Universidad Católica San Antonio de Murcia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Katolická univerzita San Antonio - UCAM, jako katolická univerzita, se vyznačuje tím, že nabízí svým studentům integrální formu založenou na teoretických a technických poznatcích specifických pro každý stupeň a na lidské formaci zakotvenou v zásadách křesťanského humanismu. Věnují se uznávané prestižní schopnosti a týmu osobních učitelů, kteří studentku sledují od počátku studia až do konce, s cílem poskytnout nástroje, které zlepšují jejich výkonnost a současně posilují jejich lidskou formu.

Naším cílem je vyškolení profesionálové schopní přeměnit společnost, vyhlazovat nerovnosti a podporovat zlepšení, která umožňují vytvoření spravedlivějšího světa, respektující důstojnost lidí od počátků až po přirozenou smrt.

UCAM se od svého vzniku zaměřuje na výuku a kvalitu výzkumu, vyvíjela a aplikovala aktivní metody výuky a učení: malé skupiny, doučování, týmová práce, stáže ve všech stupních, ukončení práce, začlenění nových technologií, síť WIFI v celém areálu, virtuální platformu, četné počítačové stanice pro studenty ... to vše nám umožnilo rychle se přizpůsobit evropskému prostoru vysokoškolského vzdělávání bez traumatu jak učiteli, tak studenty.

V tomto řádku je UCAM stala Ověřená ANECA a Ministerstva 23 stupňů a také nabízí více než třicet oficiálních Masters a PhD programy. V současné době je proces realizace diplomů skutečností, 8 stupňů zahájilo proces s příznivými výsledky. Je to důsledek práce, úsilí a výkonu zodpovědnosti vysoce kvalifikované a specializované fakulty, jak v akademických, tak výzkumných úkolech, jak je potvrzeno vysokým počtem profesorských lékařů a velkým počtem výzkumných linií.

Dalším z našich rozdílných rysů je internacionalizace , klíčový aspekt v globalizovaném světě, máme dohody o spolupráci po celém světě s prestižními univerzitami jako jsou Berkeley, Chicago, Bologna ... pro výcvik našich studentů a specializaci našich učitelů ,

K tomu je třeba zdůraznit úsilí katolické univerzity v San Antoniu o zvýšení údajů o vkládání pracovních sil , jejichž vysoká míra je také plodná z práce techniků naší služby orientace a práce.

Z Universidad Católica San Antonio pracujeme pro a pro studenty, jsou to lidé s jménem a historií, naše touha je přispět k osobnímu a profesnímu úspěchu všech, kteří se na tomto projektu účastní, ze zásad, na nichž je tato instituce podporována ,

Místa

Murcia

Adresa, 1. řádek
San Antonio de Murcia
Campus de los Jerónimos,
Guadalupe

30107 Murcia, Region Murcia, Španělsko

Španělsko online

Adresa, 1. řádek
Španělsko online, Španělsko