Seeway - Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

haz lo que quieras

Jak je libo

Zde najdete prostor, kde renomované profesionály sdílet své znalosti budování nové zkušenosti s vámi. Blíží ke skutečnému světu prostřednictvím praktické práce a tříd, které vás naučí, co opravdu potřebujete vědět pro vaši kariéru. Mnohem rétorika a málo proaktivita. Stejně jako u ateliérů a agentur, kde jednoho dne budou pracovat.

Seeway ne si myslíte, že je smluvní stranou. V naší škole pracujeme s přísností, ale také volně používat alternativní způsob přípravy, který vyhovuje vašemu životnímu stylu, dát si nohy na zem a svou kreativitu přes střechu. Je dojemné, žít a učit se profesi realizaci projektů, které vám umožní učit ve všech fázích, z nichž pojímat myšlenku, dokud se rozvíjet. Byli jsme to dělají od roku 2001, takže můžeme zaručit, že funguje.

Navíc pracujeme taška, malé skupiny a učitele, který vás pozorně sledovat, a které vám pomohou získat to nejlepší z vás, tlačí sám sebe samé zítra budete potřebovat své zákazníky.especial

Odborně posouzených studií univerzitě v San Jorge

Vzhledem k tomu, 2013 Seeway je spojena s University of San Jorge udělit míru této univerzitě v programech Bakalářský titul, magisterský titul. Ověření obsahu a metodiky univerzitou poskytuje dodatečnou záruku, synonymem kvality a akademické přísnosti, k vytvoření Seeway a buduje vazby mezi těmito dvěma organizacemi, které podporují společný rozvoj.

JOB

Seeway je zodpovědný za připojení talent na trhu práce prostřednictvím naší exkluzivní taška práce pro studenty a absolventy. Prostor, ve kterém spojíme nadání a kreativitu ateliéry, kanceláře a výrobní společnosti potřebují zaplnit volná místa ve svých pracovních sil.students

Ty první

Kromě toho, že škola grafického designu, animace, digitální marketing a fotografování, Seeway je koncept. Je tvořivost a neshody. Nápady v pohybu. Vzpurnost při vědomí. Outsider trénink s vlastní metodikou na základě zkušenostní učení. Namířené talentovaní lidé, kteří se rozhodli svou cestou a kreslit sami.

Jsme v centru Barcelony. Dýcháme tvůrčí dech města. Estetika a vizuální kultury Inspirují nás neustále. Jeho otevřené a kosmopolitní charakter je součástí naší identity. A je to vidět ve všem, co děláme.

Pokud si troufáte, čekáme.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Pau Clarís 115
08009 Barcelona, Katalánsko, Španělsko