Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat Marketing v IM

Pokud budete studovat Digitální marketing, v IM budete znásobovat své odborné vzdělávání

20 důvodů proč si vybrat IM:

Kvalitativní, pedagogické, pracovní, ekonomické, technické

KVALITATIVNÍ DŮVODY

I. Studium na největší digitální obchodní škole na světě. Více než 150 profesorů, kteří vyučují třídu z našich center, je rozšířeno po celém Španělsku, Irsku, Mexiku, Kostarice, Guatemale, Nikaragui, Hondurasu, Kolumbii atd.; více než 40 programů specializovaných na Digitální marketing, více než 7000 studentů z 26 různých zemí a vlastní nakladatelství s více než 14 vydanými knihami.

II. Dvojitý stupeň. Po ukončení vzdělávacího programu student získá diplom akreditovaný Univerzitou Abat Oliba a na profesionální úrovni IM. Mezinárodní marketingový institut.

III. Máme certifikaci ISO 9001: 2008 v oblasti managementu jakosti, jsme v souladu s normou UNE 66181, která uznává naši kvalitu online školení.

IV. Spolupracovníci a akreditovaní Univerzitou Abat Oliba, Univerzitou Cenfotec v Kostarice, jsme součástí organizací FEDE (Evropská federace škol), ANCED (Národní asociace eLearningových a distančních center) a Adigital (Španělská asociace ekonomie). Digitální).

PEDAGOGICKÉ DŮVODY

V. Efektivní pedagogika: utíkáme před informacemi o výplních, jsme efektivní. Oba v poznámkách, jako učitelé.

Svoboda organizovat se podle svého přání, studovat v požadovaném pořadí a doručit, kdy chcete.

VI. Učitelé Proces vyhledávání učitelů je intenzivní a náročný. Máme velké digitální marketingové profesionály, kteří mají rádi přenos své zkušenosti. Naši učitelé nás činí skvělými.

VII. Plná podpora učitelů: Během školení budete mít všechny učitele , a to nejen při studiu svého předmětu.

VIII. Integrální centrum podpory: Chceme mnoho velvyslanců IM, kteří uspějí ve světě vpřed. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám usnadnili stát se jedním. Nevkládáme překážky

IX. Modalita studia. Máme tři způsoby podle potřeb studenta: eLearning (100% online), Blended eLearning (face-to-face a on-line kombinace) a Letní škola, intenzivní kurzy během měsíců června a července.

X. Poskytujeme 3 různé typy tříd:

 1. Třídy *:
  dynamické třídy určené k aplikaci teoretických poznatků do nejpraktičtějšího terénu.
 2. Virtuální třídy:
  Online lekce se zaměřily na praktické řešení praktických problémů studentů
 3. Mistrovské kurzy:
  Konference vysoce kvalifikovaných řečníků zveřejňují nejnovější vývoj v oblasti digitálního marketingu, který mohou studenti navštěvovat v Barceloně, nebo si prohlédnout v našem virtuálním kampusu.

PRACOVNÍ DŮVODY

XI. Pracovní a stáž Více než 40% našich studentů, kteří absolvují stáže, je najat společností.

XII. Spojení s odvětvím: sektor potřebuje pracovníky a studenty potřebují práci. Působíme jako konektor pro uspokojení nabídky a poptávky.

XIII. Dohody s velkými digitálními společnostmi, jako je Ebay a v současné době v procesu spolupráce se společnostmi Google, LinkedIn, Twitter, Facebook, atd. Kromě toho jsme připojeni k Ministerstvu práce Španělska v rámci projektu Strategie pro podnikání a zaměstnanost mládeže.

XIV. Ve firemním školení. Specializované poradenství pro firmy, pomáháme personálnímu oddělení zvolit nejlepší školení podle potřeb zaměstnanců vaší společnosti

HOSPODÁŘSKÉ DŮVODY

XV. Demokratizace vzdělávání. V IM chceme, aby všichni byli schopni studovat digitální marketing na vysoké úrovni, proto upravujeme ceny všech našich vzdělávacích programů, které jsou na trhu nejkonkurenceschopnější.

