The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ostelea je mezinárodní univerzitní centrum, které náleží k Výcviková divize společnosti Grupo PlanetaSe specializací na školení odborníků v odvětví pohostinství a cestovním ruchu s vášní pro dobré služby a multikulturní vize.

Posláním akademie je přispět k udržitelnému sociálního, ekonomického a kulturního rozvoje průmyslu tím, že cvičí manažeři, odborníci a technici v tomto odvětví. Jeho závazek k inovacím a rozvoji vazeb mezi společnostmi umožňují Ostelea přinést nová řešení na trh.

Grupo Planeta Divize trénink, Planeta Formación y Universidades, Řídí velké projekty jak v oblasti vysokých škol (EAE Business School, OBS, VIF (Universidad Internacional de Valencia), UNIBA, ESdesign) a sféra odborné přípravy (CEAC, IFP, Deusto Formación a Deusto Salud). Bylo rozhodnuto použít veškeré know-how nahromaděné rozdělením na vytvoření Vysokou školou cestovního ruchu pohostinství, Ostelea.

V některých programů realizovaných v areálu v Barceloně, studenty, kteří úspěšně dokončí průběh výuky získat trojnásobný kvalifikaci studiem Ostelea, EAE Business School, Druhá přední španělský obchodní škola, a Universitat de Lleida, V areálu v Madridu, Ostelea akademická partnerem je Universidad Juan Carlos I.

logosschools

Místa

Barcelona

Ostelea

Adresa, 1. řádek
The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
C/ Aragó, 28

08015 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Madrid

Adresa, 1. řádek
The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
C/ Príncipe de Vergara, 108

28002 Madrid, Madridské společenství, Španělsko