Přečtěte si oficiální popis

School page option 1

Univerzitní duch

Povolání učit se a měnit svět

Univerzita zahrnuje znalosti, výzkum a předávání znalostí. Nicméně, usilujeme o více.
Jsme lidé, kteří věnují svůj čas a úsilí k učení, abychom změnili svět. Tuto ambici můžete vidět v aktivitách UIC Barcelona. Je to v naší DNA.

Mají univerzitní zkušenosti, o kterých jste vždycky snili

Umístění každého studenta do středu všeho znamená, že jste protagonistou UIC Barcelona.

To je náš závazek vůči vám, který se odráží v individuální pozornosti, skupinách malých tříd, přátelském vyučovacím těle, podpůrných službách a vším, co potřebujete ke zlepšení svých dovedností.

Budování mostů k profesionální realitě

Jsme spojeni se společností a společnostmi. Třídy jsou praktikovány a vyučovány aktivními profesionály. Doplňuje je program stáže. Ze všech těchto důvodů má UIC Barcelona jednu z nejlepších úrovní zaměstnatelnosti v katalánském univerzitním systému.

V Barceloně a ve spojení se světem

Multikulturní Barcelona poskytuje zastřešující pozadí talentu a znalostí.
Máme také mezinárodní dohody a výměnné programy s univerzitami v zahraničí. Některé z našich studijních programů jsou vyučovány částečně v angličtině; můžete si dokonce vzít celý studijní program v tomto jazyce.

Akreditace

Univerzita Internacional de Catalunya oficiálně zahájila svou akademickou činnost v říjnu 1997. Organický zákon č. 11/1983 o univerzitní reformě (LRU) spolu se zákonem z 26. července 1984 o katalánském parlamentu zřídil vhodný právní rámec pro zřízení univerzity s univerzitním právem. způsobilost k udělování úředních certifikátů. Fundación Familiar Catalana (Catalan Family Foundation) převzal plnou odpovědnost za realizaci tohoto akademického projektu.

School page option 2

Hlavní důvody, proč by měl student zvážit studium na UIC Barcelona

 1. Mezinárodní zkušenosti v jednom z nejzajímavějších měst světa: Barcelona
 2. Vysoce kvalifikovaní profesoři a profesionálové, kteří rádi vyučují s mezinárodním přístupem
 3. Oficiální stupně a praxe
 4. Mezinárodní stáže
 5. Vysoká míra zaměstnatelnosti
 6. Optimální způsob, jak zlepšit jazykové dovednosti
 7. Osobní koučování a poradenství pro všechny programy a pro všechny studenty
 8. Sítě a kontakty
 9. Rozvoj vedení a podnikatelských dovedností
 10. Pokračovat ve vzdělávání: magisterský, postgraduální a Ph.D. programů

Služby

Ubytování: Pokud budete potřebovat ubytování během svého pobytu na univerzitě, budete moci požádat o studentské rezidence, apartmány a pokoje, které jsou speciálně navrženy pro vaše potřeby.

Sporty: Studium na UIC Barcelona znamená vyvíjet se celkově jako člověk. Povzbuzujeme studenty, aby se zapojili do sportovních a pohybových aktivit. Univerzita podporuje a organizuje sportovní aktivity, soutěže a poskytuje studentům slevy a další výhody, aby měli přístup k dalším zařízením a organizacím v Barceloně.

Koučování a poradenství: Poradenské a koučovací služby určené studentům k dosažení jejich osobních a profesních výzev.

Studentský život

Služby pro studenty: vám pomohou dosáhnout toho, co je nejdůležitější: vaše osobní cíle.

Organizuje širokou škálu kulturních, sportovních, společenských a akademických aktivit. Služba poskytuje informace a poradenství o akademických, administrativních a mimoškolních otázkách na univerzitě.

Studentské služby UIC mají na starosti informování a poradenství vysokoškolským studentům o tom, jak řídit své papírování a také další mimoškolní otázky.

Absolventi: UIC Barcelona předává svou akademickou filozofii společnosti prostřednictvím komunity 12 000 absolventů. Tato filosofie je excelence v práci, jednotlivec umístěný v centru všeho, touha sloužit a neustálé hledání pravdy.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina
 • Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

International University of Catalonia

Tento magisterský titul vám poskytne znalosti a zkušenosti, které potřebujete k podpoře podnikání, se zvláštním důrazem na financování jako klíčovou záležitost. V současn ... [+]

Tento magisterský titul vám poskytne znalosti a zkušenosti, které potřebujete k podpoře podnikání, se zvláštním důrazem na financování jako klíčovou záležitost. V současném makroekonomickém kontextu se vzhledem k nedostatku existujících úvěrů stávají odvětví rizikového kapitálu a soukromé kapitálové společnosti stále více alternativou financování pro podniky.

Barcelona se vyznačuje velkým počtem subjektů, které se specializují jak na private equity, tak na podnikové finance, které podporují a financují rozvoj nových společností.

V některých kruzích se Barcelona nyní prezentuje stejným způsobem, jaký byl Silicon Valley prezentován ve Spojených státech najednou.... [-]

Španělsko Barcelona
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International University of Catalonia

Tento magisterský titul je inovativním, mezinárodním a multidisciplinárním vzdělávacím programem, který učí studenty, jak operativizovat nejnaléhavější výzvy pro budování ... [+]

O

Tento magisterský titul je inovativním, mezinárodním a multidisciplinárním vzdělávacím programem, který učí studenty, jak operativizovat nejnaléhavější výzvy pro budování odolnějších a udržitelnějších měst prostřednictvím urbanistického plánování a designu, a jak vytvořit odpovídající politiky a modely řízení. Tento jednoletý program poskytuje nejaktuálnější perspektivy, metody a nástroje pro řešení hrozby změny klimatu, přírodních katastrof a sociálních a technických transformací, které jsou nezbytné pro minimalizaci dopadu současných globálních trendů urbanizace na životní prostředí při řešení problémů. sociální spravedlnost.... [-]

Španělsko Barcelona
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International University of Catalonia

Začněte s vaším tréninkem jako kulturním manažerem a postavte se v rozvíjejícím se průmyslu, který vytváří pracovní místa. UIC Barcelonský magisterský program v oblasti u ... [+]

Akademický rok 2017-2018: 9. vydání

Začněte s vaším tréninkem jako kulturním manažerem a postavte se v rozvíjejícím se průmyslu, který vytváří pracovní místa. UIC Barcelonský magisterský program v oblasti umění a kultury řídí praktický, mezinárodní přístup k oboru.

Získáte důkladné znalosti z podnikatelské perspektivy o pracovních procesech spojených s produkty a službami v oblasti kultury. Kromě předmětů v klíčových oblastech program zahrnuje také témata, která podporují vedení a využívání nových technologií.

Studenti se také seznámí s pracovní dynamikou dvou specializačních cest: výtvarné umění a kulturní dědictví a tvůrčí kulturní průmysl. Cílem je zajistit, abyste získali víceúčelový, multidisciplinární profil, abyste mohli pracovat v oblasti kulturních politik, institucí a projektů. Tento magisterský program úzce souvisí s městem Barcelona, ​​které se může pochlubit prvotřídní kulturní panorama a mnoha mezinárodními projekty.... [-]

Španělsko Barcelona
Kontaktuj školu
Angličtina,španělština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International University of Catalonia

Magisterský titul v oboru architektury a designu Vedení podniku usiluje o to, aby bylo možné přinést vaší profesi výraznou hodnotu prostřednictvím know-how v oblasti podn ... [+]

V podnikatelské sféře technického / tvůrčího světa existuje značný nedostatek odborníků se znalostmi specifickými pro danou disciplínu a schopnostmi rozvíjet a správně řídit společnost.

Magisterský titul v oboru architektury a designu Vedení podniku usiluje o to, aby bylo možné přinést vaší profesi výraznou hodnotu prostřednictvím know-how v oblasti podnikání. Tyto znalosti posílí vaše schopnosti rozšířit své podnikání a zvýšit šance na vstup do předních společností ve vašem odvětví, které potřebují odborníky s technickými znalostmi a všestrannou, inovativní a strategickou obchodní myšlenku.

S tímto magisterským studiem získáte školení potřebnou pro nastavení zkušebního testu Project Management Professional a stáváte se certifikovaným projektovým manažerem v Institutu pro řízení projektů (USA).... [-]

Španělsko Barcelona
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Adresa destinace
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Katalánsko, 08017 ES
Sociální média