ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona je vzdělávací instituce specializující se na programy distančního vzdělávání. Multidisciplinární charakter, učí postgraduální vzdělávání v různých disciplínách v oblastech, jako je podnikání, vzdělávání, psychologie, práva a sportu, mimo jiné, je odkazem ve španělských on-line vzdělávacích center. ISEB, vědomý si nejnovějších společenských a tržních trendů, zahrnuje ve většině svých vzdělávacích programů obsah Emoční inteligence, koučování, NLP a společenskou odpovědnost firem tak, aby budoucí odborníci mohli rozvíjet svůj plný potenciál ze společensky odpovědného pohledu.

Díky zcela flexibilní metodě si studenti mohou vybrat datum zahájení svého vzdělávacího programu a společně se svým vyučujícím navrhnout individuální studijní plán tak, aby mohli studovat svým vlastním tempem, a tak mohli kombinovat své studium s pracovním životem. Navíc, díky naší metodě 24/365, bude student mít vždy k dispozici školitele 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, 365 dní v roce.

ISEB je oficiálním centrem spojeným s Univerzitou Isabel I, jednou z nejvýznamnějších španělských univerzit v oblasti distančního vzdělávání, která je projektována v rámci Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání a která poskytuje kredity ECTS (European Credit Transfer System) ve všech vzdělávacích programech. , což zaručuje jeho kvalitu a homogenitu.114463_photo-1531545514256-b1400bc00f31.jpgMimi Thian / Unsplash

Jako jedna z nejlepších institucí pro distanční vzdělávání je ISEB podle Financial Magazine na čtvrtém místě ve vzdělávacích centrech a nedávno obdržel certifikát kvality EFQM.

Všechny vzdělávací programy školy jsou doprovázeny anglickým programem ISEB, volitelným a volným kurzem angličtiny, který umožní studentům získat potřebné jazykové dovednosti pro rozvoj na mezinárodní scéně.

Po ukončení studia programu Master, Postgraduate a Executive Development obdrží student dvojí titul vydaný ISEB, který je potvrzen a certifikován univerzitou Isabel I:

  • Magisterský, postgraduální nebo výkonný rozvojový program
  • Program ISEB English

Pro usnadnění administrativních postupů mohou všichni studenti, kteří nejsou členy EU, požádat o apoštoli v Haagu ve všech obdržených titulech a udělit mezinárodní platnost svého studia.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Avinguda Diagonal,177
08018 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: