Insenia Design School Madrid

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

školní

Školení návrhářů interiérů od roku 1998

Zakladatelé INSENIA byli od počátku své profesní dráhy, designérů a učitelů designu současně a neoddělitelně.

Povolání ke školení je vedlo k tomu, aby po celém Španělsku vedly stovky bezplatných přednášek a seminářů zaměřených na všechny druhy odborníků, kteří se zajímali o dekorace a interiérový design. Od počátku své profesní kariéry, před 20 lety, učili na různých designových a dekoračních školách v Madridu. Od roku 1998 zahájili svůj vlastní vzdělávací projekt, dokončený od roku 2013 v CEROESPACIO IMADDE, a předurčili se během několika týdnů podělit se o plody 20 let zkušeností s navrhováním všech typů prostor.

Tým pro výuku a řízení

Hlavní výhodou školení s INSENIA jsou bezpochyby zkušenosti jeho profesorů, předních odborníků v odvětví dekorací ve Španělsku.

Je nemožné učit to, co nebylo praktikováno a prožíváno u prvního člověka. V INSENIA víme, o čem mluvíme, protože jsme skuteční profesionálové v oblasti interiérového designu, designu, umění a dekorace, zaměření na naši profesní kariéru a vášnivý nad naší prací. Díky tomu jsme jedineční. Užíváme si svůj vlastní projekt, který splní náš sen a sen našich studentů: dozvědět se více a více o nejkrásnější profesi na světě, Design interiéru.

kariérní vyhlídky

Pokud se na konci našeho školení raději rozhodnete pro samostatnou výdělečnou činnost a Insenia Design School Madrid vlastní společnost zabývající se designem interiérů, v Insenia Design School Madrid vám poskytneme veškeré informace, které potřebujete k zahájení vaší profesionální činnosti. Budeme se s vámi podělit o plody 20 let režie studií interiérového designu a projektových oddělení.

A pokud budete ještě potřebovat více, kontaktujte naše poradenské služby ohledně vytváření dekoračních společností. Rádi pro vás provedeme všechny potřebné postupy, a to rukou zkušeného a řádně registrovaného administrativního manažera.

Školení v oblasti interiérového designu otevírá dveře nekonečným pracovním a obchodním možnostem. Naši studenti přicházejí na trh práce a jsou připraveni připojit se ke všem typům společností:

 • Studie interiérového designu
 • Architektonická studia
 • Reformní společnosti
 • Obchody s dekoracemi
 • Továrny na nábytek
 • Obrázek a dekorace poradci
 • Společnosti událostí
 • Společnosti vyrábějící stojany
 • Kancelářské vybavení společnosti
 • Obchody s nábytkem
 • Plány vymezení společností
 • 3D architektonické vizualizační společnosti
 • Dekorační časopisy a blogy
 • Oddělení franchisového designu
 • Skvělé řetězy pro kutily

Profesionální učitelé a aktivní.

Naši profesoři jsou aktivní profesionálové, několik z nich je registrováno v příslušných profesních asociacích a je plně zapojeno do své profesní kariéry. S nimi se dozvíte mnohem více, protože jsou nevyčerpatelným zdrojem anekdot a zkušeností.

Třída zotavení.

Pokud vynecháte třídu, můžete ji získat při příštím výuce. Všechny naše kurzy se opakují měsíčně nebo dvakrát měsíčně. Je důležité, abyste se zúčastnili každé z nich, a proto jsme ochotni vám poskytnout všechna možná zařízení, abyste to mohli získat.

Kondenzované kurzy

Vzdělávací programy INSENIA byly vyvinuty pro přístup ke kompletní výuce v nejkratším možném čase, což vylučuje to, co se v každodenním povolání nevykonává. Jednoduše řečeno, „oddělili jsme slámu od zrna“, abychom zůstali sami se skutečně důležitým. Naše kurzy se prohlubují zejména v předmětech projektů a ve zpracování praktických cvičení na reálných projektech, v určených prostorech as požadavky a omezeními, které jsou dány realitou výkonu naší profese.

Čas na studium, procvičování a zábavu

Požádáme vás, abyste provedli cvičení v týdnech teoretických lekcí, ale budete mít po celou dobu, kdy je budete potřebovat. Chceme, abyste si semináře užili a využili je bez stresu a spěchu uloženého v termínech doručení cvičení. U nás tedy budete nejprve studovat a poté cvičit to, co jste se naučili, s dostatkem času na asimilaci, aplikaci a nápravu. Chceme, abyste si své školení užili a měli dostatek času na doplňkové činnosti, jako je návštěva muzeí, prodejen dekorací a specializovaných knihoven.

Kulturní a obchodní návštěvy

Přiblíží vás k realitě mnohem více, než si dokážete představit. Můžete navštěvovat prezentace projektů se skutečnými klienty, doprovázet jednoho z našich designérů interiérů na domácí návštěvě, navštěvovat probíhající práce, navštěvovat prezentace produktů od našich dodavatelů, navštěvovat s námi továrny na nábytek nebo materiály, nebo nás doprovázet Hlavní dekorační veletrhy.

Skutečné doučované praktiky

V INSENIA jsou tyto praktiky součástí našich magisterských programů. Nemůžeme ukončit školení, pokud nebylo provedeno ve skutečné praxi, nejméně po dobu šesti týdnů. Dali jsme vám k dispozici možnost výuky v našem ateliéru interiérového designu, abyste věděli o realitě dohody s klientem a dodavateli.

Pevně věříme ve starou metodu „učeň“, která je vytvořena pomocí vašeho „Učitele“. Proto vám ve spolupráci s naším vlastním studiem nabízíme možnost provádění dalších výukových praktik. Někteří z našich bývalých studentů nyní pracují na volné noze pro naše dekorační studio EstudioCeroEspacio.

Konzultujte nás, kdykoli budete chtít

Jakmile bude vaše školení ukončeno a jako bývalý student INSENIA budete mít neomezený přístup k dotazům vašich učitelů. Nebojte se přijímat složité projekty, budeme vás podporovat a rozptýlíme vaše pochybnosti.

Alespoň dvakrát týdně otevíráme naše učebny mimo vyučovací hodiny, takže můžete přijít do práce a konzultovat se svými učiteli jakýkoli předmět, který se vás týká.

Potřebujete radu k zahájení vlastního podnikání s dekoracemi? Požádejte o naše obchodní poradenství. Pomůžeme vám se vším, co potřebujete: administrativní postupy, registrace v oblasti sociálního zabezpečení a financí, online marketing, webové stránky, sociální sítě a mnoho dalšího.

Pracovní rada

Účelem nabízených kurzů a mistrů je poskytnout všem našim studentům novou profesi v oblasti interiérového designu a dekorace. Mnoho společností k nám přichází při hledání ochotných odborníků a naši studenti a absolventi z toho těží.

V sekci novinky * si můžete být vědomi každého nového zaměstnání, stáže nebo nabídky spolupráce požadované společnostmi v tomto odvětví.

* Pouze pro studenty a absolventy Insenia.

V samém srdci madridského designu

INSENIA vyučuje v madridském sousedství Las Cortes, velmi blízko ke všem velkým obchodům s ozdobami v hlavním městě (Trentino, Gastón a Daniela, Gancedo, D'Erre, Keops atd.) A v samém srdci umění a Madridský design, dva kroky od muzea Thyssen, muzea Prado, muzea Reina Sofía a fóra Caixa, s nejlepší komunikací veřejnou dopravou nebo autem a parkování na 100 metrů.

Dimad školení partneři

Insenia Design School Madrid je součástí souboru vzdělávacích institucí, vyšších designových škol a vzdělávacích partnerů Dimad, Asociace designérů v Madridu. Vzhledem k tomu, že jsou členové, mají naši studenti magisterského studia možnost být také studentskými partnery po dobu jednoho roku zdarma. Tímto způsobem se mohou rozhodnout pro velkou kulturní a vzdělávací nabídku související se světem designu a aktivně se podílet na všech činnostech sdružení.

Místa

Madridské společenství

Adresa, 1. řádek
Calle del Marqués de Cubas,6
28014 Madridské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium