Sports Management School - Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Sports Management School je mezinárodní škola specializující se na sportovní management, se sídlem v Paříži, Lausanne a Barceloně, zaměřené výhradně na sportovní management. To nám dává velké zkušenosti ve všech oblastech souvisejících s tímto světem a zejména, obchodu a distribuce, marketing, komunikace, organizování sportovních akcí, atd.

Naším cílem je vyškolit mladé odborníky a manažery sportu. Od svého vzniku v roce 2010, Sports Management School a má 300 vysokoškoláka a postgraduální studenty a více než 100 absolventů, s integračním sazbou 90% v podnicích v tomto odvětví po získání diplomu.


Michael Tapiro - zakladatel Sports Management School/>

„Podnikatelský sektor sportu, který byl světovou čistě vedený touhou po dlouhou dobu, se stala dnes v ekonomickém vesmíru plného, ​​který se točí kolem mezinárodních sportovních soutěží, jejich vysílacích práv a rostoucím počtem diváků. sport je nyní v rukou odborníků na právo, finance, management a marketing, přičemž je jedním z hlavních faktorů společenského a politického vlivu na vývoj ekonomiky v komunální, provinční nebo regionální, nebo dokonce země či kontinentu, jeho pravost a jeho odvolání se nezastaví růst.

Sport nezná hranic. To posiluje svůj mezinárodní rozvoj s růstem rozvíjejících se zemí, a to díky impozantní multimediální vysílacích médií. Vývoj sportovních organizací vyžaduje nové profily doprovázet tuto změnu. Sports Management School vlaky budoucí manažery pro sportovní odvětví hledají specializované profily, byli informováni o nových výzev rozvoje a sociálních imperativy etiky a dobrého vládnutí. "


vybavení/>


Sports Management School Campus Barcelona/>

Campus Sports Management School se nachází ve městě L'Hospitalet de Llobregat, Barcelona, ​​a sdílet informace o poloze s jinými odborných škol Grupo Planeta v 10.800 m2 a pojme více než 3000 studentů. Má učebny učení a praxe, konferenční místnosti, knihovna, kavárna a hlediště.


Campus Sports Management School v Paříži/>

Sports Management School Lausanne Campus


Planet Formation a univerzity/>


Planeta, která byla založena v roce 1949, stojí jako první španělské vydavatelské skupiny a komunikace. Union vyniká mimořádně inovační výslovně vícekanálový obchodní tradici a její velkou kapacitou a povolání. Široký sortiment je zaměřen na čele kulturu, vzdělávání, informace a audiovizuální zábavy./>

V oblasti vzdělávání, školení a univerzity Planet nabízí rozsáhlý katalog odborné přípravy, která se pohybuje od odborného vzdělávání na studium, absolventy vysokých škol a Master. Tato nabídka vzdělávání je nesmírně zaměřena na požadavky trhu a učil kombinace našeho flexibilní metodiku a nejmodernější technologie.


univerzitní projekty:/>

 • EAE Business School: Mezi top 30 obchodních škol jsou řazeny amerického hospodářství a nejrychleji rostoucích v posledních třech letech.
 • OBS Business School: První obchodní škola 100% on-line.
 • UNIBA International Center of Barcelona připojené k univerzitě v Barceloně, která nabízí bakalářské a magisterské Instituce.
 • VIF (Valencie International University): Private University, online a mezinárodní projekce škála stupňů a oficiálního mistra.
 • Ostelea, School of Hospitality
 • ESdesign - škola designu v Barceloně: škola se zaměřil na oblast designu nabízí pány, které umožňují profesionálům se specializují v oblastech své odbornosti designem, sektor podnikové vize.
 • ESLSCA Business School v Paříži: Mezi 10 nejlepších evropských univerzit a škol, a v horní 4 francouzského trhu s nejlepšími profesionálními diplomů.
 • EDC Paris Business School: Nejstarší soukromé a mezinárodní francouzská škola. 15.000 absolventů distribuován v 77 zemích světa, mnoho vedoucích pracovníků.
 • Institut superier Marketing du Luxe: Založený na Cartier domu, tak manažery a mladí designéři ručních specialistů na světě luxusu
 • Ecole de Guerre Economique EGE-: First School of Economic Warfare ve francouzštině, jeho pedagogického modelu srovnávací analýzy národních a mezinárodních systémů, transfer z vojenského světa civilní světě a význam útočné vedení informace pro rozvoj ekonomických aktivit.
 • IFAM Business School: S jedním z prvních existujících mezinárodních programů, škola je zaměřena na případové studie, aby podporovaly iniciativy, řešení různých pohledů a optimalizaci rozhodování.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Av. Josep Tarradellas 171-177
l’Hospitalet de Llobregat

08902 Barcelona, Katalánsko, Španělsko