Johan Cruyff Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Johan Cruyff institut tvoří sportovců, sportovních manažerů a dalších profesionálů být lídry v Sports Management.

Johan Cruyff institut je silný mix učitele, zaměstnance a partnery, kteří sdílejí stejnou vášeň pro školení příští generace vůdců v odvětví sportu profi sportovce, sportovní partnery, organizace a samotní studenti.

Podle Johan Cruyff: "Moje vize sportovní management je velmi jednoduchá. Myslím, že lidé, kteří jsou vášniví o sportu je, že sportovní organizace by měly ujmout vedení. " Johan Cruyff institut ví, že vášeň pro sport také podporuje vzdělávání a rozvoj. Její studenti, ze sportovců na sportovních manažerů a dalších odborníků, mají společný cíl: být příští generace lídrů v oblasti sportovního managementu.

Tak, jak si dát tuto vizi do praxe je založen na zdravý rozum, pragmatismu, intuice a optimismu. Výzvy tváří v tvář lépe společně s týmovým duchem, aby byli dobře informováni a inspirovat ostatní k prospěchu všech.

Více než 6000 studentů na celém světě se podíleli na obou on-line studijních programů, na místě a tváří v sportovní management, sportovní marketing, sponzoring, koučování a fotbalové správy. Jedná se o novou generaci sportovních organizací připravila pro správu světové špičce.

Místa

Barcelona

Johan Cruyff Institute

Adresa, 1. řádek
Johan Cruyff Institute
C/Pomaret 8

08017 Barcelona, Katalánsko, Španělsko
Telefonní číslo
+34 934 18 78 68

Amsterdam

Adresa, 1. řádek
Johan Cruyff Institute Amsterdam
Laan der Hesperiden 118

NL-1076 DX Amsterdam, Severní Holandsko, Nizozemsko