IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Úvod

Read the Official Description

Profesionálové pro inovativní a domácí městském prostředí.

Madrid, vitální, jasný a epicentrum kultury, zábavy a umění.

IED Madrid je Soukromá vyšší výtvarná výchova Centrum patřící do IED Design Group, mezinárodní sítě vzdělávání v oblasti designu a managementu narodil v Itálii v roce 1966 a dnes má třináct poboček šíří mezi Itálii, Španělsku a Brazílii.

V roce 2014 oslavila 20. výročí; zážitek, který vyústil v širokém rozsahu výcviku s inovativní, jedinečný a rozeznatelný akademického modelu, který je schopen přizpůsobit se potřebám měnící se společnosti, což vedlo k velkému počtu žáků oceněny v rámci národních i mezinárodních prestižních soutěžích , pochodování v nejlepších molech a reálných projektů v úzké spolupráci s firmami.

IED Madrid nabízí vyšší stupeň v designu, což odpovídá platové třídy vysoké školy, odborné vzdělávání Vyšší úroveň kvalifikací ve vysokoškolském technik ve výtvarném umění a designu, Diplomová IED, jednoroční kurzy, Masters, intenzivní Masters, Masters designu a inovace, kurzy specializační kurzy a kurzy Letní Junior.

Od svého otevření, IED Madrid trénoval více než 30.000 studentů každý rok a má 1500 nové studenty.

design

IED design odpovídá plně požadavkům trhu a předpokládaných obsahů, jazyků, expresivní a funkčních kódů v nejrůznějších odvětvích.

Produktový design, Design interiéru, městský mobiliář, design módní doplňky, automobily jsou některá pole, kde je hodnota designu v posledních letech zvýšil. V tomto smyslu, které navrhují, jako inovátor forem a funkcí, poskytuje trendy a funkční požadavky okamžiku a předpokládá její vývoj a realizaci.

IED Kursy designu rozvíjet tyto dovednosti, které studenti získají technické dovednosti prostřednictvím účasti na seminářích a spolupráce s předními společnostmi v daném odvětví.

móda

Spolupráce s podniky a módními odborníky je zásadní a je odhodlána významných mezinárodních designérů.

Ve škole učí, jak žít a cítit módu ve všech jeho aspektech práce s profesionalitou a inovovat s novými výtvory.

Tyto kurzy cvičit budoucí odborníky v různých oblastech, kreativní strategické, organizační reklamě, marketingu až obrazových související a komunikačních aktivit.

vizuální komunikace

IED Vizuální komunikace je tvůrčí laboratoří, kde jsou nástroje naučili, komunikativní a expresivní jazyk, nové techniky a dovednosti rozvíjet projekty jazyka komunikačních technologií.

Žijeme ve světě, kde audiovizuální prvky jsou součástí našeho každodenního života a jsou hlavním nositelem hodnot a významů, které vyjadřují myšlenky a produktivní realitu, včetně jak různorodý jako módy, designu, různá průmyslová výroba, reklamní ale také kultura, politika a sociální otázky.

Existence koncepce nebo projektu, zdaleka není pouhým doplňkem, přispívá rozhodujícím způsobem k úspěchu komunikaci zprávy.

Pohybující se s profesionalitou a kompetencí v této oblasti znamená mít eklektický, mezikulturní, založený na důkladné znalosti jedné straně socio-kulturním kontextu, ve kterém pracují, a na straně druhé, nových informačních technologií neustále měnit papír obrazů a zvuků v komunikaci.

V současné době je navržen a vyráběn v systému multimédií; ale multimediální vždy interpretovány ve dvou hledisek: dravým a neustálém vývoji digitálních technologií a zároveň soužití různých audiovizuálních médií, které vyžadují jiný druh odbornosti a kreativity.

IED komunikace kurzy Vizuální jsou prvkem bohatství, které činí tato škola jedinečné výcvikové středisko v italském panorama. Neustálé aktualizace dostupné technologie pro studenty dělat, díky dlouhé tradici, ve výzkumné laboratoři, ve které má zkušenosti rozvíjet kreativitu obsahu či jazyky, což umožňuje školit a kvalifikovat své žáky, aby mohly vstoupit na trh práce dnes.

Management & Komunikace

Výcvik návrh IED řízení reaguje na neustálou potřebou nových odborníků v extrémně dynamické a rozvíjejících oblastí: reklama, public relations, marketingu a lidských zdrojů.

Fakulta má rozsáhlé zkušenosti a výcvik a je schopen přizpůsobit obsah kurzů pro nepřetržitou výrobu a technologické proměny.

Filozofie školy je doplněn o přímý vztah s profesionály, studium potřebám trhu, jejich zařazení do studijních skupinách a analýzy pro výzkum a rozvoj projektů.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Spanish (Spain)

Vidět MA » Zobrazit magisterské programy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Summer courses » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Intenzivní mistr v módním designu

Online & Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Španělsko Madrid

Intenzivní MA v designu módy je zaměřena na ty, kteří se chtějí ponořit do tohoto odvětví a ti, kteří se chtějí pustit do nové profesionální budoucnosti a dozvědět se o různých příležitostech obsažených v oblasti módního designu, od návrhu výrobku k obchodnímu směru sbírka. V posledních letech prožívá móda opravdovou revoluci v oblasti výroby, designu a strategického designu ve všech svých oblastech, aby zajistila trvalost a úspěch značek v takovém měnícím se a konkurenčním odvětví. Intenzivní MA v módním designu nabízí školení, které studentům předává potřebné teoretické a praktické znalosti, aby mohli navrhnout a vyrobit sbírku (dokonce i navrhnout své oděvy), poskytnout jim potřebné nástroje a aktualizovaný a realistický pohled na módní trh . [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Metodika je rozvinuta na třech obecných úrovních:

Teoretické, prostřednictvím tříd, dané odborníky z vyučovaných předmětů.Praktické: uvedení získaných poznatků do praxe každodenně (kresba, vzor, ​​návrhářství, atd.). Aplikování konceptů a poznatků získaných prostřednictvím práce prováděné a vyhodnocené každým učitelem (tvorba oděvu, designerova studie, návrh sbírky) a které budou využity k prohlédnutí potenciálu rozvoje studenta v každé studované oblasti.Kromě toho jsou plánovány návštěvy a přednášky a je zde audiovizuální oblast, kde se módní přehlídky představí, z nichž budeme analyzovat a vyvozovat užitečné závěry z realizace projektu. [-]

Intenzivní mistr v organizaci akce, směr a řízení

Online & Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Španělsko Madrid

Intenzivní MA v organizaci událostí, směr a řízení umožňuje studentům získat obecný a praktický pohled na vytvoření koncepce, projektování, organizace a řízení událostí. [+]

Tento program je probíhají ve španělštině

Intenzivní MA v organizaci událostí, směr a řízení umožňuje studentům získat obecný a praktický pohled na vytvoření koncepce, projektování, organizace a řízení událostí.

V současné době, události jsou spojeny s komunikační a marketingové strategie a velkých korporací. Chcete-li úspěšně organizovat všechny druhy akcí a vytvořit vhodnou komunikační strategii provést stanovených cílů, je důležité, aby půjčovat profesionálům nástroje, které jim umožní účinně čelit výzvám s sebou nese v plánování, organizaci, směr a správu událostí v obor, který vyžaduje stále více a více inovací.... [-]


Magistr

Evropský mistr fotografování výtvarného umění

Campus forma Denní studium Kombinované 12 měsíců April 2019 Španělsko Madrid + 1 více

Evropská Master of Fine Art Photography je v současné době, nejambicióznější návrh školení v oblasti umělecké fotografie a má za cíl stát se místem setkávání umělců a odborníků, obohacuje tuto oblast ve Španělsku. Praktický a inovativní, to je unikátní program, založený na excelenci jeho fakulty (Martin Parr, Elger Esser, Joan Fontcuberta a Alejandro Castellote, mezi ostatními). To se objevil na základě předpokladu, že existuje evropský koncepční a tvůrčí identity, které mohou a měly by být důležitým referenčním bodem v oblasti vědy a kultury a na trhu s uměním. V tomto smyslu, účast studentů z řady kontinentů je obzvláště zajímavé a obohacující. [+]

Tento program je vyučován v anglickém jazyce

CÍLE: • Chcete-li se seznámili s dnešní fotografické tvorby, jeho subjekty a repertoárů, umělecké praxe, kulturní hodnotou, kořeny v historické fotografie a dějin umění, jeho diskurzů a omezení z hlediska významných fotografů a teoretiků. • Chcete-li se dozvědět hlavních současných teorií o evropské fotografování. • Chcete-li se dozvědět přímo a osobně z nejprestižnějších mistrů ineach oblasti. • Chcete-li se seznámili s kurátorské praxe, collectionism, konzervace a způsoby prezentace / šíření současné umělecké fotografie. • Chcete-li uvažovat o úloze fotografů na trhu s uměním, obor evropské fotografie, obchodní volného času, a svět zábavy. • Chcete-li zažít, a to prostřednictvím osobního projektu, jaké to je vytvořit originální dílo, které je vhodné a hodný byl představen fotografické výstavy. • Chcete-li vystavovat a publikovat konečný projekt v mezinárodně uznávanou prestižní centra / časopisu, a to prostřednictvím našich evropských partnerů. • Chcete-li proniknout do světa umění, a to prostřednictvím sítě tvořené vysokoškolského profesorů a studentů, spolupracujících institucí, kurátory a režiséry.... [-]


Intenzivní design značky Master

Online & Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Španělsko Madrid

Přemýšleli jste někdy o tom, co dělá vynikající design? Navrhněte plakát na výstavu, obal disku nebo mobilních aplikací, připravte obal na jakýkoli výrobek, navrhněte a navrhněte knihu, definujte vizuální identitu společnosti a dokonce vytvořte fanzine, reklamní předmět nebo reklamu Ilustrace zahrnuje důkladné znalosti návrhových nástrojů, ale také chápání a řízení aspektů, jako je typografie, tvar, barva, grafická výroba a aplikace na různá média (fyzická a online). [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝChtěli byste se stát více grafikou nebo chcete nechat svůj vlastní obrázek?

Saul Bass, velký mistr tvorby titulů úvěrů a plakátů filmů, jako je Vertigo Alfreda Hitchcocka nebo pokušení žije na vrcholu Billy Wilderové, mezi jinými, přetvořil publicitu světa kina s jejím dílem. Milton Glaser, známý především jako tvůrce známého symbolu kampaně I Love New York (I ♥ NY), byl také zodpovědný za logo DC Comics a pracoval pro časopisy jako je Paris Macht nebo Esquire. Ale mnozí byli povoláni, aby opustili svůj význam ve světě designu. Kontroverzní Dalí vytvořila logo jednoho z nejznámějších cukrovinek na světě, Chupa Chups a Beatrice Warde, první ženská písařka ve slavných dobách školy umění.... [-]


Intenzivní magisterský inženýrský design

Online & Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Španělsko Madrid

Experimentujte skrze pět smyslů ve výcviku, který vás povede k návrhům pro různé typy prostor s otevřeným a holistickým přístupem. [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝChtěli byste se stát partnerem?

Philippe Starck, vždy spojený s jeho odvážnou šťavnatou šťavnatou šťavnatou šťávou, má oceněnou kariéru jako návrhář interiérů; Patricia Urquiola, multidisciplinární architektka a designérka specializovaná na interiérový design a nábytek, pracovala ve firmách, které byly uznány jako Moroso, B

Prázdný prostor se stává obytným a obytným místem, když rozhodnutí navrhovatele jsou schopni odrážet potřeby, touhy a zvyky uživatele, společnosti nebo instituce, které budou využívat toto prostředí. Důležitost těchto rozhodnutí je vidět na denní bázi, když se blížíme k výstavě, účastníme se akce nebo prezentace a dokonce i při vstupu do našeho domova nebo kanceláře. Jeho fyzický a emocionální dopad na nás je způsoben vhodnými možnostmi, ale také technickými řešeními (materiály, texturami, nábytkem, osvětlením ...), které viditelně vyjadřují významy, pojmy a emoce, které prostor obsahuje. To, že to děláte zřetelným úspěchem, do značné míry závisí na návrhu interiéru.... [-]


Intenzivní magisterský titul v módní digitální komunikaci a marketingu

Online & Campus forma Denní studium 10  February 2019 Španělsko Madrid

Můžeme mluvit o módě 2.0 dnes? Má móda přijít před "být módní"? Jsou trendy, které se vyskytují v sítích a digitálních médiích spíše než na módě? Všechny tyto otázky jsou latentní a přítomné v současné realitě. Sociální změny, nové technologie, sociální sítě, spotřebitelská evoluce a demokratizace módy vedly značky k otázce přehodnocení jejich strategií. [+]

Můžeme mluvit o módě 2.0 dnes? Má móda přijít před "být módní"? Jsou trendy, které se vyskytují v sítích a digitálních médiích spíše než na módě? Všechny tyto otázky jsou latentní a přítomné v současné realitě. Sociální změny, nové technologie, sociální sítě, spotřebitelská evoluce a demokratizace módy vedly značky k otázce přehodnocení jejich strategií.

Pro mnohé značky byla tato "nová digitální éra" příležitostí, jak se sami sebe seznámit, postavit se nebo dokonce znovu objevit. Identita značky je primárním faktorem při definování globální a koherentní strategie, a to nejen při navrhování sbírky, ale také v obchodním modelu, typu výrobků, cílovému publiku atd.... [-]


Intenzivní magisterský titul v oboru marketing, kreativita a digitální podnikání

Online & Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Španělsko Madrid

Intenzivní magisterské řízení v oblasti marketingu, tvořivosti a digitálního podnikání přináší studentům znalosti a dovednosti potřebné k nastartování kariéry v oblasti podnikového řízení 360 °, od strategie až po řízení změn, za účelem přípravy profesionálů, kteří jsou vedoucími obchodních společností zítřka. [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Intenzivní magisterské řízení v oblasti marketingu, tvořivosti a digitálního podnikání přináší studentům znalosti a dovednosti potřebné k nastartování kariéry v oblasti podnikového řízení 360 °, od strategie až po řízení změn, za účelem přípravy profesionálů, kteří jsou vedoucími obchodních společností zítřka.

S tímto magisterským studiem bude student pracovat na myšlení a strategickém plánování prostřednictvím přípravy podnikatelského plánu včetně tohoto marketingového plánu. Průřezově bude v průběhu kurzu řešit základní pojmy sociálního podnikání, aby se student seznámil s technologickým a digitálním prostředím a poté se přesunul k operativní části, ve které se student naučí používat a měřit stávající nástroje k optimalizaci podnikání. a zvýšit objem prodeje buď pro společnosti zaměřené na konečného spotřebitele (B2C), nebo pro zprostředkovatele nebo distributory (B2B).... [-]


Intenzivní magisterský v oboru řízení výroby

Online & Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Španělsko Madrid

Kvůli zuřivé rychlosti, s jakou dnes dochází ke spouštění módních předmětů a čelí spotřebitelům, kteří jsou stále náročnější, je velmi důležité, aby se výrobky dostaly konečnému spotřebiteli přesně tak, jak byly prezentovány, bez vad, za vhodnou cenu a stanovený čas. Na druhou stranu faktory, jako je konsolidace nových technologií, reálný čas, rozvoj nových trhů a decentralizace výroby, nutí textilní sektor neustále hledat řešení a zlepšení, díky kterým mohou inovovat a uspět. Předvídat a čelit těmto změnám módní společnosti stále více potřebují odborníky schopné rychle zvládnout velmi složité výrobní procesy. Intenzivní mistr v módním řízení je založen na získání znalostí v oblasti řízení, marketingu a nákupu, a tím umožňuje studentům získat dovednosti a praktické zkušenosti s řízením módních výrobků v prêt à porter, příslušenství a kosmetice. Počínaje tímto předpokladem byl mistr vytvořen za účelem odborné přípravy profesionálů v oblasti vývoje, řízení a distribuce módního produktu v jeho nejširším smyslu a z mezinárodní perspektivy. [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V JAZYCE A ANGLIČTINĚ

Cíle: Intenzivní mistr v módním managementu trénuje všestranné profesionály schopné zapadat do pracovního týmu velké společnosti a přispívá k tomu, aby všichni profesionálové začali své vlastní profesionální dobrodružství. K tomu je mistr založen na úplném teoreticko-praktickém programu s činnostmi, které se velmi podobají profesionální realitě, spolu s přenosem zkušeností odborníků, kteří jej vyučují.

Mezi další cíle patří:

Získání globálních znalostí o složitém světě módy a o tom, jak funguje její trh.Vědět o životním procesu módního produktu, od jeho designu až po výrobu a prodej.Pochopení významné role marketingu a řízení značky v módě.Získání potřebných nástrojů pro uplatnění kritérií ziskovosti a účinnosti.Získání klíčových klíčových vyjednávacích a manažerských dovedností.Porozumění úloze obchodního oddělení a různých distribučních a prodejních kanálů.Pochopení správy fyzického a online obchodu.Získání potřebných nástrojů, aby se mohl stát budoucím podnikatelem.Porozumění odvětví kosmetiky jako základní součásti módního obchodu.... [-]

Intenzivní návrh produktu Master

Online & Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Španělsko Madrid

V tomto kurzu se studenti naučí vytvářet ze srdce pomocí všech nástrojů a zkušeností nadšeného týmu s jediným cílem získat to nejlepší z každého z nich a ukázat, co jsou schopni nabídnout společnosti, která vždy potřebuje dobré inovativní nápady. [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Všechno, co nás obklopuje, je výsledkem osobního návrhu a reflexe. Odpovědnost designéra je tak velká, že když je projekt dobře proveden, přispívá aktivně ke zlepšení důstojnosti těch, kteří jej používají, a také k tomu, že exponenciálně zvyšují jejich kvalitu života.

Navrhování je obava, že chceme, aby se studenti rozvíjeli, aby jejich budoucí příspěvek ke společnosti zanechal nezmazatelnou známku, která trvá v průběhu času. Profese tvůrce výrobků je důležitější než to, co lidé věří a kde je jejich velikost, protože to, co děláme pro druhé, je téměř nepostřehnutelné, chápou se jako něco přirozeného a intuitivního a plní svou funkci: život snadnější, důstojný a pohodlný.... [-]


Intenzivní řízení značky

Online & Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Španělsko Madrid

Intenzivní Master of Brand Management má za cíl oslovit značky ve všech svých aspektech. Od narození značky, její DNA, jejích základů, prostřednictvím komunikačních strategií, vytváření zpráv, kampaní a obsahu, k dosažení různých kontaktních míst se spotřebitelem prostřednictvím konvenčních, digitálních médií, zkušeností , atd. [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Intenzivní Master of Brand Management má za cíl oslovit značky ve všech svých aspektech. Od narození značky, její DNA, jejích základů, prostřednictvím komunikačních strategií, vytváření zpráv, kampaní a obsahu, k dosažení různých kontaktních míst se spotřebitelem prostřednictvím konvenčních, digitálních médií, zkušeností , atd.

S tímto magisterským studiem budou studenti schopni řešit výzvy značky ze všech hledisek bez ohledu na budoucí profesní orientaci v rámci strategie, tvořivosti a komunikace.

cíle

Intenzivní Master of Brand Management byl vytvořen za účelem školení úspěšných profesionálů v současné situaci a pro budoucí vývoj těchto odvětví. Profesionálové schopní:... [-]


Komunikační design laboratoře

Campus forma Denní studium 11 měsíců February 2019 Španělsko Madrid

Master of komunikační design Labs nabízí klíče k řízení komplexnost propojených disciplín, které jsou zkoumány v průběhu tvůrčího procesu. Studenti se naučí ovládat jazykové zdroje a aplikace, aby vedl interdisciplinárních týmů v komunikačních projektů. Mistr si klade za cíl zvýšit profesní profil studentů tak, aby mohly být součástí nových podnikatelských struktur, kde jsou koncepty a jazyk stále blíž. Téměř neustálé výměně mezi studenty a učiteli (aktivní profesionálové s bohatými zkušenostmi v oblasti komunikace) zlepšuje procesy inovace a kreativitu, které charakterizují tuto předlohu. [+]

Tento program je vyučován v anglickém jazyce

Co je Master of komunikační design Labs?

Role kreativního / komunikátoru ve firmě prochází procesem transformace, který vyžaduje nový profil. Podniky ve všech sektorech začínají potřebují jiný druh kreativního ředitele, osobu, která je schopna koordinovat a jednat s několika odborníky ve stejném prostředí a řídit procesy, které řídí kreativitu a obchodní strategie.

Master of komunikační design Labs vytváří příznivé podmínky k dosažení, přes rok učení a zkušeností z těchto cílů: - pojímat, rozvíjet a komunikovat inovativních nápadů.

Olovo multidisciplinární týmy. Vybudovat a komunikovat nadčasové koncepty. Navázat osobní kontakty s řadou odborníků z tvůrčího prostředí. "De-specialisté" a odnaučit získat širší pohled. ... [-]

Magistr v designu laboratořích produktů

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Španělsko Madrid

V Master of Product Design Labs Studenti se naučí, jak na výzkum, vývoj a dodávat výrobek na vysoké technické a kvalitativní normy, použití metodiky založené na projektu, aby plně a velmi podrobně pochopit vývoj procesů a průmyslových omezení. [+]

Tento program je probíhají ve španělštině

v Master of Product Design Labs Studenti se naučí, jak na výzkum, vývoj a dodat výrobek na vysoké technické a kvalitativní normy, použití metodiky založené na projektu, aby plně a velmi podrobně pochopit vývoj procesů a průmyslových omezení.

Tím, že poskytuje přístup k nástrojům průmysl, inovativních materiálů a výrobních procesů, můžeme vytvořit ideální pracovní prostředí pro studenty, aby si mohli předvídat potřeby trhu, hledat alternativy k obvyklé metody řešení problémů, podporovat kritické myšlení a sociální povědomí ,

Pracovní příležitosti: Senior designer. Konstrukce manažer. Projektový manažer. Produktový manažer. Konstrukce konzultant. Nezávisle návrhář.... [-]


Magistr v designu osvětlení

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 9 měsíců October 2018 Španělsko Madrid + 2 více

Master of světelného designu nabízí školení o manipulaci světla v prostoru, dodal něco nad rámec pouhé odpovědi na čistě funkční nebo estetickou poptávky. [+]

Tento program je probíhají ve španělštině

The Mistr světelného designu nabízí školení o manipulaci světla v prostoru, dodal něco nad rámec pouhé odpovědi na čistě funkční nebo estetickou poptávky.

S Master of světelného designu, budou studenti pracovat na způsobech kombinování technických aspektů světelných zdrojů a jejich příslušenství za účelem získání umělecké, vizuální a emocionální výsledky, vytváří prostor pomocí manipulace světla.

ZAMĚŘENÉ NA: Doktorandů nebo absolventů v oblasti umění a designu, architektů a interiérových designérů. Profesní zkušenosti budou oceněny.

Cíl: Master of světelného designu trénuje designéry, kteří vidí světlo jako prvek, který vytváří mezery. Osvětlení je jedním z nejdůležitějších faktorů, které vytvářejí atmosféru; to má přímé konotace na místě, rozměry, subjektivní zátěž, kvalita ...... [-]


Magistr ve strategické navrhování Labs

Campus forma Denní studium 11 měsíců February 2019 Španělsko Madrid

Master of Strategic designu Labs forma odborníky transformovat vizionářské nápady na projekty a obchodních příležitostí. Studenti se naučí vytvořit obchodní model zvažuje účast zákazníků a trhu, informačních a komunikačních technologií a jejich udržitelnost. Během Masters, studenti získají nástroje poslouchat zákazníka, konstrukční řešení a dodávat výrobky a služby s obsahem a dopad na společnost. [+]

PROGRAM je vyučován v anglickém

Co je Master of strategický design Labs?

Současná situace je plná příležitostí pro všechny ty lidi, kteří mají nové hodnoty, které společnost potřebuje. Mezi nimi, klademe důraz na inovace jako globální hodnotu a nový způsob, jak dělat, aby se vztahují k přiblížit problémy a řešení, které bychom mohli nazvat transverzální znalosti.

Konstrukce má potenciál vytvořit nový kontext vytvářet hodnotu a nové obchodní modely, kde je základním nástrojem pro úspěch je inovace.

Neexistuje jediný způsob, jak inovovat, a existuje mnoho souvislostí, které vyžadují různé přístupy a metody, takže Master of strategický design Labs podporuje zvídavost a tvořivost tak, aby studentům ukazuje správnou cestu k inovacím.... [-]


Magistr v komunikaci a módě

Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Španělsko Madrid

Kombinujte své dvě vášně a stanete se profesionálem v módním průmyslu, který bude tvůrčím a inovativním způsobem rozvíjet komunikační strategie pro módní značky. [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Mistr komunikace a módy trénuje lidi, kteří jsou schopni řídit komunikaci v odvětví módy, pochopit transcendentní povahu své funkce, vytvořit ucelenou image značky, obratně využívat nástroje a rozvíjet potřebné strategie pro komunikaci v dynamických podmínkách, kreativní a inovativní, které definují podstatu módy.

Sdělení obsahuje všechny akce, jejichž cílem je propagovat, zakládat a postavit image značky v současné komplikované situaci a potřebovat vysoce kvalifikované odborníky, kteří navrhují konkrétní strategie přizpůsobené novým trendům, které každoročně vybuchují.

V magisterském oboru Komunikace a móda získává kompletní a profesionální vizi odvětví módy a její úzké vztahy s komunikací.... [-]


Magistr v módní komunikaci

Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Španělsko Madrid

Master of Fashion Communication vycvičí lidi, kteří jsou schopni řídit komunikaci v módním průmyslu, pochopit důležitost své funkce pro vytvoření image konzistentní značky, dovednost používat nástroje a vyvinout strategie potřebné pro komunikaci v dynamických, kreativních a inovativní pojmy, které definují povahu módy. [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Master of Fashion Communication vycvičí lidi, kteří jsou schopni řídit komunikaci v módním průmyslu, pochopit důležitost své funkce pro vytvoření image konzistentní značky, dovednost používat nástroje a vyvinout strategie potřebné pro komunikaci v dynamických, kreativních a inovativní pojmy, které definují povahu módy.

Komunikace zahrnuje všechny akce zaměřené na publikování, vytváření a umísťování image značky v složité současné situaci a nutnost spoléhat se na vysoce kvalifikované profesionály, kteří navrhují specifické strategie přizpůsobené novým trendům, které každoročně pronikají na trh.... [-]


Magistr v módě a komunikace

Campus forma Denní studium October 2018 Španělsko Madrid

Mistr komunikace a módy vlaky lidi schopna řídit komunikaci v módním průmyslu, aby pochopili důležitost jeho funkce k vytvoření image značky konzistentní, používat dovedně nástroje a rozvíjet strategie, potřebné ke komunikaci v dynamické, tvůrčí a inovativní pojmy, které definují povahu módy. [+]

Tento program je probíhají ve španělštině

The Mistr komunikace a módy trénuje lidi schopné řídit komunikaci v módním průmyslu, aby pochopili důležitost jeho funkce k vytvoření image značky konzistentní, používat dovedně nástroje a rozvíjet strategie, potřebné ke komunikaci v dynamické, kreativní a inovativní pojmy, které definují povaha módy.

Komunikace zahrnuje všechny tyto činnosti zaměřené na publikování, zřizuje a umístění image značky ve složitém současnou situaci a je nutné se spoléhat na vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří navrhují konkrétní strategie přizpůsobené novým trendům, které rozkládají na trh každý rok.... [-]


Magistr v profesionální fotografii

Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Španělsko Madrid

"Věříme, že fotografie je něco, co můžete snadno naučit sami, nemáte opravdu potřebují školu za to. Ve skutečnosti, naši studenti většinou vědí své řemeslo velmi dobře. Co děláte potřebu jsou lidé, kteří vás podporují a dá vám vstup, poradenství a odvahy - ve skutečnosti, to je možná nejdůležitější věc. Učení se praxí, ale ruku v ruce se silným týmem odborníků a lektorů, to je koncept profesionální fotografování Course ve IED Madrid. [+]

Tento program je vyučován v anglickém jazyce

Tento program Master se skládá ze tří modulů, které se zaměřují na dokumentární a reportážní; Móda a životní styl; Reklama a Redakční. Master Studenti mají předložit závěrečný projekt doplněn písemnou dokumentaci.

Master of Professional fotografie na IED Madrid z IED Madrid na Vimeo.

Hlavními cíli tohoto magisterského programu jsou následující:

Chcete-li nabídnout studentům pohled na současné tendence v aplikovaném a fotografování reklamy. Chcete-li implementovat nástroje a znalosti používané v fotografického průmyslu. Seznámit studenty se současnými pracovními postupy v oblasti výroby, řízení studio, post-produkce, publikování a zásob. Chcete-li zobrazit kulturní hodnotu fotografování, formy spolupráce a kreativních modelů financování, Analyzovat problémy a omezení na trhu v době silného konvergence médií a zeštíhlování, Chcete-li získat vědět o historii fotografie v kontextu designu. [-]

Magistr v redakčním designu: Tisk a digitální média

Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Španělsko Madrid

Jděte na projektování všech druhů publikačních formátů a nových digitálních médií, které ovládají roli fotografie a ilustrace, kompozice, typografie a procesy, které zasahují do čtecího procesu. [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Magisterský titul v redakčním designu: Tisk a digitální média cvičí studenty pracovat v aktuálním publikačním prostředí, a to jak na papíře, tak v nových digitálních médiích.

Profesionální trh dnes vyžaduje odborníka, v němž se shromažďují odborné znalosti o vydávání tiskovin a pevné formace v prostředí publikování v digitálních médiích. Zvýšení prodeje redakčních produktů, šíření přenosných elektronických zařízení a změna způsobů přístupu k informacím nutí současného projektanta k neustálé revizi jazyků vizuální komunikace v tištěných médiích.

Z tohoto důvodu Master of Editorial Design: Tisk a digitální média zahrnují nejen studium různých formátů publikací, role fotografie a ilustrace, principy kompozice a typografické estetiky, ale také zkoumá kognitivní procesy které zasahují do čtecího procesu, stejně jako techniky návrhu rozhraní a uživatelských zkušeností, aby se využily možnosti poskytované digitálním prostředím.... [-]


Magistr v řízení módních firem

Online forma Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Španělsko Madrid + 1 více

Mistr v módní Business Management je koncipován pro ty, kteří chtějí cvičit jako manažeři a podnikatelé v módním průmyslu. [+]

Tento program je probíhají ve španělštině

The Mistr v managementu Fashion Business je koncipován pro ty, kteří chtějí cvičit jako manažeři a podnikatelé v módním průmyslu.

Móda je kreativita. Nicméně, s cílem, že výrobek triumfuje, dosáhne požadované publikum a pracuje komerčně, potřebuje strategického rozvoje. Podnikatelský plán by měl zahrnovat všechny aspekty potřebné k vybudování firma schopna získat výsledky a dosáhnout žádaného úspěchu.

Proces učení Master of Fashion Business Management pokrývá všechny oblasti zájmu módního světa a analyzuje obchodní schopnosti, které studenti potřebují začít svou činnost v tomto odvětví. Z tohoto důvodu, to se spoléhá na vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří dělají své zkušenosti k dispozici studentům.... [-]


Magistr řízení a řízení módních produktů

Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Španělsko Madrid

Klíčem k úspěchu produktu je nejen skvělý design. Staňte se profesionálem v oblasti vývoje produktů a řízení nákupu díky znalostem strategie, marketingu a módní produkci. [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Master of Fashion Management a Management produktů je navržen tak, aby trénoval odborníky v oblasti vývoje produktů a řízení nákupu, je nezbytné znát interakce mezi designem, marketing, výroba a důležitost práce v týmu různých profesionálních profilů.

Klíčem k úspěchu výrobku je nejen skvělý design, je nezbytné, aby uvedený výrobek dosáhl konečnému spotřebiteli s vlastnostmi, s jakými byl vytvořen, bez jakýchkoliv vad kvality, s odpovídající cenou a v předpokládané době.

Proto je Master of Fashion Management a produktového managementu založen na dvou hlavních oblastech: na jedné straně reflexe a získání znalostí v oblastech strategie, marketingu a produkce, což studentovi poskytuje rozsáhlé znalosti o stupních které se pohybují od vytvoření produktu až po uvedení do provozu; a na druhé straně získání dovedností a praktické vize o dobrém řízení produktu v módní společnosti, ať již vlastní nebo zahraniční, velké nebo malé.... [-]


Master of Communications Design Labs

Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Španělsko Madrid

Master of Communications Design Labs nabízí klíče pro řízení složitosti propojených disciplín, které jsou zkoumány během tvůrčího procesu. Studenti se naučí zvládnout jazykové zdroje a aplikace, vést interdisciplinární týmy v komunikačních projektech. [+]

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

Master of Communications Design Labs nabízí klíče pro řízení složitosti propojených disciplín, které jsou zkoumány během tvůrčího procesu. Studenti se naučí zvládnout jazykové zdroje a aplikace, vést interdisciplinární týmy v komunikačních projektech.

Cílem magisterského studia je zvýšit profesní profil studentů tak, aby mohli být součástí nových obchodních struktur, kde jsou koncepce a jazyk stále blíže. Blízká neustálá výměna mezi studenty a učiteli (aktivní odborníci s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti komunikace) zvyšuje procesy inovací a kreativity, které charakterizují tohoto pána.... [-]


Master of Management a řízení módních firem

Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Španělsko Madrid

Staňte se manažerem nebo podnikatelem v oblasti módy školením prostřednictvím zkušeností renomovaných profesionálů firem v oboru a se zvláštním důrazem na luxus. [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Mistr řízení a řízení módních firem trénuje všechny, kteří chtějí trénovat jako manažery nebo podnikatele v módním odvětví prostřednictvím zkušeností renomovaných profesionálů firem v oboru jak v oblasti luxusu, tak v maloobchodě.

V sektoru, který je tak konkurenceschopný jako móda, potřebujete specifické znalosti o strategickém řízení, produktovém řízení, marketingu a komunikaci, financích ... což bude naprosto nezbytné pro to, aby společnost uspěla a postoupila na trhu s výsledky a požadovaný úspěch.

Za tímto účelem Master of Management a Management módních firem shromažďuje všechny tyto aspekty tak významné a také zdůrazňuje nové on-line obchodní formáty a možnosti nabízené digitálním světem, koncepty jako aktuální jako udržitelnost nebo identifikace trendů , mimo jiné.... [-]


Masters intenzivní řízení na digitální marketing a podnikání

Online & Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Španělsko Madrid

Intenzivní Master of management v Marketing & Digital Business vybavit studenty znalostmi a dovednostmi, aby začít kariéru v řízení podniku 360, od strategie k řízení změn s cílem připravit odborníky být manažeři zítřka. [+]

Tento program je ve španělštině Učil

El Intenzivní Master of management v Marketing & Digital Business vybavit studenty znalostmi a dovednostmi, aby začít kariéru v řízení podniku 360, od strategie k řízení změn s cílem připravit odborníky, aby obchodní vůdci zítřka.

S tímto pánem, studenti pracují myšlení a strategické plánování prostřednictvím rozvoje podnikatelského plánu, včetně v něm svého marketingového plánu. Příčně se bude zabývat v dalším průběhu základní pojmy sociálního podnikání seznámit studenty v prostředí jak technologické a digitální, pak se přesunout do provozní části, kde se studenti učí, jak používat a měřit stávající nástroje pro optimalizaci podnikání a zvýšit svůj obrat, ať už pro firmy zaměřené na koncové spotřebitele (B2C) a dalším prodejcům nebo distributorů (B2B).... [-]


Masters intenzivní řízení značky

Campus forma Denní studium 10 měsíců February 2019 Španělsko Madrid

Intenzivní Mistr v Brand Management Brand si klade za cíl oslovit značku ve všech jeho aspektech. Od narození značky, jeho DNA, jeho základy, prostřednictvím komunikačních strategií, vytváření zpráv, kampaně a obsah dosáhnout různá místa kontaktu se spotřebitelem prostřednictvím konvenčních digitálních médií zážitky a podobně. [+]

Tento program je ve španělštině Učil

El Intenzivní Master of Brand Management Jejím cílem je řešit značku ve všech jeho aspektech. Od narození značky, jeho DNA, jeho základy, prostřednictvím komunikačních strategií, vytváření zpráv, kampaně a obsah dosáhnout různá místa kontaktu se spotřebitelem prostřednictvím konvenčních digitálních médií zážitky a podobně.

S tímto stupněm, studenti získají řešit problémy značky ze všech úhlů pohledu, bez ohledu na jejich budoucí kariéry v rámci strategie, kreativity a komunikace.

CÍLE: Intenzivní Master of Brand Management, která byla založena s cílem vytvořit úspěšných profesionálů v současné situaci a budoucí vývoj v těchto odvětvích.... [-]


Master v návrhu grafického návrhu

Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Španělsko Madrid

Master of Motion Graphics Design je ukončen s produkcí navijáku, ve kterém studenti sestavují veškerou práci, kterou vykonali během kurzu, čímž se věrně odrážejí jejich dovednosti jako návrháři pohybové grafiky, stejně jako jejich úvodní dopis jako budoucí profesionálů. [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Master of Motion Graphic Design poskytuje potřebné technické školení pro vytváření pohybové grafiky. Program kombinuje nástroje, techniky, chápání audiovizuálního jazyka, workshopy a projekty, které nabízejí komplexní pohled na současné požadavky.

V posledních několika desetiletích způsobila společnost Motion Graphics revoluci v oboru audiovizuálních disciplin. Viděli jsme kreativní výbuch, který je vyjádřen v používání zdrojů a jazyka, stejně jako ve způsobu porozumění vyprávění. Navíc technologický pokrok nutí odvětví neustále se vyvíjet a je nezbytné, aby profesionálové neustále aktualizovali své znalosti.... [-]


Master v oboru textilních a povrchových úprav

Online forma Campus forma Denní studium 9 měsíců October 2018 Španělsko Madrid + 1 více

Master of Design textilií a povrchů učí studenty o tvůrčích aspektech své práce, pomáhá jim vyjádřit své myšlenky na základě souboru estetických kritérií, stejně jako na ekonomice zdrojů, vybrat nejlepší způsoby, jak uskutečnit projekt na termín. [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Master of Textiles and Surfaces Design nabízí specifický výcvik v modelovém designu tiskovin, které se vztahují na celou řadu oblastí: textil a výrobky (tapety, keramika, domácí potřeby atd.) A vyškolejí odborníky, aby vyvíjeli návrhy pro konkrétní povrchy, což jim umožňuje přijímat rozhodnutí o technikách a výrobních procesech na základě jejich možností a účelů, učení se o průmyslových, poloprovozních a manuálních procesech používaných v každém z nich s jejich specifickým lexikonem a technickými zvláštnostmi.

Los alumnos del Máster de Diseño Textil y de Superficies del IED Madrid se prezentuje v prosinci v Den podnikání od IED Madrid na Vimeo.... [-]


Mgr. Design interiéru

Online forma Campus forma Denní studium 9 měsíců February 2019 Španělsko Madrid + 1 více

Master of Interior Design definuje a rozvíjí základní koncepty designu interiéru, aby se pochopit vztah mezi uživatelem a prostorem kolem něj nebo ní, prostor, který se vyvinul spolu s novými trendy a životní styl. [+]

Tento program je probíhají ve španělštině

The Master of Interior Design definuje a rozvíjí základní pojmy interiérového designu, aby se pochopit vztah mezi uživatelem a prostorem kolem něj nebo ní, prostor, který se vyvinul spolu s novými trendy a životní styl.

Experimentování prostřednictvím našich pěti smyslů je nezbytnou součástí magisterského přístupu, který se ponoří do konceptů, jako jsou: objem, materiály, světla, průhledné fólie a prostorové cesty a rytmu, jako prvky, které vytvářejí pocity a zážitky, vytváří pevný základ pro inovativní řešení.

Mistr v Interior Design navrhuje výzkumný proces, který zhmotňuje do projektů na různé druhy prostorů, půjčovat jim otevřený přístup, experimentovat s řadou prostorů: rezidenční, komerční, výstavy, víceúčelový, efemérní, atd., Na nabídku Studenti komplexní pohled na jejich budoucí profesní činnosti.... [-]


Posgrado en Tecnología a Innovación Textil

Campus forma Denní studium 4 měsíců March 2019 Španělsko Madrid

La výzkumy a techniky v porovnání s různými způsoby. [+]

IDIOMA DEL CURSO: ESPAÑOL

El exponencial crecimiento del mundo de la moda zavazuje nemocných a markáse a enfrentarse nuevos retos como materiales innovadores, nuevos procesy a formy distribuce, atd. Aportando valor diferencial y cubriendo las necessidades de los futuros de los usuarios.

Tato tecnologická nápověda přináší nové výzvy, které by mohly vést k tomu, že se jedná o produkt, který se vyznačuje rozdílem: materiálem, který je barevný a funkční, s využitím nových technologií, které jsou kompatibilní s těmito technologiemi.

Este Curso de Postgrado en Tecnología e Innovación Textil je úzce spojen s aplikací technologií, materiálů a výrobních procesů.... [-]


Videos

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

Contact

IED Madrid

Adresa, 1. řádek C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Community of Madrid, Španělsko
Website http://www.ied.es/
Telefonní číslo +34 914 48 04 44