XVI. Bezplatné financování. V IM Vám nabízíme možnost financování Vašeho školení s námi zdarma, bez jakéhokoliv zájmu, nebo pokud chcete více splátek nebo je rozdělit včas, můžete to udělat s Banc Sabadell, v 0% úroku.

XVII. Bonus školení pro všechny zaměstnance prostřednictvím tripartitní nadace. Pokud má vaše společnost dostatek úvěrů, naše školení je 100% dotováno.

XVIII. Mezinárodní karta ISIC. Všichni naši studenti mají Studentský průkaz totožnosti, se slevami a exkluzivními výhodami (muzea, elektronika, obchody, výlety atd.) Ve více než 120 zemích.

TECHNICKÉ DŮVODY

XIX Vybavení Všechny naše učebny mají počítač na jednoho studenta poslední generace HP **, digitální tabule, široké a moderní prostory a optickou síť WiFi (300 Gb) s vysokým výkonem se zařízením Aruba, nejpokročilejší na trhu.

XX. Vzdělávací platforma Náš virtuální kampus je na míru pro nás a potřeby našich studentů. Je to jeden z nejúplnějších a nejužitečnějších existujících. K dispozici 24 hodin denně pro všechny studenty, s personalizovanými učiteli a lektory, kteří vás budou doprovázet během školení.

(*) Tato modalita je určena pouze studentům v přímém styku

(**) Vybavení dostupné v ústředí Barcelony. Zbývající kanceláře, aby se poradily.

CO SE USE?

Nabídka nejlepšího školení v oblasti Digital Marketing a jeho zpřístupnění všem . Digitální marketing by neměl být majetkem několika společností.

Proto každý rok vytváříme více pracovních míst a připravujeme více odborníků na integraci na trhu práce . Bez ohledu na původ studentů, s rovnými příležitostmi pro všechny .

Vzděláváme, inspirujeme a spolupracujeme s komunitou studentů, absolventů, profesorů a odborníků z oboru, kteří podporují živou a aktivní síť. Relační systém pro vzájemnou podporu ve složitém digitálním prostředí.

V IM, NAJDETE

 • Respektování lidí, institucí a toho, co zastupují.
 • Ochrana etického chování , integrity a svobody myšlení.
 • Otevřený model učení , kombinující formální a neformální metody ve prospěch využití nových technologií a jejich možností.
 • Dynamizace trhu práce, propojení studentů a firem. Opětovné zařazení profilů na trh práce.
 • Kvalita v našich procesech, službách a povoláních pro spolupráci při našich činnostech.
 • Demokratizace vzdělávání
 • Cercanía přinese vzdálenosti a on-line se stane něčím blízkým a známým.
 • Implikace: náš cíl je stejný jako cíl studenta, který z Institutu vyšel ten nejlepší odborník v oblasti digitálního marketingu.
Programy se vyučují na:
 • španělština

Tato škola dále nabízí:


Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Staňte se vysoce kvalifikovaným profesionálem pro práci v oblasti digitálního marketingu. Získat přítomnost v RRSS zvládnutí základních nástrojů. ... [+]

Master in Digital Marketing vychází z potřeby trhu 2.0, jehož poptávka vyžaduje vysoce kvalifikované profesionály ve všech oblastech digitálního marketingu

Proč profesionální mistr v oblasti digitálního marketingu a sociálních sítí?

Digitální marketing vzniká v reakci na potřeby trhu 2.0 a vyžaduje začlenění vysoce kvalifikovaných odborníků do všech oblastí. Tato disciplína kombinuje tradiční marketingové strategie s novými metodami schopnými využít zvláštností digitálního média a předvídat budoucnost.

Toto školení vám poskytne výzkumné metodiky, kreativní procesy a výkonné technické nástroje pro efektivní realizaci kampaní Digital Marketing, strategických plánů pro sociální média a akcí v různých digitálních kanálech, které zaručují vysokou ziskovost vaší společnosti.... [-]

Španělsko Barcelona Madrid
Září 2019
španělština
Kombinované
14 měsíce
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Nejúplnější a nejvhodnější program digitálního marketingu, který dosud existuje. Zahrnuje všechny disciplíny online marketingu, které budete muset zvládnout. ... [+]

Proč tento program?

Digitální svět už není volbou, ale požadavek. Firmy, které až donedávna byly nesměle digital, vyvíjet do struktur, kde digitalizace je hluboká a složitá realita (komunikace, logistika, marketing, prodej, lidské zdroje, atd.). To je, když neúprosný poptávka po kvalifikovaných odborníků vzniká splnit nové požadavky trhu.

Global Master in Digital Management vám nabízí vše, co potřebujete k plynulému pohybu v online prostředí a promítání své profesionální kariéry s neopakovatelnými podmínkami školení.

Dnes, to je nejvíce speci fi c a kompletní nabídka na digitální marketing ve španělštině celém světě. Udělali jsme vše pro to, aby aktualizovaný obsah a možnost získat náskok před konkurencí.... [-]

Španělsko Barcelona Madrid
Září 2019
Spanish (Spain)
Denní studium
2 roky
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Postavte si online obchod od nuly a postarejte se o každý detail. Vygenerujte svůj projekt E-Commerce a aplikujte nástroje Digital Marketing, abyste kreativně motivovali ... [+]

Rok co rok roste obrat v sektoru online prodeje. Trh práce potřebuje stále více profesionálů, kteří jsou schopni efektivně vytvářet, spravovat a sledovat elektronický obchod.

Proč profesionální mistr v digitálním marketingu

Obrat v sektoru online prodeje roste každým rokem a trh práce vyžaduje, aby odborníci byli schopni efektivně vytvářet, řídit a monitorovat elektronický obchod.

Profesionální mistr v digitálním marketingu

cíle

Být odborníkem v oblasti digitálního marketingu se skvělými nástroji pro elektronický obchod

Pracujte jako odborník v jakékoli oblasti internetového marketingu a elektronického obchodu.Osvojte si všechny oblasti online marketingu od komunikačních strategií až po detailní analýzu výsledků v akčních plánech.Vedení projektů elektronického obchodu, efektivní řízení a zvýšení prodeje podniku.Pro koho to je?Pro lidi, kteří chtějí vytvořit svůj vlastní internetový obchod a mít potřebné zdroje pro jeho úspěšné zvládnutí.Všem lidem, kteří pracují v oblasti digitálního marketingu a kteří potřebují získat potřebné znalosti a nástroje současného online sektoru.Odborníci z jakékoli oblasti společnosti se zajímají o vývoj a pochopení důležitých změn, které internet způsobuje v marketingových strategiích a strategiích elektronického obchodu.program... [-]
Španělsko Barcelona Madrid
Září 2019
španělština
Kombinované
14 měsíce
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

S tímto výkonným programu získají znalosti a dovednosti potřebné pro zlepšení svého podnikání v digitálním prostředí. ... [+]

Proč tento program?

K dispozici je obrovské množství a různorodost digitálních nástrojů, které můžete použít ve prospěch svého podnikání. Otázkou je, to víte? A co je nejdůležitější, víte, jak využít?

S tímto výkonným programem budou získávat znalosti a dovednosti potřebné pro zlepšení svého podnikání v digitálním prostředí. Najdete zde praktické, příčné a byl zaměřen na dosahování výsledků, trénink, ve kterém se naučíte využívat možností hlavních digitálních zdrojů na základě vašich obchodních cílů.

objektivní„Naučíte se využívat digitálních nástrojů hlavního prospěch svého podnikání“Seznamte se s nejdůležitějšími nástroji pro digitální projekci podniku.Znát možnosti těchto nástrojů.Vědět, jak vytěžit maximum z různých digitálních zdrojů na podporu vašeho online obchodu.Získat strategickou vizi pro efektivní koordinaci týmů a dosažení firemních cílů.Komu je určeno?... [-]
Španělsko Barcelona Madrid
Kontaktuj školu
Spanish (Spain)
Denní studium
8 měsíce
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině