Real Madrid Graduate School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis


V roce 2006 založil Real Madrid CF a Universidad Europea de Madrid první univerzitní školu specializovanou na sport a vztahy s managementem, zdravím, komunikací a volný čas / rekreací.

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea rozšiřuje se za hranice sportů tím, že trénuje profesionální vůdce ve všech disciplínách, které jsou sdružené, jedním způsobem nebo jiný, s touto oblastí. Programy absolventů se zaměřují na různé oblasti a jsou určeny absolventům vysokých škol a pracovníkům z nejrůznějších odvětví spojených s profesionálním i amatérským sportem.

Škola byla vytvořena se silným mezinárodním prvkem, stejně jako dvě instituce, které ji podporují. Na jedné straně je fotbalový klub Real Madrid, který vzal španělskou firmu a stal se tak přední mezinárodní silou; na druhé straně je Universidad Europea de Madrid, člen Laureate International Universities, světový lídr v oblasti pokročilého vzdělávání.

Vedoucím vzdělávacím principem každého stupně absolventů Real Madrid International Professional School je profesionální zaměření. Návrh a realizace těchto programů jsou prováděny profesionály z Realu Madrid i Universidad Europea de Madrid, kteří jsou ve svých oblastech vysoce prestižní.

S cílem poskytnout praktické vzdělání jsou programy absolventů vyučovány v nejmodernějších zařízeních: zařízení Real Madrid na zcela nových sportovních centrech a stadionu Santiago Bernabéu, stejně jako areály Universidad Europea de Madrid v Alcobendasu ( Madrid) a Villaviciosa de Odón (Madrid) Navíc většina absolventských programů zahrnuje návštěvy firem nebo události související s osnovami, jako je All England Club, kde se koná slavný Grand Slam Wimbledon, v případě Alfreda Di Stefano MBA ve vedení sportu.

Vybavení

Škola nabízí studentům nejmodernější zařízení: Sportovní město Real Madrid ve čtvrti Valdebebas v Madridu a stadion Santiago Bernabéu , stejně jako areály Universidad Europea de Madrid v Alcobendas (Madrid) a Villaviciosa de Odón (Madrid)

Alcobendas Campus

Budova se nachází ve městě Alcobendas a měří 13 000 m2 . Ve čtyřech podlažích je umístěno více než 50 učeben, počítačové laboratoře, fakultní kanceláře, skupinové místnosti pro studenty, školicí střediska a víceúčelové prostory. Budova je vybavena nejmodernějším výukovým vybavením a počítačovými sítěmi . Přístup pro tělesně postižené.

Campus Villaviciosa de Odón

Areál kampusu Villaviciosa de Odón má potřebnou infrastrukturu pro optimalizaci výuky . Z hlediska sportovních zařízení je sportovní komplex , který má kurty a specializované prostory pro cvičení každé disciplíny, stejně jako nejmodernější laboratoře pro motorické dovednosti, fyziologii cvičení a biomechaniku pohybu. Poskytuje dokonalý rámec pro výuku i sportovní trénink.

K dispozici jsou také dvě studentské ubytovny v areálu s kapacitou více než 550. Tato možnost zaručuje příjemné bydlení pro studenty s veškerou potřebnou vybaveností.

Santiago Bernabéu

Jen málo stadionů na světě má tak vysoce profesionální provoz ve všech oblastech, stejně jako Santiago Bernabéu Stadium. Tam je mnoho detailů, které dělají Bernabéu Stadium jedinečný na světě . Organizace úspěšně využila nejlepší aspekty jiných stadionů a přizpůsobila je svým potřebám. To vysvětluje, proč Cisco Systems, jedna z nejvíce kapitalizovaných IT společností na světě, si vybere stadion Santiago Bernabéu jako vzorový příklad v řízení stadionu.

Sportovní město Real Madrid

Sportovní město Real Madrid je největším sportovním areálem někdy postavený fotbalovou organizací . Její 1.200.000 m2 je domovem sportovních profesionálů i fanoušků. Jeho poloha je v výsadní oblasti Parque de Valdebebas, jedné z nejvíce vznikajících a blížících se oblastí hlavního města.

Mezinárodní síť

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea má mezinárodní zaměření, stejně jako instituce, které ji podporují. Real Madrid CF přesahuje lokalizmus díky svému celosvětovému uznání a tradici. Kromě toho je Universidad Europea de Madrid součástí skupiny Laureate International Universities , celosvětového lídra v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

Tato aliance by mohla vést pouze k mezinárodně ambicióznímu projektu, a proto v současné době Real Madrid Graduate School - Universidad Europea je nyní přítomna v několika zemích Evropy, Asie, Oceánie a Ameriky.

V souladu s naším závazkem k akademické dokonalosti a našemu profesionálnímu přístupu při přípravě školy v nové zemi přezkoumáváme programy v předstihu. Zkontrolujeme, zda jsou synchronizovány s realitou každé lokality, a zajistí tak našim studentům vysokou zkušenost. Kromě toho každý program má mezinárodní fakultu složenou ze španělských pedagogických pracovníků, kteří pracují vedle špičkových profesionálů ze země, ve které se vyučují postgraduální programy.

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea vzdělávací programy jsou nyní vyučovány na několika univerzitách po celém světě.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Real Madrid International School
UEM
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

28670 Madrid, Madridské společenství, Španělsko