Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Instituto Europeo de Posgrado Business School je zakládajícím členem Španělské asociace obchodních škol (AEEN) a přidruženým členem Mezinárodní komise pro distanční vzdělávání (ICODE).

Více než 1 milion výukových hodin se koná každý rok prostřednictvím své online platformy pro studenty různých národností (mezinárodní síť). V roce 2013 studovalo na Instituto Europeo de Posgrado více než 2000 lidí.

Za tímto účelem se Instituto Europeo de Posgrado počítá s řediteli, učiteli, profesory a absolventy nejprestižnějších univerzit a obchodních škol z celého světa.

Stipendia a platební styk

Pokud máte zájem o studium magisterského nebo MBA programu, Institut Europeo de Posgrado vám může poskytnout 40% stipendia a platební možnosti:

Osobní telefonní rozhovor

Pro získání stipendia je žadatel povinen absolvovat osobní telefonický rozhovor, na kterém se Instituto Europeo de Posgrado pokusí určit, zda žadatel splňuje stanovené požadavky.

Tyto požadavky se týkají osobní, profesní a finanční situace kandidátů. Pro rozhodování se řídíme přísným řádem aplikace.

Platební možnosti


Existují také speciální platební prostředky, které podporuje Instituto Europeo de Posgrado.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Instituto Europeo de Posgrado
C/ Caléndula 93
Edificio J (Miniparc III),
Alcobendas, 28109 Madrid

28109 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Španělsko online

Adresa, 1. řádek
Španělsko online, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: