UFV - Universidad Francisco de Vitoria

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

Postgraduální škola a stálé vzdělávání na univerzitě v Francisco Vitoria, dříve postgraduální a poradenská oblast, je konsolidována jako středisko v roce 2019 a jako taková je registrována v Centru pro univerzity, střediska a stupně (RUCT) ministerstva školství. . Má více než 20 let zkušeností v oblasti školení a poradenství v různých oblastech znalostí, přispívá k nepřetržitému, komplexnímu a specializovanému školení, které společnost vyžaduje a potřebuje.

Postgraduální škola a celoživotní učení jsou pevně odhodlány k transformační metodologii zaměřené na člověka jako hlavního zprostředkovatele změn, aby reagovaly na požadavky dynamického, konkurenčního a mezinárodního profesionálního, sociálního a obchodního prostředí. V roce 2014 byla vytvořena UFV MEZINÁRODNÍ OBCHODNÍ ŠKOLA, aby pokračovala v plnění požadavků společnosti jako městského ředitelství postgraduální školy.

V souladu s posláním UFV je poslání postgraduální školy a stálého vzdělávání definováno jako „různorodá a množná komunita vyhledávačů, která pod heslem Vince v Bono Malumu přispívá různými činnostmi ve službách podnikatelského prostředí a sociální, k neustálému růstu profesionální a osobní excelence napuštěné smyslem “.

Postgraduální škola a stálé vzdělávání v současné době spravuje více než sto studentů ve vlastních studijních programech a vyšších programech a více než tisíc studentů ve společných kurzech a přizpůsobených vzdělávacích programech. V akademickém roce 2018-19 se zúčastnilo více než 2 000 studentů oficiálních magisterských titulů a v tomto kurzu uzavřelo více než 1 000 dohod o spolupráci ve vzdělávání s více než 100 novými spoluprací. V aktuálním akademickém roce 2019-20 řídí provádění 14 oficiálních magisterských titulů v různých způsobech a výzvách.

Hodnota humanismu

Jeho cílem je přispět k neustálému růstu odborné a osobní excelence prostřednictvím školení. Pojem profesionálního úspěchu UFV souvisí s přesvědčením, že velmi kompetence v povolání nemůže a nesmí být oddělena od osobní dokonalosti k budování humánnější společnosti.

Pro UFV jsou postgraduální tým, konzultanti, klienti, učitelé, studenti, dodavatelé atd. Součástí stejné obce. Bohatství této komunity spočívá v její pluralitě:

 • Rozpoznejte jedinečnost, důstojnost a jedinečnost všech svých členů.
 • Snaží se vytvořit prostor, ve kterém by se mohly postavit na stůl trendy, studie a výzkum, osvědčené postupy, hluboké rozdíly atd., Pro osobní a profesionální obohacení všech osob z legitimního hledání.

Jejich nejvyšším záměrem je pomoci vyvést nejlepší verzi své komunity tím, že propaguje otázky jako: Jaký typ profesionála a člověka chci být v mém životě? Proč dělám to, co dělám? Kam mám vést svou profesionální kariéru? Co rozumím úspěchu? Jak mohu přispět ke společnosti? Jaké jsou mé hodnoty a jak je mohu přenést do své každodenní činnosti? Stručně řečeno, to všechno odráží snahu udělat něco, co změní věci ve společnosti, která potřebuje změnit. UFV navrhuje svým studentům, aby byli protagonisty transformace světa, počínaje individuální transformací.

V oblasti postgraduálního studia a poradenství UFV se pracuje na změnách společnosti oceňováním kompetencí a postojů. V tomto kontextu se etika chápe jako způsob života, od něhož je solidarita a sociální spravedlnost velmi důležitá pro transformaci.

Proč studovat na UFV

Cílem University of Vitoria University je přispět k neustálému růstu osobní a profesionální excelence svých studentů. Hlavním úkolem jejich modelu výuky je školení profesionálů zaměřených na člověka a s povoláním transformovat se, aby se stali protagonisty změny ve společnosti.

 • Univerzita Francisco de Vitoria se zaměřuje na školení koncipované kolem etických a deontologických hodnot, které přispívá k posílení touhy studentů být lepším profesionálem a lepším člověkem.
 • Má vysokoškolský klášter v celém akademickém obsahu a nabízí vždy praktický a zážitkový výcvik profesionální reality.
 • Realizace skutečných praktických případů a rozvoj modelu přenosu znalostí do osobní, podnikatelské a institucionální reality umožňují svým studentům jasné hodnoty, které pronikají do jejich povolání a smysl práce, kterou budou vykonávat.
 • Obsah zaměřený na analýzu každodenní praxe podporuje hledání řešení prostřednictvím debaty a vytváření prostorů, ve kterých lze sdílet trendy, výzkum a osvědčené postupy. To vše pro osobní a profesní obohacení univerzitní komunity: studenti, profesoři, výzkumní pracovníci a odborníci.

Profesní kariéra

Jedním z cílů, které UFV provádí prostřednictvím postgraduálního vzdělávání, je pomoci studentům rozvíjet svou kariéru a usnadnit realizaci znalostí získaných během postgraduálního výcviku mimo třídu. Za tímto účelem pracuje Postgraduate and Consulting Area na různých frontách:

 • Je odpovědný za vyhledávání a řízení praxe studentů ve firmách a subjektech spolupracujících s univerzitou.
 • Poskytněte studentovi osobní služby tak, aby mohl podle svých profilů a zájmů co nejlépe volit postupy.
 • Neustále vyhledává a podepisuje smlouvy s předními institucemi v každé školení, aby studentům nabídla nejlepší možnosti.
 • Programy zahrnují potřebné školení k úspěšnému překonání cílů, jako je příprava životopisu, příprava rozhovoru, hledání práce ...
 • V rámci služby Zaměstnanecká výměna je bývalému žákovi nabízena personalizovaná služba orientace a poradenství v oblasti profesní kariéry a pracovní nabídky jsou zveřejňovány denně.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Ctra. Pozuelo-Majadahonda Km. 1.800 28223 Pozuelo de Alarcón
Madrid, Madridské společenství, Španělsko