Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Mezinárodní měnový fond je národní referenční v oblasti vzdělávání pro podniky a jednotlivce; svědčí více než 90.000 studentů vyškoleni. Naše školení jsou založena na různorodosti oblastí a odborných subjektů učíme.

Kvalita a prestiž našich služeb je podpořena subjekty, jako jsou univerzity Camilo José Cela, chlapče ISO 9001 a 14001, ANCED (Národní asociace distančního vzdělávání center) a španělské Asociace obchodních škol (AEEN). Stejně tak MMF je součástí sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB).

Dnes, v našem katalogu učit předměty, jako jsou Renewable Prevence rizik energie z povolání nebo Lidských zdrojů. Máme soukromé a oficiální kvalifikaci, druhý výsledek aliance podepsal s Camilo José Cela University, Což nám umožňuje nabízet cenné papíry regulované Ministerstvo školství.

Studenti mají možnost vybrat režim, který chcete, aby se váš kurz a firmy si mohou vybrat využít naší služby manažerského vzdělávání bonus pro zpracování vašeho úvěru. Opíráme se o tým odborníků specializující se v každé oblasti poskytnout návod a učení pomoci studentům a zajistit, aby po celou dobu si osobní, komplexní péče o tým.

Mezi naše nástroje mají zaměstnání a postupy obou našich soukromých zákazníků a firem mohou využívat jako místo setkání na trhu práce. Máme také inovativní platformu pro online školení, s více než 250 vlastních kurzů.

Vyvinuli jsme vlastní práci pro firmy, jako je Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Voice of Galicia, Atd Spolupracujeme také se zaměstnavateli, sociálními partnery a veřejné správy, aby podporovaly bezplatné školení pro specifické skupiny a nezaměstnaných.

Stručně řečeno, je organizace, jejímž hlavním cílem je spokojenost našich zákazníků a že jsme právě našli způsob, jak na to: se snaží každý den, aby v našich silách.

vyhlídka

Měnové finanční instituce vizí je být mezinárodním lídrem v oblasti distančního vzdělávání a on-line odborníky v technických oblastech.

mise

Chceme růst s vámi. Cílem je zajistit vysokou úroveň spokojenosti zákazníků prostřednictvím osobní pozornost a vynikající výsledky v oblasti kvality služeb.

Tento cíl vyžaduje neustálé zlepšování technických a materiálních zdrojů a maximální zapojení všech školení zaměstnanců na měnových finančních institucí je jiný zážitek.

Hodnoty

  • Zpřístupnily absolvent školení, poskytuje kvalitní vzdělání za konkurenceschopné ceny.
  • Rozhodnout se pro nové technologie, aby přidanou hodnotu k výcviku.
  • Fyzická blízkost pro studenty prostřednictvím naší mezinárodní sítě kanceláří a přidružených center.
  • Personalizované akademické mentoring systém. Motivovaný velmi profesionální tým.
  • Vnitřní závazek našeho týmu, kterým se stanoví zásady, které umožní profesní rozvoj založený na důvěře, flexibilitu a vlastní požadavek.
Programy se vyučují na:
  • Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

IMF Business School

Vzhledem k následné poptávce kvalifikovaných odborníků v této oblasti vytvořili IMF Business School a Deloitte tento Mistr, vyvinutý jako technická nabídka na vysoké úrov ... [+]

V posledních letech se kybernetické útoky proti firmám a jednotlivcům zvýšily o více než 33% a podle zprávy ONTSI (Národní observatoř telekomunikací a informační společnosti) a INCIBE (Národní institut kybernetické bezpečnosti) se tento údaj zvýšil incidentů kybernetické bezpečnosti registrovaných ve španělských společnostech se od roku 2014 do roku 2015 zvýšil o 200%.

Podle nedávné zprávy Evropské unie se do roku 2020 očekává vytvoření téměř jednoho milionu pracovních míst souvisejících s kybernetickou bezpečností. Kybernetická bezpečnost se stala jedním z hlavních rizik globální ekonomiky, což vedlo společnosti k tomu, aby více a více investovaly do ochrany před kybernetickými útoky a předcházení zranitelnostem ve svých systémech.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
216 hodiny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
IMF Business School

IMF Business School , ve spolupráci s Univerzitou Nebrija, prezentuje Mistra v oblasti webového a multiplatformního rozvoje. Hlavním cílem tohoto programu je, aby student ... [+]

požadavky

Vysokoškolský titul nebo rovnocenná odborná praxe

představení

IMF Business School , ve spolupráci s Univerzitou Nebrija, prezentuje Mistra v oblasti webového a multiplatformního rozvoje. Hlavním cílem tohoto programu je, aby studenti byli schopni vyvíjet, implementovat a udržovat softwarové projekty na různých platformách, zaručovat bezpečný přístup k datům a splňovat kritéria kvality.

Tento magisterský program je zaměřen jak na absolventy vysokých škol (nejlépe v technických profesích), tak na zkušené profesionály, kteří chtějí svou kariéru orientovat na vývoj aplikací.... [-]

Španělsko Madrid
Listopad 2019
španělština
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IMF Business School

IMF Business School , ve spolupráci s Nebrija University, představuje Mistra v Web Design a grafice. Hlavním cílem tohoto programu je, aby se studenti stali profesionály, ... [+]

požadavky

Vysokoškolský titul nebo rovnocenná odborná praxe

představení

IMF Business School , ve spolupráci s Nebrija University, představuje Mistra v Web Design a grafice. Hlavním cílem tohoto programu je, aby se studenti stali profesionály, kteří jsou schopni využít svůj tvůrčí potenciál pomocí nejnovějších nástrojů.

Tento magisterský program je zaměřen jak na absolventy vysokých škol, tak na zkušené profesionály, kteří chtějí svou kariéru nasměrovat do světa kreativního designu, a kteří chtějí podniknout první kroky ve vývoji webu.

Magisterský titul v oboru web a grafický design, který trvá jeden akademický rok, se vyučuje osobně v Madridu. Akademický obsah je založen na plně aktualizovaných praktických případech, stejně jako na kulatých stolech s prestižními odborníky a mistrovskými kurzy k posílení znalostí získaných v modulech. To vše umožňuje, aby během výuky magisterského studia byla posílena síť mezi studenty, lektory a odborníky.... [-]

Španělsko Madrid
Listopad 2019
španělština
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IMF Business School

Magisterský studijní program Řízení lidských zdrojů Instituto de Ciencias Empresariales IMF je podporován Asociací pro řízení lidských zdrojů (AEDIPE Centro), která sdruž ... [+]

Cena: 4 650 eur Stipendium ve výši 20% - 3 720 eurFinancování bez úroků a slevy při platbě v hotovosti.Doba trvání: 60 ECTSMetodologie: OnlineZískaná kvalifikace: Magisterský titul z University of NebrijaPracovní a stážová výměnapožadavky

vysokoškolské vzdělání

představení

Instituto de Ciencias Empresariales IMF , který je součástí Akademické instituce IMF , a Univerzita v Nebriji zahajují magisterský studijní program v oblasti řízení lidských zdrojů (HR), jehož hlavním posláním je, aby jeho studenti byli schopni řídit talent svých firem v oboru s nejnovějšími nástroji v tomto odvětví.

Tento Mistr, vyučovaný s podporou AEDIPE Centro, je zaměřen jak na absolventy vysokých škol z příbuzných oborů, kteří chtějí zaměřit svou profesionální kariéru v oblasti personálního managementu, tak i na zkušené odborníky, kteří chtějí prokázat své znalosti získáním oficiálního titulu.... [-]

Španělsko Madrid
Září 2019
španělština
Denní studium
Kombinované
5 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

IMF Business School

Memoria Académica IMF Business School 2015

Adresa destinace
Valencia, Valencian Community, ES
Adresa destinace
Seville, Andalusia, ES
Adresa destinace
Bilbao, Basque Country, ES
Adresa destinace
C/ Bernardino Obregón 25
Madrid, Community of Madrid, 28012 ES