International University of Catalonia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

School page option 1

Univerzitní duch

Povolání učit se a měnit svět

Univerzita zahrnuje znalosti, výzkum a předávání znalostí. Nicméně, usilujeme o více.
Jsme lidé, kteří věnují svůj čas a úsilí k učení, abychom změnili svět. Tuto ambici můžete vidět v aktivitách UIC Barcelona. Je to v naší DNA.

Mají univerzitní zkušenosti, o kterých jste vždycky snili

Umístění každého studenta do středu všeho znamená, že jste protagonistou UIC Barcelona.

To je náš závazek vůči vám, který se odráží v individuální pozornosti, skupinách malých tříd, přátelském vyučovacím těle, podpůrných službách a vším, co potřebujete ke zlepšení svých dovedností.

Budování mostů k profesionální realitě

Jsme spojeni se společností a společnostmi. Třídy jsou praktikovány a vyučovány aktivními profesionály. Doplňuje je program stáže. Ze všech těchto důvodů má UIC Barcelona jednu z nejlepších úrovní zaměstnatelnosti v katalánském univerzitním systému.

V Barceloně a ve spojení se světem

Multikulturní Barcelona poskytuje zastřešující pozadí talentu a znalostí.
Máme také mezinárodní dohody a výměnné programy s univerzitami v zahraničí. Některé z našich studijních programů jsou vyučovány částečně v angličtině; můžete si dokonce vzít celý studijní program v tomto jazyce.

Akreditace

Univerzita Internacional de Catalunya oficiálně zahájila svou akademickou činnost v říjnu 1997. Organický zákon č. 11/1983 o univerzitní reformě (LRU) spolu se zákonem z 26. července 1984 o katalánském parlamentu zřídil vhodný právní rámec pro zřízení univerzity s univerzitním právem. způsobilost k udělování úředních certifikátů. Fundación Familiar Catalana (Catalan Family Foundation) převzal plnou odpovědnost za realizaci tohoto akademického projektu.

School page option 2

Hlavní důvody, proč by měl student zvážit studium na UIC Barcelona

  1. Mezinárodní zkušenosti v jednom z nejzajímavějších měst světa: Barcelona
  2. Vysoce kvalifikovaní profesoři a profesionálové, kteří rádi vyučují s mezinárodním přístupem
  3. Oficiální stupně a praxe
  4. Mezinárodní stáže
  5. Vysoká míra zaměstnatelnosti
  6. Optimální způsob, jak zlepšit jazykové dovednosti
  7. Osobní koučování a poradenství pro všechny programy a pro všechny studenty
  8. Sítě a kontakty
  9. Rozvoj vedení a podnikatelských dovedností
  10. Pokračovat ve vzdělávání: magisterský, postgraduální a Ph.D. programů

Služby

Ubytování: Pokud budete potřebovat ubytování během svého pobytu na univerzitě, budete moci požádat o studentské rezidence, apartmány a pokoje, které jsou speciálně navrženy pro vaše potřeby.

Sporty: Studium na UIC Barcelona znamená vyvíjet se celkově jako člověk. Povzbuzujeme studenty, aby se zapojili do sportovních a pohybových aktivit. Univerzita podporuje a organizuje sportovní aktivity, soutěže a poskytuje studentům slevy a další výhody, aby měli přístup k dalším zařízením a organizacím v Barceloně.

Koučování a poradenství: Poradenské a koučovací služby určené studentům k dosažení jejich osobních a profesních výzev.

Studentský život

Studentské služby: pomáhá vám dosáhnout toho nejdůležitějšího: vašich osobních cílů.

Organizuje širokou škálu kulturních, sportovních, společenských a akademických aktivit. Služba poskytuje informace a poradenství o akademických, administrativních a mimoškolních otázkách na univerzitě.

Studentské služby UIC mají na starosti informování a poradenství vysokoškolským studentům o tom, jak řídit své papírování a také další mimoškolní otázky.

Absolventi: UIC Barcelona předává svou akademickou filozofii společnosti prostřednictvím komunity 12 000 absolventů. Tato filosofie je excelence v práci, jednotlivec umístěný v centru všeho, touha sloužit a neustálé hledání pravdy.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Barcelona campus Inmaculada, 22
08017 Barcelona, Katalánsko, Španělsko