Lens - Fotografía

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od svého vzniku v lednu 2011, LENS School of Visual Arts se etablovala jako nejmladší a nejrychleji rostoucí škole ve Španělsku. Její úspěch spočívá v závazku ke kvalitě nabízených programů, na základě vzdělání, odborné a lidské kvality své fakulty.

LENS je inovativní audiovizuální vzdělávací projekt, který nabízí cenově dostupné vzdělání bez obětování vysokou kvalitu. Nalezeno v fotografické školy, brzy rozšířila svůj program, aby se stala School of Visual Arts, chápány jako nástroje, které se daří na kreativitu s cílem zlepšit znalosti o světě kolem nás, aniž by se horizont osobní a kolektivní transformaci.

LENS School of Visual Arts nabízí fotografování kurzy, video kurzy, design kurzy a víkendové workshopy v těchto oblastech a na různých úrovních: začátečníci, středně pokročilé a pokročilé. Doména technických nástrojů, učí způsob, jak hledat a najít svůj osobní jazyk jsou tři milníky na cestě otevřené pro všechny.

Profesionální kurzy vyškolit studenty pro kariéru zvažují realitu prostředí na pracovišti a alternativ pro nové profesionální.

Masters ve výtvarném umění fotografie a profesionálních projektů je vzdělávací program úplnější obraz o národní scéně.

Vzdělávací systém je založen na malých skupinách a individuální pozornost. Potřeby a zájmy studentů jsou výchozím bodem pro budování kritických, vědomé a kreativní občanů.

LENS Přijďte zjistit, že je to možné: proto, že jsme si trénink a jsme nadšení výtvarném umění.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Lens - Fotografía
Ronda de Toledo 16, Espacio 308-310

28005 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium