Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis


O nás

CEU IAM Business School (Institut pro pokročilé řízení) je obchodní škola skupiny CEU. odborníci, kteří usilují o vedení svého oboru etickým a trvalým způsobem, jsou vyškoleni.

Jsme největší vzdělávací skupina ve Španělsku . Skupina byla založena před více než 85 lety katolickou asociací propagandistů (ACdP) a má více než 25 vzdělávacích center, kde je více než 200 oficiálních kurzů . jsou vyučovány. Více než 250 000 studentů prošlo našimi učebnami a více než 4 000 odborníků pracuje každý den, aby vám nabídlo nejlepší vzdělání.

Vzdělávací skupina CEU, jejímž jménem je Univerzitní nadace San Pablo CEU, je projektem Katolické asociace propagandistů (ACdP) . Posláním nadace je přispívat ke zlepšování společnosti prostřednictvím kvalitního vzdělávání, nabízet vzdělávací model v souladu s principy křesťanského humanismu , hodnotami, které nám předává evangelium, a působit ve veřejném životě ve věci spravedlnosti a spravedlnosti. na obranu lidských bytostí.

Cílem skupiny CEU je usilovat o akademickou a odbornou dokonalost , inovace ve svých vzdělávacích projektech a školení studentů o lidských hodnotách a ctnostech .

Charakteristickými znaky CEU IAM Business School jsou Leadership and Ethics v reakci na stále více digitální, globální a neustále se měnící svět. Zavázali jsme se k trvalým a udržitelným hodnotám a principům vést lidi a organizace.

Máme silné mezinárodní partnerství , stejně jako sdílené programy s americkými institucemi, jako je Berkeley, Kalifornská univerzita (Ranked Top 1 Public University a Top 4 v žebříčku Global Universities Ranking US News), Babson College (světově uznávaná instituce pro vzdělávání v oblasti podnikání na světě 1) ) a Centrum pro kreativní vedení (hodnoceno Top 5 ve vedení, Financial Times).

Institut pro pokročilé řízení (CEU IAM) Business School je také členem AACSB International (Asociace pro Advance Collegiate School of Business).

Mezinárodní dohody

Obchodní škola Institutu pro pokročilé řízení (CEU IAM) (Institut pro pokročilé řízení) je obchodní školou skupiny CEU. Propojuje svou akademickou excelenci s mezinárodní projekcí svých studentů a posiluje svou nabídku v mezinárodních programech. Cílem je udržet globální vizi díky interkulturitě a obohacování, které přispívají k různým vizím.

CEU nabízí mezinárodní programy na Babson Business School (Boston, USA), Columbia University (New York, USA), Boston University (Boston, USA), Research Institute of Advanced Management (Kobe, Japonsko), Berkeley University Fordham University (New York, USA) a University of Chicago (USA)

Osobní rozvoj

Obchodní škola Institute for Advanced Management (CEU IAM) poskytuje vše, co potřebujete k rozvoji své kariéry. Má profesionální kariérní službu, která pomáhá studentům během celého studijního procesu a po absolvování studia. Nabízí také možnost přístupu k CEU Emprende , specifickému programu na podporu podnikání, kde dochází ke vzniku nových a trvalých podnikatelských iniciativ.

Oddělení profesní kariéry seskupuje vztahy CEU s mnoha společnostmi a hledá řešení, která splňují potřeby absolventů v oblasti náboru pracovníků a profesního rozvoje. Více než 4 500 smluv podepsaných s různými společnostmi po celém světě.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
c/Tutor 35
28008 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Madridské společenství

Adresa, 1. řádek
Calle Tutor,35
28008 Madridské společenství, Španělsko

Akreditace

AACSB Accredited