Přečtěte si oficiální popis

univerzita duch

Povolání se učit a změnit svět

Univerzita zahrnuje znalosti, výzkum a předávání znalostí. Nicméně usilujeme o víc.
Jsme lidé, kteří věnují svůj čas a úsilí k učení s cílem změnit svět. Můžete vidět tuto ambici do aktivit UIC Barcelona. Je to v naší DNA.

Mají univerzitní zkušenosti, které vždy snili

Umístění každého studenta v centru všeho, co znamená, že jste protagonista v UIC Barceloně.

To je náš závazek vůči vám, odráží individuální péči, malé třídy skupiny, přátelské výuky těla, podpůrných služeb, a vše, co potřebujete zlepšit své dovednosti.

Budování mostů do profesionálního realitě

Jsme zapojeni do společnosti a na společnosti. Třídy jsou praktické a učil aktivních profesionálů. Jsou doplněny pracovní stáže programu. Ze všech těchto důvodů, UIC Barcelona má jedny z nejlepších zaměstnatelnosti sazeb v univerzitním systému Katalánska.

V Barceloně a ve spojení s okolním světem

Multikulturní Barcelona poskytuje zastřešující zázemí talentu a znalostí.
Máme také mezinárodní dohody a výměnné programy s vysokými školami v zahraničí. Některé z našich studijních programů se učí částečně v angličtině; Můžete si dokonce vzít celý studijní program v tomto jazyku.

Akreditace

Universitat Internacional de Catalunya oficiálně začal své akademické aktivity v říjnu 1997. Ústavní zákon 11/1983 o univerzitní reformě, (HŽP) spolu s 26/1984 parlamentu Catalonia zákona, založila vhodný právní rámec pro zřízení vysoké školy s kapacitou až udělovat oficiální diplomů. Fundación Catalana Familiar (Katalánština Family Foundation) přijal plnou odpovědnost za provedení tohoto akademický projekt.

Hlavní důvody, proč by měl student zvážit studuje u UIC Barcelona

Mezinárodní zkušenosti v jedné z nejvíce vystupujících měst na světě: Barcelona Vysoce kvalifikovaní lektoři a profesionálové, kteří milují učit s mezinárodním myšlení Oficiální Stupně a praktický výcvik Zahraniční stáže Vysoká míra zaměstnatelnosti Optimální způsob, jak zlepšit jazykové znalosti Osobní trénovat a rada pro všechny programy a pro všechny studenty Sítě a kontakty Rozvoj vedení a podnikatelských dovedností Pokračovat ve vzdělávání: Master, postgraduální a doktorských programech

Služby

UBYTOVÁNÍ: Pokud požadujete ubytování během svého času na univerzitě budete mít možnost požádat o studentských rezidencí, apartmánů a pokojů, které byly navrženy speciálně pro vaše potřeby.

Sporty: Studium na UIC Barcelona znamená vyvíjí celkově jako člověka. Doporučujeme studentům, které mají být zapojeny do sportu a fyzické aktivity. Univerzita propaguje a organizuje sportovní aktivity, soutěže a poskytuje dis-počty a další výhody pro studenty, aby mohli mít přístup k dalším zařízením a organizacím v Barceloně.

Koučování a poradenství: Poradenství a trénovat služby určené pro studenty k dosažení jejich osobní a profesní problémy.

Studentský život

Studenti Služby: vám pomůže dosáhnout toho, co je nejdůležitější: vaše osobní cíle.

Organizuje celou řadu kulturních, sportovních souvisejících sociálních a akademických činností. Tato služba poskytuje informace a rady o akademických, administrativních a mimoškolní problémy v univerzitě.

UIC je Student Services má na starosti informování a poradenství studentů vysokých škol o tom, jak řídit své papírování a další mimoškolní problémy.

Absolventi: UIC Barcelona předává své akademické filozofii společnosti prostřednictvím své komunitě 12.000 absolventů. Tato filozofie je: dokonalost v práci, jednotlivec umístěny v centru všeho, touha sloužit a neustálé hledání pravdy.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

Magistr

International University of Catalonia

Tento magisterský titul vám poskytne znalosti a zkušenosti, které potřebujete k podpoře podnikání, se zvláštním důrazem na financování jako klíčovou záležitost. V současn ... [+]

Tento magisterský titul vám poskytne znalosti a zkušenosti, které potřebujete k podpoře podnikání, se zvláštním důrazem na financování jako klíčovou záležitost. V současném makroekonomickém kontextu se vzhledem k nedostatku existujících úvěrů stávají odvětví rizikového kapitálu a soukromé kapitálové společnosti stále více alternativou financování pro podniky.

Barcelona se vyznačuje velkým počtem subjektů, které se specializují jak na private equity, tak na podnikové finance, které podporují a financují rozvoj nových společností.

V některých kruzích se Barcelona nyní prezentuje stejným způsobem, jaký byl Silicon Valley prezentován ve Spojených státech najednou.... [-]

Španělsko Barcelona
October 2019
Denní studium
10 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
International University of Catalonia

Začněte s vaším tréninkem jako kulturním manažerem a postavte se v rozvíjejícím se průmyslu, který vytváří pracovní místa. UIC Barcelonský magisterský program v oblasti u ... [+]

Akademický rok 2017-2018: 9. vydání

Začněte s vaším tréninkem jako kulturním manažerem a postavte se v rozvíjejícím se průmyslu, který vytváří pracovní místa. UIC Barcelonský magisterský program v oblasti umění a kultury řídí praktický, mezinárodní přístup k oboru.

Získáte důkladné znalosti z podnikatelské perspektivy o pracovních procesech spojených s produkty a službami v oblasti kultury. Kromě předmětů v klíčových oblastech program zahrnuje také témata, která podporují vedení a využívání nových technologií.

Studenti se také seznámí s pracovní dynamikou dvou specializačních cest: výtvarné umění a kulturní dědictví a tvůrčí kulturní průmysl. Cílem je zajistit, abyste získali víceúčelový, multidisciplinární profil, abyste mohli pracovat v oblasti kulturních politik, institucí a projektů. Tento magisterský program úzce souvisí s městem Barcelona, ​​které se může pochlubit prvotřídní kulturní panorama a mnoha mezinárodními projekty.... [-]

Španělsko Barcelona
October 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
International University of Catalonia

Magisterský titul v oboru architektury a designu Vedení podniku usiluje o to, aby bylo možné přinést vaší profesi výraznou hodnotu prostřednictvím know-how v oblasti podn ... [+]

V podnikatelské sféře technického / tvůrčího světa existuje značný nedostatek odborníků se znalostmi specifickými pro danou disciplínu a schopnostmi rozvíjet a správně řídit společnost.

Magisterský titul v oboru architektury a designu Vedení podniku usiluje o to, aby bylo možné přinést vaší profesi výraznou hodnotu prostřednictvím know-how v oblasti podnikání. Tyto znalosti posílí vaše schopnosti rozšířit své podnikání a zvýšit šance na vstup do předních společností ve vašem odvětví, které potřebují odborníky s technickými znalostmi a všestrannou, inovativní a strategickou obchodní myšlenku.

S tímto magisterským studiem získáte školení potřebnou pro nastavení zkušebního testu Project Management Professional a stáváte se certifikovaným projektovým manažerem v Institutu pro řízení projektů (USA).... [-]

Španělsko Barcelona
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Adresa destinace
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Catalonia, 08017 ES
Sociální média