Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzitní výzkumný ústav je centrem excelence specializovaným na postgraduální studium s více než 30letými zkušenostmi s vývojem vysoce kvalitních doktorských a magisterských programů. Naše nabídka školení má oficiální uznání a také prestižní hodnocení.

Naše vize: akademická kvalita a projekce studentů.

Foto s laskavým svolením Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Zkušenosti absolventů

Campus se nachází v centru Madridu a v budově s emblémem, staré čtvrti Residencia de Señoritas, která se nachází na soutoku ulic Fortuny a General Martínez Campos. Tato instituce sehrála důležitou roli v začlenění španělských žen do profesních oborů. Mezi učiteli zdůraznili postavy jako María Zambrano, Zenobia Camprubí, Gabriela Mistral, Victoria Ocampo, María Martínez Sierra a Clara Campoamor. A ze svých tříd přišli pedagogové jako Juana Moreno, tábory María Comas, Kastilie Carmen, Margarita de Mayo Izarra a Carmen Isern; vědci jako María García Escalera nebo Cecilia García de Cosa; politiky, jako je Victoria Kent, nebo právníci, jako je Matilde Huici.

V roce 1978 byla knihovna převedena do sídla Nadace Ortega y Gasset a vyniká z 13 000 svazků, které vlastní José Ortega y Gasset, ke kterým byly přidány bibliografické sbírky významných intelektuálů, národních a mezinárodních institucí. ; a v roce 2011 a díky sloučení s nadací Gregorio Marañón z knihovny Gregorio Marañón.

Areál má veškeré potřebné vybavení pro poskytování školení a je vybaven nejmodernějšími technologiemi, které usnadňují jak učitelům, tak studentům dokončení jejich příslušných pracovních míst.

Sbližování životního prostředí s přítomností předních profesionálních a intelektuálních odborníků, kteří vykonávají své vyučování, přispívá k tomu, že IUIOG poskytne vhodné prostředí pro získání vynikajícího vzdělání, podporu vášně pro výzkum a vytvoření kritického ducha, To umožní našim studentům čelit jejich osobním a profesním výzvám.

Foto s laskavým svolením Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Komunita FOM

Virtuální prostor, kde mají učitelé a studenti místo setkání. Nejlepší program kulturních aktivit pořádaných Nadací Ortega Marañón a všemi značkami a institucemi, které pořádá: IUIOG , Instituto Marañón , Goberna a mezinárodní programy.

Nejaktuálnější informace o nabídce školení a vstupní brána do virtuálního kampusu, kde studenti získají přístup k akademickému obsahu, fórům, aktivitám a všem potřebným nástrojům pro rozvoj virtuálních relací.

Studenti musí přistupovat k virtuálnímu kampusu prostřednictvím stránky FOM Community . Akademická koordinace programu jim poskytne uživatelské jméno a heslo, aby měli přístup. Pro seznámení se s obsluhou této platformy bude zajištěn základní návod k použití.

Místa

Madrid

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Adresa, 1. řádek
Instituto Universitario Ortega y Gasset
c/ Fortuny, 53 -

28010 Madrid, Madridské společenství, Španělsko
Telefonní číslo
+34 917 00 41 00