Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Formace otevřená světu

Institut Seneca , International Postgraduate Centre, se sídlem v Madridu, který je přítomen v oblasti vzdělávání více než 20 let, navrhuje a vyvíjí řadu programů, které reagují na potřebu trhu kvalifikovaných odborníků v oblastech velká poptávka po vysoké specializaci v oblasti mezinárodních vztahů , komunikace , logistiky a managementu .

Školící nabídka Institutu Seneca zahrnuje technické kurzy s vysokoškolskou akreditací , které jsou zaměřeny na získání nebo aktualizaci komplexních znalostí o předmětu, na magisterské studium s vysokoškolským vzděláním a kredity ECTS , které jsou vytvořeny v rámci Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání (EHEA), a to prostřednictvím Odborné kurzy a odborné diplomy .

112126_foto2.jpg

Více než dvě desetiletí, která nás podporují, poskytují informace o dosažených úspěších, které chrání postgraduální vzdělávání odborníků více než 75 národností na pěti kontinentech, kterým jsme pomohli dosáhnout jejich profesních cílů , a usnadnili tak nástroje pro jejich získání prostřednictvím znalosti a dovednosti získané v každém předmětu, jakož i místní nebo mezinárodní praxe.

Máme nejúplnější v každé z našich vzdělávacích a studijních materiálů vlastní vývoj akčních programů, což představuje pro studenta na reálnou ekonomiku úsilí, soustředit posbírané obsahy všechny aspekty je třeba , aby vědět o tématu nebo oblasti řízení.

Všechny kurzy a magisterské tituly mohou být následovány ve studijní verzi nebo zcela online . V prvním případě poskytuje Seneca Institute nezbytné certifikáty pro získání studentských víz pro studenty, kteří pobývají mimo Španělsko, a ve druhém případě je o ně pečováno a je o ně pečováno. aby se cítili integrovaní a podporovaní po celou dobu trvání formativní akce.

Obraťte se na nás a my vás můžeme vést v školení, které aktualizuje vaše znalosti, které je rozšiřují prostřednictvím specializace nebo které vedou k odborné rekvalifikaci.

112766_shutterstock_556870582.jpg

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Calle de Velázquez, 86, 28006
Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium