PC Carrier

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jsme oficiální škola v oblasti informačních a komunikačních technologií (IKT) od roku 1987. Náš katalog pokrývá nejčastěji požadované kurzy společností, a to za použití tří vzdělávacích systémů, ze kterých si naši studenti vybírají:

  • Skupinový trénink (přímý nebo telepresenční)
  • Individuální školení (přizpůsobené studentovi)
  • Školení INCOMPANY (přizpůsobeno společnosti)

Naši učitelé, profesoři a učitelé mají příslušný stupeň a certifikovanou přípravu společností, které vlastní software, s nímž máme partnerské dohody o spolupráci. Naše kurzy jsou v mnoha případech doplněny modulem stáží, které mohou být zaplaceny nebo ne závislé na druhu kurzu a trvání a dohodách s našimi společnostmi.

Všechny naše kurzy, které jsou navrženy a auditovány z našeho velitelství v A Coruña, odpovídají normě ISO 9001: 2008, která zaručuje vynikající tréninkové procesy a kvalitu našeho otevřeného výcvikového modelu telepresence, a to jak synchronním způsobem (virtuální skupinová učebna), tak asynchronní (individuální cvičení o obsahu).

Poskytujeme našim studentům specifické moduly, aby získali certifikaci jako odborníka spojeného s různými informačními a komunikačními technologiemi: Cisco Systems, Oracle, Microsoft, Linux, SAP, Adobe, Savia Amadeus atd.

Student požaduje a vyzývá k přezkoumání v konkrétních IKT a překonáním jej zaregistrujeme v mezinárodním identifikačním registru (IDE), který jej celosvětově akredituje v této technologii před jakýmkoli veřejným nebo soukromým subjektem. Student odtud může být akreditován jako oficiální technik společnosti, používat oficiální loga značky a získat výhody distribuce softwaru a materiálů, které to označilo pro své profesionály.

Místa

Coruña

Adresa, 1. řádek
Rua Enrique Dequidt Hevia,10
15005 Coruña, Galicia, Španělsko