UManresa

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v UManresa

Zavázali jsme se k osobnímu vzdělávání a personalizaci ve vysokoškolském vzdělávání. Naše metodologie zahrnuje to nejlepší tváří v tvář, smíšené a ne tváří v tvář s vysokou akademickou přesností.

Počínaje základem, který si pro nás studenti UManresa vybírají, protože chtějí a potřebují osobní učení, zaměřujeme naše úsilí na to, abychom jim nabídli hybridní model, který kombinuje obojí: na jedné straně osobní kurzy s vysokou přidanou hodnotou (teoreticko-praktické sezení, školení) simulace a specializované postupy) a úkoly, které lze vyvinout na dálku a zároveň obohatit proces.

Personalizace školení je možná pouze na univerzitních institucích, jako je ta naše, jejichž střední velikost (komunita přibližně 2 000 studentů s oficiálními vyššími stupni) umožňuje individualizované sledování potřeb a pokroku každého studenta, aniž by se kvůli své rozmanitosti vzdala stimulujícího prostředí. (s 30% zahraničními studenty).

Manresa Campus UVic-UCC

UVic-UCC Manresa Campus se nachází v Manresě, městě s přibližně 75 000 obyvateli, strategicky umístěném v srdci Katalánska. Nachází se hodinu od Barcelony, na půli cesty mezi Středozemním mořem a Pyrenejemi, kde dominuje hora Montserrat.

Zařízení UManresa se nachází na sever od města Manresa (Barcelona), v sektoru nedávné urbanizace, kde se nachází většina univerzitních institucí a služeb.

25 000 metrů čtverečních univerzity v Manresě

Areál Manresa University of Vic-Central University of Catalonia zabírá 25 000 metrů čtverečních podél Avenida Universitaria. Má čtyři budovy: na jedné straně budovu FUB1, hlavní sídlo instituce, kde se kromě administrativních a akademických služeb nachází i konvenční učebna; budova FUB2 s učebnami a laboratořemi CFGS profesionálního kampusu; budova FUB3, ve které jsou umístěny učebny pro fyzioterapeutická studia a budova CU +, kde je umístěna univerzitní klinika, a prostory pro teoreticko-praktický výcvik studií zdravotních věd a pro klinickou simulaci prováděné v Centru pro inovace v simulaci (CISARC).

Část společných prostorů byla upravena tak, aby byla místem setkání a odpočinku univerzitní komunity. Další část byla použita pro parkování vozidel s více než 200 místy.

143231_143113_CampusUManresa.jpg

Budova FUB1

Budova FUB1 byla uvedena do provozu v roce 2002. Má strukturu 6 900m2 čtvercového půdorysu. Všechny jeho pokoje jsou uspořádány praktickým a funkčním způsobem kolem centrální terasy, která umožňuje prakticky všem prostorům užívat si přirozeného světla.

Jedná se o víceúčelovou konstrukci, ve které jsou umístěny administrativní a akademické služby UManresa , kromě učebny pro teoretická zasedání zdravotnických, sociálních věd a Mezinárodního centra pro kontinuální vzdělávání, jazykové služby, studoven a počítačové místnosti.

Umístění:
Av. Universitària, 4. – 6
08242 Manresa

143958_FUB1.JPG

Budova CU +

Budova CU + je zdravotnické zařízení připravené pro praxi fyzioterapie, podiatrie a logopedie, s prostory pro individuální a skupinovou péči, stejně jako pro klinickou simulaci s vysokoškolskými a postgraduálními studenty. Má chirurgický blok s operačním sálem, resuscitačním boxem a sterilizační místností a s 8 jednotkami na jednom patře pro vývoj veškerého simulačního tréninku.

143957_facanacuamblogo.jpg

Jedná se o obdélníkovou konstrukci o rozloze 3 500 m2 s přízemím a dvěma podlažími a podzemním podlažím jako parkoviště a sídlem průkopnického Centra pro inovace a simulace (CISARC), kde se provádějí rušivé činnosti v metodice simulace. Západní a severní fasády jsou pokryty černými kameniny, které dodávají budově odlišnou osobnost.

Umístění:
Av. Universitària, 8-10
08242 Manresa

Budova FUB2

Budova FUB2 integruje laboratoře CFGS zubní protézy, učebny CFGS správy a financí a CFGS vzdělávání v raném dětství a laboratoř 0_6.

143961_FUB2.jpg

Umístění:
Avenida de les Bases de Manresa, 1
08242 Manresa

Budova FUB3

V budově FUB3 jsou umístěny fyzioterapeutické studie s celkem 528 teoreticko-praktickými tréninkovými body, které mohou pracovat současně. FUB3, bývalá modernistická oblast Jatek, se skládá z pěti budov nebo modulů, které obsahují celkem jedenáct učeben, dvě zasedací místnosti, tělocvičnu s kapacitou pro sto lidí a prostor pro kanceláře a pracovní prostory, které zabírá Fyzioterapeutická fakulta Fakulty zdravotnických věd v Manresě. Studentské šatny se nacházejí v prvním pavilonu a tělocvična a dvě učebny jsou součástí nově postavené budovy.

143962_FUB304.jpg

Umístění:
Plaza Bages, 11
08242 Manresa

Místa

Manresa

Edificio FUB

Adresa, 1. řádek
Av. Universitària, 4-6
08242 Manresa, Katalánsko, Španělsko

Manresa

Edificio CU+

Adresa, 1. řádek
Av. Universitària, 8-10
08242 Manresa, Katalánsko, Španělsko

Manresa

Edificio FUB2

Adresa, 1. řádek
Avenida de les Bases de Manresa, 1
08242 Manresa, Katalánsko, Španělsko

Manresa

Edificio FUB3

Adresa, 1. řádek
Plaza Bages, 11
08242 Manresa, Katalánsko, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium