Sanroman Consultoria y Formacíon

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Výcvik v SANROMAN trvalo 25 let, než poskytovat hodnotu jednotlivců a organizací prostřednictvím školení. Zajišťujeme globální řešení problémů našich zákazníků prostřednictvím služeb, které se zavázaly k inovacím a kvalitě.

Dva rysy definují nás jako odborníci ve výcviku: Naše vzdělávacího modelu a našeho obchodního modelu, velmi se zaměřením na potřeby zákazníků.

Zajišťujeme třídě studie, smíšené nebo blended learning a e-learning prostřednictvím webinářů, virtuální kampus, mobilní učení a virtuální třídy. S více než 600 vzdělávacích programů, 25.000 studentů ročně projít našimi virtuálními a fyzickými učeben, rozmístěných po celé zemi a Latinské Ameriky. Přibližně 20% mladých lidí, že jsme spojující díky trhu práce našeho pedagogického modelu a práci našich služeb zaměstnanosti.

Vyvíjíme také poradenské služby pro veřejný a soukromý sektor, a specializující se na mnoha oblastech, mezi něž patří vzdělávání a zaměstnanost, sociální výzkum, organizačního zdokonalování, nových technologií, informačních systémů a systémů řízení jakosti a životního prostředí ,

V SANROMAN jsme se zavázali ke zlepšení zaměstnatelnosti, dovedností a zaměstnatelnosti uchazečů o zaměstnání, a to zejména mladým lidem, kteří mají potíže s přístupem ke své první zaměstnání. Takže v dubnu 2012, v souvislosti s recesí a pracovních potíží ekonomických, stáváme Placement Agency SANROMAN oprávněné úrovně teoretického školení a on-line.

Tento subjekt byl vytvořen s cílem usnadnit cestu v hledání zaměstnání jako mnoho potenciálních kandidátů. Mezi naše služby jako pracovní agentury, ti posuzování profesní profily a vodicí kandidáty při hledání zaměstnání přes personalizované služby.

Naše mezinárodní projekty jsou vyvíjeny v různých zemích Latinské Ameriky, a mají přístup průřezový, který zahrnuje tři klíčové oblasti, aby zvážila: hodnota podnikání, vzdělávání a mezinárodní spolupráci pro rozvoj.

Naše kultura lidských zdrojů ...

Je převzít závazek, že všichni naši zaměstnanci mohou růst a rozvíjet v rámci SANROMAN, nabývající každý den nové zkušenosti a znalosti, zlepšit školení a neustálé zlepšování.

Naše Cyklus lidských zdrojů ...

Napájecí vedení jako základ naší firemní kultury; Vedení založené na příkladu, blízkost a průběžné zpětné vazbě.

MISSION

Vytváříme služby a školení a konzultační řešení, která splňují skutečné potřeby organizací, zákazníků a uživatelů.

VISION

Jako vedoucí společnost na trhu, být strategickým partnerem našich klientských organizací při řízení jejich talent.

HODNOTY

Naším cílem je, aby zaměstnanci sdílet jim porozumět a žít podle hodnot na pracovišti. Hodnoty jsou integrovány do našeho životního prostředí a zařízení, a to prostřednictvím našeho kodexu chování, interní komunikace a školení / setkání.

Kvalita: efektivita, účinnost a vynikající výsledky v oblasti výkonnosti a výsledků. Je to přínos a hodnotu tvorba interních a externích zákazníků. Inovace: Turning myšlenek a znalostí produktů, procesů a služeb nebo nových modelů. Prozkoumat a vytvářet nápady na úspěch. Závazek: jít nad rámec ustanovení svých funkcí, neustále zlepšovat a získávat větší schopnost přispívají k plnění cílů. Nadšení: Udělat vzrušující žádnou činnost děláte, dělejte to s vášní být více produktivní. Důvěřovat: Základem vztahů mezi partnery, motor, který dosahuje cíle.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Calle Maldonado 56

28006 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: