Přečtěte si oficiální popis

O nás

Nezisková instituce s historií a prestiží.

RCU Escorial-Mª Cristina byla založena v roce 1892 královnou královnou Marií Cristinou de Hasburgo y Lorena, kterou od svého založení provozuje augustiniánský náboženský řád. To je horní vzdělávací centrum spojené s Complutense univerzitou Madridu.

Učíme oficiální studijní programy bakalářského práva a bakalářského oboru Business Administration, magisterské právo a soukromý titul v Chiropractic.

Královské univerzitní centrum Escorial - María Cristina se nachází v mimořádném prostředí a v nádherném prostředí. Univerzitní kampus je součástí úžasného monumentálního architektonického komplexu královského kláštera El Escorial, který založil král Phillip II v 16. století. To vše poskytuje mimořádně příznivou atmosféru pro studium a mezilidské vztahy.

Budovy jsou opravdovými skvosty architektury, s kompletně modernizovaným zázemím: Studentská rezidence, Knihovna, sportovní areál, přednáškové sály vybavené projekční technikou, výpočetní místnosti atd.

Celkové vzdělávání jednotlivců je primárním cílem vzdělávacího programu, který nabízí Královské univerzitní centrum Escorial - María Cristina, a to prostřednictvím rozvoje jejich kognitivního, fyzického, sociokulturního potenciálu, který je dovede k hranicím jejich možných znalostí. Podněcujeme tvořivost a vědecký výzkum prostřednictvím akademického vzdělávání, zprostředkování znalostí a kultury.

Vedení Centra dohlíží na kvalitu a vzdělávací excelenci v průběžném a plynulém dialogu mezi lektory a studenty, daleko od sterilního byrokratického formálního vzdělávání.

Přednášející pracovníci, převážně z Univerzity Complutense v Madridu a podnikatelského světa, se osobně a profesionálně podílejí na vzdělávacích a vzdělávacích aktivitách ve svých oborech.

Jste zájmem zájmu a cílem naší plné institucionální akademické práce. Z tohoto důvodu má každý student lektora / lektora, který ho vede a doprovází v jeho profesním a akademickém vzdělávání.

„Jděte se mnou, pokud máte stejné pravdy. Prozkoumejte se mnou, pokud máte stejné pochybnosti. Kde poznáš svou chybu, pojď se mnou. Kde poznáš mé, vezmi mě s sebou. “(St. Augustine).

Z kontextu tohoto neporovnatelného architektonického prostředí, symbolu univerzality a bratrství, žádáme, aby se naši studenti / kromě zdatných profesionálů stávali muži a ženy s občanskými hodnotami, citliví a oddaní rozvoji a respektující lidskou důstojnost.

Otevříme své dveře každému, aniž bychom rozlišovali rasu, víru nebo pozici, což usnadňuje vzájemnou formu školení a informací s ostatními univerzitními centry.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Royal University Center Maria Cristina

Mistr v přístupu k povolání právníka oslovuje ty studenty, kteří získali titul Právnické vzdělání (a absolventi) a chtějí získat dovednosti a kompetence, které zákon č. 3 ... [+]

Charakteristika stupně

Akademický rok, ve kterém byl realizován: 2014/15

Typ výuky: On-site

Počet nabízených nových míst: 30

Minimální počet ECTS na dobu zápisu a vyučování

první rokNa plný úvazek: 60 ECTSVečerní studium: 42 ECTSZbytek letNa plný úvazek: 30 ECTSVečerní studium: 30 ECTScíle

Získání profesního titulu advokáta má dvě fáze. První spočívá v získání odborného vzdělávání a druhý v akreditaci odborného vzdělávání. Získání odborné přípravy je dosaženo prostřednictvím „regulovaného a oficiálního“ vzdělávání (článek 2.2 zákona č. 34/2006). Když je toto vyučováno na univerzitě, a protože se jedná o postgraduální vzdělávání, může být nakonfigurováno pouze jako magisterský titul v souladu s ustanoveními článku 8 RD1393 / 2007 z 29. října, který stanoví Organizace oficiálního vysokoškolského vzdělávání. To dokládá i umění. 4.1 a) královského nařízení č. 775/2011 ze dne 3. června, kterým se schvaluje nařízení č. 34/2006 ze dne 30. října o přístupu k profesím advokátů a advokátů soudů. Akreditace odborné způsobilosti je prováděna prostřednictvím hodnocení způsobilosti, které každoročně svolávají ministerstva spravedlnosti a školství, jedinečné a totožné pro celé území státu a složené z objektivního testu více odpovědí a řešení praktického případu. (Článek 17.3 PD 775/2011).... [-]

Španělsko Madrid
Září 2019
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině