Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat Marketing v IM

Pokud budete studovat Digitální marketing, v IM budete znásobovat své odborné vzdělávání

20 důvodů proč si vybrat IM:

Kvalitativní, pedagogické, pracovní, ekonomické, technické

KVALITATIVNÍ DŮVODY

I. Studium na největší digitální obchodní škole na světě. Více než 150 profesorů, kteří vyučují třídu z našich center, je rozšířeno po celém Španělsku, Irsku, Mexiku, Kostarice, Guatemale, Nikaragui, Hondurasu, Kolumbii atd.; více než 40 programů specializovaných na Digitální marketing, více než 7000 studentů z 26 různých zemí a vlastní nakladatelství s více než 14 vydanými knihami.

II. Dvojitý stupeň. Po ukončení vzdělávacího programu student získá diplom akreditovaný Univerzitou Abat Oliba a na profesionální úrovni IM. Mezinárodní marketingový institut.

III. Máme certifikaci ISO 9001: 2008 v oblasti managementu jakosti, jsme v souladu s normou UNE 66181, která uznává naši kvalitu online školení.

IV. Spolupracovníci a akreditovaní Univerzitou Abat Oliba, Univerzitou Cenfotec v Kostarice, jsme součástí organizací FEDE (Evropská federace škol), ANCED (Národní asociace eLearningových a distančních center) a Adigital (Španělská asociace ekonomie). Digitální).

PEDAGOGICKÉ DŮVODY

V. Efektivní pedagogika: utíkáme před informacemi o výplních, jsme efektivní. Oba v poznámkách, jako učitelé.

Svoboda organizovat se podle svého přání, studovat v požadovaném pořadí a doručit, kdy chcete.

VI. Učitelé Proces vyhledávání učitelů je intenzivní a náročný. Máme velké digitální marketingové profesionály, kteří mají rádi přenos své zkušenosti. Naši učitelé nás činí skvělými.

VII. Plná podpora učitelů: Během školení budete mít všechny učitele , a to nejen při studiu svého předmětu.

VIII. Integrální centrum podpory: Chceme mnoho velvyslanců IM, kteří uspějí ve světě vpřed. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám usnadnili stát se jedním. Nevkládáme překážky

IX. Modalita studia. Máme tři způsoby podle potřeb studenta: eLearning (100% online), Blended eLearning (face-to-face a on-line kombinace) a Letní škola, intenzivní kurzy během měsíců června a července.

X. Poskytujeme 3 různé typy tříd:

 1. Třídy *:
  dynamické třídy určené k aplikaci teoretických poznatků do nejpraktičtějšího terénu.
 2. Virtuální třídy:
  Online lekce se zaměřily na praktické řešení praktických problémů studentů
 3. Mistrovské kurzy:
  Konference vysoce kvalifikovaných řečníků zveřejňují nejnovější vývoj v oblasti digitálního marketingu, který mohou studenti navštěvovat v Barceloně, nebo si prohlédnout v našem virtuálním kampusu.

PRACOVNÍ DŮVODY

XI. Pracovní a stáž Více než 40% našich studentů, kteří absolvují stáže, je najat společností.

XII. Spojení s odvětvím: sektor potřebuje pracovníky a studenty potřebují práci. Působíme jako konektor pro uspokojení nabídky a poptávky.

XIII. Dohody s velkými digitálními společnostmi, jako je Ebay a v současné době v procesu spolupráce se společnostmi Google, LinkedIn, Twitter, Facebook, atd. Kromě toho jsme připojeni k Ministerstvu práce Španělska v rámci projektu Strategie pro podnikání a zaměstnanost mládeže.

XIV. Ve firemním školení. Specializované poradenství pro firmy, pomáháme personálnímu oddělení zvolit nejlepší školení podle potřeb zaměstnanců vaší společnosti

HOSPODÁŘSKÉ DŮVODY

XV. Demokratizace vzdělávání. V IM chceme, aby všichni byli schopni studovat digitální marketing na vysoké úrovni, proto upravujeme ceny všech našich vzdělávacích programů, které jsou na trhu nejkonkurenceschopnější.

XVI. Bezplatné financování. V IM Vám nabízíme možnost financování Vašeho školení s námi zdarma, bez jakéhokoliv zájmu, nebo pokud chcete více splátek nebo je rozdělit včas, můžete to udělat s Banc Sabadell, v 0% úroku.

XVII. Bonus školení pro všechny zaměstnance prostřednictvím tripartitní nadace. Pokud má vaše společnost dostatek úvěrů, naše školení je 100% dotováno.

XVIII. Mezinárodní karta ISIC. Všichni naši studenti mají Studentský průkaz totožnosti, se slevami a exkluzivními výhodami (muzea, elektronika, obchody, výlety atd.) Ve více než 120 zemích.

TECHNICKÉ DŮVODY

XIX Vybavení Všechny naše učebny mají počítač na jednoho studenta poslední generace HP **, digitální tabule, široké a moderní prostory a optickou síť WiFi (300 Gb) s vysokým výkonem se zařízením Aruba, nejpokročilejší na trhu.

XX. Vzdělávací platforma Náš virtuální kampus je na míru pro nás a potřeby našich studentů. Je to jeden z nejúplnějších a nejužitečnějších existujících. K dispozici 24 hodin denně pro všechny studenty, s personalizovanými učiteli a lektory, kteří vás budou doprovázet během školení.

(*) Tato modalita je určena pouze studentům v přímém styku

(**) Vybavení dostupné v ústředí Barcelony. Zbývající kanceláře, aby se poradily.

CO SE USE?

Nabídka nejlepšího školení v oblasti Digital Marketing a jeho zpřístupnění všem . Digitální marketing by neměl být majetkem několika společností.

Proto každý rok vytváříme více pracovních míst a připravujeme více odborníků na integraci na trhu práce . Bez ohledu na původ studentů, s rovnými příležitostmi pro všechny .

Vzděláváme, inspirujeme a spolupracujeme s komunitou studentů, absolventů, profesorů a odborníků z oboru, kteří podporují živou a aktivní síť. Relační systém pro vzájemnou podporu ve složitém digitálním prostředí.

V IM, NAJDETE

 • Respektování lidí, institucí a toho, co zastupují.
 • Ochrana etického chování , integrity a svobody myšlení.
 • Otevřený model učení , kombinující formální a neformální metody ve prospěch využití nových technologií a jejich možností.
 • Dynamizace trhu práce, propojení studentů a firem. Opětovné zařazení profilů na trh práce.
 • Kvalita v našich procesech, službách a povoláních pro spolupráci při našich činnostech.
 • Demokratizace vzdělávání
 • Cercanía přinese vzdálenosti a on-line se stane něčím blízkým a známým.
 • Implikace: náš cíl je stejný jako cíl studenta, který z Institutu vyšel ten nejlepší odborník v oblasti digitálního marketingu.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Carrer del Comte d'Urgell,
143 Planta 5.

08036 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Madrid

Adresa, 1. řádek
Calle María de Molina, Nª 54
planta 5

28006 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium