Instituto de Estudios Cajasol

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

historie

Během 30 let své existence byl Instituto de Estudios Cajasol považován za jednu z nejlepších národních obchodních škol, zejména v andaluské oblasti, s jejížmi společnostmi udržoval užší kontakt.

Na počátku současného Instituto de Estudios Cajasol se vrací k El Monte de Piedad a Caja de Ahorros de Sevilla, které vytvořily sociální práci orientace a poradenství, aby vyřešily dotazy svých klientů a pracovníků. Jeho první školení se týkala daně z příjmu fyzických osob av roce 1983 byl zahájen první dlouhodobý kurz řízení malých a středních podniků.

Když Monte de Piedad obnoví svůj firemní image a přejmenuje se na El Monte, první aktuální fiskální poradenský kurz se objevil v současném Mistrovi v fiskálním poradenství.

V těchto letech existuje pouze Nadace San Telmo, Konfederace podnikatelů v Sevillii a Obchodní komora. Institut je velmi žádaný.

Institut právních a obchodních studií se stal školicím centrem pro profesionály a manažery Sevilly a jejího okolí. Po objevení se Cajasolu, který vychází ze sloučení spořitelen El Monte a San Fernando, získává institut, nyní nazývaný Cajasol, novou dynamiku, rozšiřuje oblasti školení a svou činnost pro profesionály.

V roce 2015 vznikl Andaluský klub ředitelů v rámci Instituto de Estudios Cajasol a Nadace Cajasol, v současné době se jedná o setkání a diskusní fórum pro vedoucí pracovníky a prezidenty nejvýznamnějších společností na národní scéně.

V současné době se Instituto de Estudios Cajasol může pochlubit vyškolením tří generací profesionálů, kteří jsou rozděleni do pozic s různou odpovědností andaluských a španělských subjektů.

Za těchto 30 let existence jsme byli aktivními aktéry v sociálním a ekonomickém rozvoji našeho prostředí.

Poslání a hodnoty

Hodnoty IEC

Kvalita, inovace a zkušenosti

 • Posláním Instituto de Estudios Cajasol je poskytovat nejkvalifikovanější postgraduální vzdělávání pro úspěšné profesionály. Naše programy založené na neustálém přizpůsobování se ekonomické a sociální realitě zaručují našim studentům prosperitu práce.
 • Zavázali jsme se k školení pro profesní rozvoj, nové vedení a osobní naplnění.
 • Podporujeme více než 30 let zkušeností, ve kterých jsme vyškolili více než 22 000 vedoucích pracovníků, odborníků a absolventů vysokých škol, kteří nyní integrují šablony nejlepších národních a nadnárodních firem.
 • Naši kompletní mistři, odborné kurzy a specializace na nejžádanější aspekty trhu jsou národní a mezinárodní reference.

Prestižní klášter

 • Více než 600 profesionálů excelence.
 • Nejlepší odborníci v zemi v každé specialitě. Heterogenní klášter, který má univerzitní profesory, podnikatele, aktivní profesionály ze soukromého sektoru, vedoucí pracovníky a vyšší úředníky veřejné správy.
 • Profesoři velké lidské a intelektuální kvality, zaměřené na osobní pozornost studenta a zvyklí na školení vedoucích pracovníků.
 • Všechny výhody kláštera s nádhernými vztahy v hlavním právním a obchodním prostředí.

Schválení nadace Cajasol

 • Obchodní škola se zárukou Nadace Cajasol.
 • Podporováno a propagováno Nadací Cajasol se silným sociálním povoláním, které je odhodláno podporovat ekonomický rozvoj prostřednictvím postgraduálního vzdělávání.
 • Všechny hodnoty a přínosy hlubokého zapojení nadace Cajasol do produktivní a obchodní struktury v Andalusii.
 • Kontakty se společnostmi a institucemi národního a mezinárodního charakteru.

Komunita studentů Instituto de Estudios Cajasol

 • Rigorózní výběrové systémy, které upřednostňují lidskou a intelektuální kvalitu studenta.
 • Kompaktní a homogenní skupiny, ve kterých je upřednostňována týmová práce, komunikace, přátelská atmosféra a lidské vztahy.
 • Aktivní studentské sdružení s vlastním ústředím v ústavu, ve kterém jsou vyjádřeny zvláštní svazky svazů zřízené ústavem se studenty a učiteli. Místo setkání různých generací studentů. Důvěrná skupina, která vykonává důležitou práci při vedení studentů. A rozsáhlý program činností, interní a externí: odborné poradenství, školení prostřednictvím monografických kurzů a konferencí a rekreační iniciativy.

Maximální možnosti financování

 • Stipendia a pomoc studovat Masters, financovaný Cajasol Foundation.122457_pexels-photo-1438072.jpeg Buro Millennial / Pexels

Nejmodernější zařízení

Stará venkovská hacienda, která má velkou patrimoniální a uměleckou hodnotu, byla přestavěna a přizpůsobena funkčnosti moderního školicího střediska s téměř 4 000 m2 zastavěné plochy a nejmodernějšími zařízeními.

Privilegované prostředí pro akademický život, které upřednostňuje soustředění a výměnu zkušeností.

Antonio Pulido Gutiérrez, prezident nadace Cajasol

To se bude připomínat jako doba velkých ekonomických změn, které, i když vyvolaly nestabilitu a nejistotu, vedou z dlouhodobého hlediska k hlubokým sociálním proměnám a novým způsobům porozumění životu.

Pryč jsou dřívější struktury založené na přesvědčení a hodnotách, které, jak ukazuje ekonomicko-sociální vývoj, se mýlily. Je třeba jít směrem k méně materialistickému životnímu modelu, spravedlivějšímu s okolím a více podporovat ostatní.

To vyžaduje hodně kvalifikace a kreativity, protože jde o nalezení produktivního a růstového systému založeného na dynamických a konkurenčních činnostech, ale zároveň udržitelného z hospodářského, sociálního a environmentálního hlediska.

Tento vývoj také mění hodnoty a zásady, které jsou požadovány od profesionálů a manažerů, kteří vedou vývoj současných společností. Kromě zvládnutí a přizpůsobení se zběsilé technologické a digitální obnově společnosti vyžadují lidi se znalostmi, ale také se strategickou vizí, schopností zvládat změnu a spravedlivé a etické zásady ve svých profesních aspektech, jako je velkorysost, empatie, transparentnost, pokora. a týmový duch.

Ponořeni do tohoto velkého globálního vývoje jsme v roce 2018 oslavili 30. výročí Instituto de Estudios Cajasol , což byla událost, kterou jsme využili příležitosti k zamyšlení nad naší úlohou ve společnosti. Během této trajektorie, která začala obchodním poradenstvím a odbornou přípravou, se institut, nyní patřící k nadaci Cajasol, zřídil jako referenční středisko pro odborníky, manažery a podnikatele, fórum pro výměnu nápadů a kreativity, a propagátor sociálně-ekonomického rozvoje Andalusie.

Z Nadace Cajasol znovu potvrzujeme prostřednictvím Institutu studií náš závazek v oblasti školení, školení a výzkumu, který přispívá k přizpůsobování mladých absolventů a odborníků se zkušenostmi novým potřebám. Naše programy jsou zaměřeny na podporu obnovené mentality v Andalusii a přizpůsobení našich společností hodnotám, které přispívají k udržitelnému a spravedlivému rozvoji.

Místa

Sevilla

Adresa, 1. řádek
Hacienda Cartuja, Av. del Aljarafe, s/n, 41940 Sevilla
41940 Sevilla, Andalusie, Španělsko