Universidad Católica San Antonio de Murcia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Katolická univerzita San Antonio - UCAM, jako katolická univerzita, se vyznačuje tím, že nabízí svým studentům integrální formu založenou na teoretických a technických poznatcích specifických pro každý stupeň a na lidské formaci zakotvenou v zásadách křesťanského humanismu. Věnují se uznávané prestižní schopnosti a týmu osobních učitelů, kteří studentku sledují od počátku studia až do konce, s cílem poskytnout nástroje, které zlepšují jejich výkonnost a současně posilují jejich lidskou formu.

Naším cílem je vyškolení profesionálové schopní přeměnit společnost, vyhlazovat nerovnosti a podporovat zlepšení, která umožňují vytvoření spravedlivějšího světa, respektující důstojnost lidí od počátků až po přirozenou smrt.

UCAM se od svého vzniku zaměřuje na výuku a kvalitu výzkumu, vyvíjela a aplikovala aktivní metody výuky a učení: malé skupiny, doučování, týmová práce, stáže ve všech stupních, ukončení práce, začlenění nových technologií, síť WIFI v celém areálu, virtuální platformu, četné počítačové stanice pro studenty ... to vše nám umožnilo rychle se přizpůsobit evropskému prostoru vysokoškolského vzdělávání bez traumatu jak učiteli, tak studenty.

V tomto řádku je UCAM stala Ověřená ANECA a Ministerstva 23 stupňů a také nabízí více než třicet oficiálních Masters a PhD programy. V současné době je proces realizace diplomů skutečností, 8 stupňů zahájilo proces s příznivými výsledky. Je to důsledek práce, úsilí a výkonu zodpovědnosti vysoce kvalifikované a specializované fakulty, jak v akademických, tak výzkumných úkolech, jak je potvrzeno vysokým počtem profesorských lékařů a velkým počtem výzkumných linií.

Dalším z našich rozdílných rysů je internacionalizace , klíčový aspekt v globalizovaném světě, máme dohody o spolupráci po celém světě s prestižními univerzitami jako jsou Berkeley, Chicago, Bologna ... pro výcvik našich studentů a specializaci našich učitelů ,

K tomu je třeba zdůraznit úsilí katolické univerzity v San Antoniu o zvýšení údajů o vkládání pracovních sil , jejichž vysoká míra je také plodná z práce techniků naší služby orientace a práce.

Z Universidad Católica San Antonio pracujeme pro a pro studenty, jsou to lidé s jménem a historií, naše touha je přispět k osobnímu a profesnímu úspěchu všech, kteří se na tomto projektu účastní, ze zásad, na nichž je tato instituce podporována ,

Místa

Murcia

Adresa, 1. řádek
San Antonio de Murcia
Campus de los Jerónimos,
Guadalupe

30107 Murcia, Region Murcia, Španělsko

Španělsko online

Adresa, 1. řádek
Španělsko online, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium