Přečtěte si oficiální popis

Profesionálové pro inovativní a domácí městském prostředí.

Madrid, vitální, jasný a epicentrum kultury, zábavy a umění.

IED Madrid je Soukromá vyšší výtvarná výchova Centrum patřící do IED Design Group, mezinárodní sítě vzdělávání v oblasti designu a managementu narodil v Itálii v roce 1966 a dnes má třináct poboček šíří mezi Itálii, Španělsku a Brazílii.

V roce 2014 oslavila 20. výročí; zážitek, který vyústil v širokém rozsahu výcviku s inovativní, jedinečný a rozeznatelný akademického modelu, který je schopen přizpůsobit se potřebám měnící se společnosti, což vedlo k velkému počtu žáků oceněny v rámci národních i mezinárodních prestižních soutěžích , pochodování v nejlepších molech a reálných projektů v úzké spolupráci s firmami.

IED Madrid nabízí vyšší stupeň v designu, což odpovídá platové třídy vysoké školy, odborné vzdělávání Vyšší úroveň kvalifikací ve vysokoškolském technik ve výtvarném umění a designu, Diplomová IED, jednoroční kurzy, Masters, intenzivní Masters, Masters designu a inovace, kurzy specializační kurzy a kurzy Letní Junior.

Od svého otevření, IED Madrid trénoval více než 30.000 studentů každý rok a má 1500 nové studenty.

design

IED design odpovídá plně požadavkům trhu a předpokládaných obsahů, jazyků, expresivní a funkčních kódů v nejrůznějších odvětvích.

Produktový design, Design interiéru, městský mobiliář, design módní doplňky, automobily jsou některá pole, kde je hodnota designu v posledních letech zvýšil. V tomto smyslu, které navrhují, jako inovátor forem a funkcí, poskytuje trendy a funkční požadavky okamžiku a předpokládá její vývoj a realizaci.

IED Kursy designu rozvíjet tyto dovednosti, které studenti získají technické dovednosti prostřednictvím účasti na seminářích a spolupráce s předními společnostmi v daném odvětví.

móda

Spolupráce s podniky a módními odborníky je zásadní a je odhodlána významných mezinárodních designérů.

Ve škole učí, jak žít a cítit módu ve všech jeho aspektech práce s profesionalitou a inovovat s novými výtvory.

Tyto kurzy cvičit budoucí odborníky v různých oblastech, kreativní strategické, organizační reklamě, marketingu až obrazových související a komunikačních aktivit.

vizuální komunikace

IED Vizuální komunikace je tvůrčí laboratoří, kde jsou nástroje naučili, komunikativní a expresivní jazyk, nové techniky a dovednosti rozvíjet projekty jazyka komunikačních technologií.

Žijeme ve světě, kde audiovizuální prvky jsou součástí našeho každodenního života a jsou hlavním nositelem hodnot a významů, které vyjadřují myšlenky a produktivní realitu, včetně jak různorodý jako módy, designu, různá průmyslová výroba, reklamní ale také kultura, politika a sociální otázky.

Existence koncepce nebo projektu, zdaleka není pouhým doplňkem, přispívá rozhodujícím způsobem k úspěchu komunikaci zprávy.

Pohybující se s profesionalitou a kompetencí v této oblasti znamená mít eklektický, mezikulturní, založený na důkladné znalosti jedné straně socio-kulturním kontextu, ve kterém pracují, a na straně druhé, nových informačních technologií neustále měnit papír obrazů a zvuků v komunikaci.

V současné době je navržen a vyráběn v systému multimédií; ale multimediální vždy interpretovány ve dvou hledisek: dravým a neustálém vývoji digitálních technologií a zároveň soužití různých audiovizuálních médií, které vyžadují jiný druh odbornosti a kreativity.

IED komunikace kurzy Vizuální jsou prvkem bohatství, které činí tato škola jedinečné výcvikové středisko v italském panorama. Neustálé aktualizace dostupné technologie pro studenty dělat, díky dlouhé tradici, ve výzkumné laboratoři, ve které má zkušenosti rozvíjet kreativitu obsahu či jazyky, což umožňuje školit a kvalifikovat své žáky, aby mohly vstoupit na trh práce dnes.

Management & Komunikace

Výcvik návrh IED řízení reaguje na neustálou potřebou nových odborníků v extrémně dynamické a rozvíjejících oblastí: reklama, public relations, marketingu a lidských zdrojů.

Fakulta má rozsáhlé zkušenosti a výcvik a je schopen přizpůsobit obsah kurzů pro nepřetržitou výrobu a technologické proměny.

Filozofie školy je doplněn o přímý vztah s profesionály, studium potřebám trhu, jejich zařazení do studijních skupinách a analýzy pro výzkum a rozvoj projektů.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Evropský mistr současné fotografie je dnes nejambicióznějším návrhem v oblasti vzdělávání v oblasti umělecké fotografie a usiluje o to, aby se stal místem setkání umělců ... [+]

popis

Evropský mistr současné fotografie je dnes nejambicióznějším návrhem v oblasti vzdělávání v oblasti umělecké fotografie a usiluje o to, aby se stal místem setkání umělců a profesionálů pro obohacení této oblasti ve Španělsku.

Praktický a inovativní je jedinečný program založený na excelenci svých učitelů (mimo jiné Martin Parr, Irina Chmyreva, Joan Fontcuberta a Andreas Müller-Pohle), který vychází z předpokladu, že existuje evropská konceptuální a kreativní identita je a musí být odkazem na první řád na akademických, kulturních a uměleckých trzích. V tomto smyslu je účast studentů z různých kontinentů obzvláště zajímavá a obohacující.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
Angličtina
Kombinované
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Můžeme mluvit o módě 2.0 dnes? Má móda přijít před "být módní"? Jsou trendy, které se vyskytují v sítích a digitálních médiích spíše než na módě? Všechny tyto otázky jsou ... [+]

Můžeme mluvit o módě 2.0 dnes? Má móda přijít před "být módní"? Jsou trendy, které se vyskytují v sítích a digitálních médiích spíše než na módě? Všechny tyto otázky jsou latentní a přítomné v současné realitě. Sociální změny, nové technologie, sociální sítě, spotřebitelská evoluce a demokratizace módy vedly značky k otázce přehodnocení jejich strategií.

Pro mnohé značky byla tato "nová digitální éra" příležitostí, jak se sami sebe seznámit, postavit se nebo dokonce znovu objevit. Identita značky je primárním faktorem při definování globální a koherentní strategie, a to nejen při navrhování sbírky, ale také v obchodním modelu, typu výrobků, cílovému publiku atd.... [-]

Španělsko Madrid
Únor 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
10 najděte si doktorské studium práv
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Klíče komunikace v řízení a umisťování módních značek ... [+]

Soubor kurzuTyp kurzu: Blended MasterJazyk angličtinaŠkola: MódaIED Kredity: 60Doba trvání: 11 měsícůČasový rozvrh: Ráno-odpoledne Modul na místě: Po až Pá, od 9:30 do 13:30 a od 15:00 do 18:00Docházka: smíšenáKvalifikace: Soukromý / soukromý certifikát bude vydán na konci kurzu.Režie: absolventi nebo ti, kteří mají diplom v oboru komunikace, marketingu, módy, žurnalistiky a designu, kteří chtějí přesměrovat svou profesní kariéru do digitální oblasti. Profesionální zkušenosti budou oceněny.Přijímací řízení: CV / Motivační dopis / Portfolio (max 3Mb) / Web / Osobní pohovor, který akademický koordinační tým považuje za nezbytný

Můžeme dnes mluvit o Fashion 2.0? Jaký je dopad internetu na realitu značek a jejich komunikační strategie? Jak se pravidla mění s novou sociabilitou, účastí a komunikací?... [-]

Španělsko Madrid
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
11 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Žijte 360 ° zkušenosti, které vám poskytnou globální vizi procesu designu, kreativity, obchodu a nových technologií, zlepšují vaši pracovní pozici nebo jsou součástí velk ... [+]

Žijte 360 ° zkušenosti, které vám poskytnou globální vizi procesu designu, kreativity, obchodu a nových technologií, zlepšují vaši pracovní pozici nebo jsou součástí velké společnosti.

Soubor kurzuTyp kurzu: MasterJazyk angličtinaŠkola: Vizuální komunikaceIED Kredity: 60Datum zahájení: říjen 2019Doba trvání: 9 měsícůRozvrh: Odpoledne-večerní forma 19.00 - 22.00 hod. Po-Pá. 3, 4 nebo 5 dní v týdnuNávštěvnost: osobněKvalifikace: Soukromý na konci kurzu bude udělen certifikát za absolvování a úspěšné absolvování kurzu.Režie: FullStack Developers, softwaroví inženýři, weboví vývojáři (BackEnd a FrontEnd), UX / UI Designers, ServicePřijímací řízení: CV, motivační dopis a Portfolio (ne více než 3 MB) / Webové stránky. Osobní pohovor, pokud je považován za vhodný pro akademickou koordinaci.Míra zápisu: 3900 €Poplatek za kurz: 11300 €... [-]
Španělsko Madrid
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Communications Design Labs nabízí klíče pro řízení složitosti propojených disciplín, které jsou zkoumány během tvůrčího procesu. Studenti se naučí zvládnout jaz ... [+]

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

Master of Communications Design Labs nabízí klíče pro řízení složitosti propojených disciplín, které jsou zkoumány během tvůrčího procesu. Studenti se naučí zvládnout jazykové zdroje a aplikace, vést interdisciplinární týmy v komunikačních projektech.

Cílem magisterského studia je zvýšit profesní profil studentů tak, aby mohli být součástí nových obchodních struktur, kde jsou koncepce a jazyk stále blíže. Blízká neustálá výměna mezi studenty a učiteli (aktivní odborníci s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti komunikace) zvyšuje procesy inovací a kreativity, které charakterizují tohoto pána.... [-]

Španělsko Madrid
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Drží módní kolekci od designu produktu ke komerčnímu vedení. ... [+]

Soubor kurzuTyp kurzu: MasterJazyk: španělštinaŠkola: IED Fashion LabKredity IED: 60Doba trvání: 9 měsícůHodiny: Odpoledne 19:00 - 22:30 hod. LV 3, 4 nebo 5 dní v týdnuPomoc: On-siteKvalifikace: Soukromý na konci kurzu bude vydán certifikát potvrzující, že byl úspěšně dokončen a složen.Zaměřeno na: všechny lidi, kteří mají zájem dozvědět se o světě módy, jeho procesech a nejvýznamnějších profesionálech v daném odvětví, stejně jako získat řadu základních znalostí pro módní design.Přijímací řízení: výběr provedený na základě životopisu, motivačního dopisu a portfolia v případě jeho přijetí.

Móda je jedním z nejdynamičtějších profesionálních sektorů s největším dopadem v naší společnosti. Jsme svědky autentické revoluce v oblasti výroby, designu a strategického rozvoje ve všech oblastech. Lávky byly otevřeny novým a mladým talentům a módní trh stále více vyžaduje profil projektanta s průřezovou a globální vizí.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
španělština
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Vytváření a rozvoj 360º módních obrazů vedle současných komunikačních strategií. ... [+]

Vytváření a rozvoj 360º módních obrazů vedle současných komunikačních strategií.

Soubor kurzuTyp kurzu: MasterJazyk angličtinaŠkola: MódaIED Kredity: 60Doba trvání: 10 měsícůRozvrh: Odpoledne 19.00-22.30 h (MF. 3, 4 nebo 5 dní v týdnu)Návštěvnost: osobněKvalifikace: Soukromý / soukromý certifikát bude vydán na konci kurzu.Zaměřuje se na: na ty, kteří se zajímají o svět módy a její procesy, stejně jako absolventy nebo držitele diplomů v oblasti komunikací, marketingu a PR nebo žurnalistiky, kteří hledají specifické školení v oblasti módy a komunikací.Přijímací řízení: Currículum vitae / Motivační dopis Projektové portfolio (max. 3Mb) / Web Osobní pohovor, který akademický koordinační tým považuje za nezbytný... [-]
Španělsko Madrid
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Digitální nástroje a interaktivní chování pro práci a vytváření měkkých povrchů a textilií. ... [+]

Soubor kurzuTyp kurzu: MasterJazyk angličtinaŠkola: MódaIED Kredity: 6Doba trvání: 9 měsícůČasový rozvrh: Dopoledne-odpoledne Praktická učebna Rozvrh: Pondělí až čtvrtek, 2-3 dny v týdnu, od 19:00 do 22:00. Plán dílny: sobota a neděle, jeden víkend v měsíci. Rozvrh online kurzů: Pátek od 16:00 do 20:00 a soboty od 22:00 do 14:00Docházka: smíšenáKvalifikace: Soukromá akreditace na konci kurzu. (Povinná účast)Režie: módní a produktový designér, architekti, návrháři se zájmem o implementaci měkkých materiálních dovedností ve svých oborech.Přijímací řízení: CV / motivační dopis / portfolio (ne více než 3 MB) / osobní rozhovor, pokud to koordinátor výuky považuje za vhodné... [-]
Španělsko Madrid
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Vize 360º designu. Dejte tvar nápadům a vyvíjejte produkty do posledního detailu. ... [+]

Vize 360º designu. Dejte tvar nápadům a vyvíjejte produkty do posledního detailu.

Soubor kurzuTyp kurzu: MasterJazyk: španělštinaŠkola: IED DesignKredity IED: 60Doba trvání: 9 měsícůHodiny: Odpoledne 19:00 - 22:30 hod. LV 3, 4 nebo 5 dní v týdnuPomoc: On-siteKvalifikace: Soukromý na konci kurzu bude vydán certifikát potvrzující, že byl úspěšně dokončen a složen.Zaměřeno na: architekty, designéry, technické architekty, umělci z plastů a všechny lidi, kteří se zabývají světem umění, designu a architektury s trojrozměrným konceptem objektů.Přijímací řízení: CV. Bude oceněna odborná praxe · Motivační dopis · Portfolio (nepřesahující 3 MB), webová stránka nebo blog, v případě jejich získání · Znalost 2D a 3D modelování a planimetrických programů bude hodnocena · Osobní pohovor, pokud to didaktická koordinace považuje za vhodné ,... [-]
Španělsko Madrid
Říjen 2020
španělština
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Rozšiřuje horizont krajiny. Získejte schopnost vizuálně a slovně strukturovat širokou škálu prostor: interiér, výstavu, dočasnou architekturu, televizi nebo živou zábavu. ... [+]

Rozšiřuje horizont krajiny. Získejte schopnost vizuálně a slovně strukturovat širokou škálu prostor : interiér, výstavu, dočasnou architekturu, televizi nebo živou zábavu.

Soubor kurzuTyp kurzu: MasterJazyk: španělštinaŠkola: IED DesignKredity IED: 60Doba trvání: 9 měsícůHodiny: Odpoledne 19:00 - 22:30 hod. LV 3, 4 nebo 5 dní v týdnuPomoc: On-siteKvalifikace: Soukromý na konci kurzu bude vydán certifikát potvrzující, že byl úspěšně dokončen a složen.Zaměřeno na: absolventy nebo absolventy s odbornými zkušenostmi v oblasti umění, designu, architektury, interiérového designu atd.Přijímací řízení: životopis, motivační dopis pro absolvování tohoto předmětu, Portfolio (do 3 MB), odkaz na webové stránky nebo vlastní blog, v případě jejich hodnocení bude hodnocena znalost Autocad. Osobní pohovor, pokud to didaktická koordinace považuje za vhodné.... [-]
Španělsko Madrid
Říjen 2020
španělština
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Světlo je jazyk, vyvolává emoce, komunikuje a navíc má výhodu, že je univerzální. Master in Lighting Design nabízí školení v manipulaci se světlem ve vesmíru a přidává ně ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Mistr světelného designu nabízí školení o manipulaci se světlem ve vesmíru a přidává něco nad rámec pouhé reakce na čistě funkční nebo estetickou poptávku.

S mistrem světelného designu, studenti budou pracovat na způsobech, jak kombinovat technické aspekty světelných zdrojů a jejich příslušenství s cílem získat umělecké, vizuální a emocionální výsledky, generování prostorů pomocí manipulace se světlem.

CÍL: Postgraduální nebo absolventi v oboru umění a designu, architekti a návrháři interiérů. Profesionální zkušenosti budou oceněny.

CÍL: Master of Design osvětlení trénuje designéry, kteří vidí světlo jako prvek, který vytváří prostor. Osvětlení je jedním z nejdůležitějších faktorů pro vytvoření atmosféry; má přímé konotace na místě, rozměrech, subjektivní zátěži, kvalitě atd.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
Spanish (Spain)
Denní studium
Kombinované
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Naučte se budovat silné značky. Strategické plánování a správa kreativních značek. ... [+]

TENTO KURZ JE POSKYTOVÁN VE SPÁNKU

Značka a její management jsou protagonisty v nové éře, kde se budování hodnoty stalo pro společnosti zásadní. Digitální média a nové komunikační strategie vyžadují schopnost vytvářet velké myšlenky, zprávy a „tekutý“ obsah, schopný koherentně proniknout do všech oblastí činnosti značky.

Tento magisterský titul má za cíl oslovit značky pod všemi jejich aspekty. Od narození značky, její DNA a jejích základů, prostřednictvím komunikačních strategií, vytváření zpráv, kampaní a obsahu, které se dostanou do různých kontaktních míst se spotřebitelem, prostřednictvím konvenčních, digitálních médií, zkušeností, atd.... [-]

Španělsko Madrid
Leden 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
11 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kombinujte své dvě vášně a stanete se profesionálem v módním průmyslu, který bude tvůrčím a inovativním způsobem rozvíjet komunikační strategie pro módní značky. ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Mistr komunikace a módy trénuje lidi, kteří jsou schopni řídit komunikaci v odvětví módy, pochopit transcendentní povahu své funkce, vytvořit ucelenou image značky, obratně využívat nástroje a rozvíjet potřebné strategie pro komunikaci v dynamických podmínkách, kreativní a inovativní, které definují podstatu módy.

Sdělení obsahuje všechny akce, jejichž cílem je propagovat, zakládat a postavit image značky v současné komplikované situaci a potřebovat vysoce kvalifikované odborníky, kteří navrhují konkrétní strategie přizpůsobené novým trendům, které každoročně vybuchují.

V magisterském oboru Komunikace a móda získává kompletní a profesionální vizi odvětví módy a její úzké vztahy s komunikací.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
španělština,Spanish (Spain)
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Mistr módních doplňků Design nabízí všechny dovednosti potřebné, aby se studenti mohli připojit k týmu designu značky značky nebo provést osobní projekt. Program pomáhá s ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Mistr módních doplňků Design nabízí všechny dovednosti potřebné, aby se studenti mohli připojit k týmu designu značky značky nebo provést osobní projekt. Program pomáhá stimulovat jejich tvůrčí zvědavost a schopnosti stát se specializovanými odborníky v oblasti šperků, kabelek a designu obuvi.

Moduly mistra: Klenoty / Kabelky / Obuv

Profesní příležitosti: Návrhář obuvi, Návrhář kabelek, Návrhář šperků, Odpovědný za konstrukční oddělení firmy alt = "Příslušenství, Designer ve značkovém oddělení v alt =" oblasti příslušenství, Konzultant nebo nezávislý poradce pro značky... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Fashion Communication vycvičí lidi, kteří jsou schopni řídit komunikaci v módním průmyslu, pochopit důležitost své funkce pro vytvoření image konzistentní značk ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Master of Fashion Communication vycvičí lidi, kteří jsou schopni řídit komunikaci v módním průmyslu, pochopit důležitost své funkce pro vytvoření image konzistentní značky, dovednost používat nástroje a vyvinout strategie potřebné pro komunikaci v dynamických, kreativních a inovativní pojmy, které definují povahu módy.

Komunikace zahrnuje všechny akce zaměřené na publikování, vytváření a umísťování image značky v složité současné situaci a nutnost spoléhat se na vysoce kvalifikované profesionály, kteří navrhují specifické strategie přizpůsobené novým trendům, které každoročně pronikají na trh.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Spanish (Spain)
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Business ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ANGLIČTINĚ

Co je Master of Busine

Design má potenciál generovat nový kontext, ve kterém vytváří hodnotu a nové obchodní modely, kde základním nástrojem úspěchu jsou inovace.

Neexistuje jediný způsob, jak inovovat, a existuje mnoho kontextů, které vyžadují různé přístupy a metody. To je důvod, proč Master of Strategic Design Labs podporuje zvědavost a kreativitu studentů, aby mohli najít správnou cestu k inovacím.

Během magisterského studia jsou v průběhu jednoho roku učení a zkušeností vytvářeny příznivé podmínky pro dosažení těchto cílů:

Sjednotte obchodní a kreativní vize.

Řídit a koordinovat multidisciplinární týmy.... [-]

Španělsko Madrid
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
11 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master in Management and Direction of Communication, Marketing and Advertising navrhuje vzdělávací program, který kombinuje teoretické školení s rozvojem kreativních dove ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Master in Management and Direction of Communication, Marketing and Advertising navrhuje vzdělávací program, který kombinuje teoretické školení s rozvojem kreativních dovedností a praktickou implementací, se zvláštním důrazem na komunikační možnosti, které nabízejí nové technologie, workshopy nebo setkání s renomovanými profesionálové ze světa reklamy, komunikace a marketingu.

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing a Publicidad del IED Madrid from IED Madrid on Vimeo.

Chcete-li nastavit správné umístění pro každý produkt nebo službu; řádně řídit značky, vytvářet a plánovat inovativní a efektivní reklamní kampaně: od psaní briefingu po finální umění, od stanovení cílů a stanovení rozpočtu až po vyhodnocení výsledků jsou aspekty, které jsou prominentní přítomen v Master of Management a Direction of Communication, Marketing and Advertising.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
španělština
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Všechny nástroje, které potřebujete k rozvoji své profesionální kariéry v oblasti fotografie pro reklamu a redakční, dokumentární a reportážní a módní a životní styl. ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ANGLIČTINĚ

Cíle

• nabídnout studentům pohled na současné tendence v oblasti užité a komerční fotografie • implementovat nástroje a znalosti používané ve fotografickém průmyslu • seznámit posluchače se současnými pracovními metodami v oblasti výroby, ateliérového managementu, postprodukce, vydavatelství a skladů • ukázat kulturní hodnotu fotografie, formy spolupráce a modely kreativního financování • analyzovat výzvy a omezení trhu v dobách silné konvergence médií a snižování jejich počtu • seznámit se s historií fotografie v kontextu designu

Master of Professional Photography je rozdělen do tří modulů, tři specializované oblasti, které můžete samostatně studovat.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Jděte na projektování všech druhů publikačních formátů a nových digitálních médií, které ovládají roli fotografie a ilustrace, kompozice, typografie a procesy, které zasa ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Magisterský titul v redakčním designu: Tisk a digitální média cvičí studenty pracovat v aktuálním publikačním prostředí, a to jak na papíře, tak v nových digitálních médiích.

Profesionální trh dnes vyžaduje odborníka, v němž se shromažďují odborné znalosti o vydávání tiskovin a pevné formace v prostředí publikování v digitálních médiích. Zvýšení prodeje redakčních produktů, šíření přenosných elektronických zařízení a změna způsobů přístupu k informacím nutí současného projektanta k neustálé revizi jazyků vizuální komunikace v tištěných médiích.

Z tohoto důvodu Master of Editorial Design: Tisk a digitální média zahrnují nejen studium různých formátů publikací, role fotografie a ilustrace, principy kompozice a typografické estetiky, ale také zkoumá kognitivní procesy které zasahují do čtecího procesu, stejně jako techniky návrhu rozhraní a uživatelských zkušeností, aby se využily možnosti poskytované digitálním prostředím.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
španělština,Spanish (Spain)
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

V řemesle ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

V Master of Craft and Product Design Labs se studenti naučí, jak zkoumat, vyvíjet a dodávat produkt podle vysokých technických a kvalitativních standardů, pomocí metodiky založené na projektu, aby plně a podrobně porozuměli vývoji procesů a průmyslových omezení.

Poskytováním přístupu k průmyslovým nástrojům, inovativním materiálům a výrobním procesům vytváříme ideální pracovní prostředí pro studenty, aby mohli předvídat potřeby trhu, hledat alternativy k obvyklým metodám řešení problémů, podporovat kritické myšlení a sociální otázky. povědomí.

Pracovní příležitosti: Senior designer. Návrhář. Projektový manažer. Produktový manažer. Konzultant designu. Nezávislý designér.... [-]

Španělsko Madrid
Leden 2020
Spanish (Spain)
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Mistr v módní Business Management je koncipován pro ty, kteří chtějí cvičit jako manažeři a podnikatelé v módním průmyslu. ... [+]

Tento program je probíhají ve španělštině

The Mistr v managementu Fashion Business je koncipován pro ty, kteří chtějí cvičit jako manažeři a podnikatelé v módním průmyslu.

Móda je kreativita. Nicméně, s cílem, že výrobek triumfuje, dosáhne požadované publikum a pracuje komerčně, potřebuje strategického rozvoje. Podnikatelský plán by měl zahrnovat všechny aspekty potřebné k vybudování firma schopna získat výsledky a dosáhnout žádaného úspěchu.

Proces učení Master of Fashion Business Management pokrývá všechny oblasti zájmu módního světa a analyzuje obchodní schopnosti, které studenti potřebují začít svou činnost v tomto odvětví. Z tohoto důvodu, to se spoléhá na vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří dělají své zkušenosti k dispozici studentům.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
Spanish (Spain)
Denní studium
1 rok
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Naučte se budovat silné značky. Strategické plánování a správa kreativních značek. ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Značka a její management jsou protagonisty v nové éře, kde se budování hodnoty stalo pro společnosti zásadní. Digitální média a nové komunikační strategie vyžadují schopnost vytvářet velké myšlenky, zprávy a „tekutý“ obsah, schopný koherentně proniknout do všech oblastí činnosti značky.

Tento magisterský titul má za cíl oslovit značky pod všemi jejich aspekty. Od narození značky, její DNA a jejích základů, prostřednictvím komunikačních strategií, vytváření zpráv, kampaní a obsahu, které se dostanou do různých kontaktních míst se spotřebitelem, prostřednictvím konvenčních, digitálních médií, zkušeností, atd.... [-]

Španělsko Madrid
Únor 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
11 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Klíčem k úspěchu produktu je nejen skvělý design. Staňte se profesionálem v oblasti vývoje produktů a řízení nákupu díky znalostem strategie, marketingu a módní produkci. ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Master of Fashion Management a Management produktů je navržen tak, aby trénoval odborníky v oblasti vývoje produktů a řízení nákupu, je nezbytné znát interakce mezi designem, marketing, výroba a důležitost práce v týmu různých profesionálních profilů.

Klíčem k úspěchu výrobku je nejen skvělý design, je nezbytné, aby uvedený výrobek dosáhl konečnému spotřebiteli s vlastnostmi, s jakými byl vytvořen, bez jakýchkoliv vad kvality, s odpovídající cenou a v předpokládané době.

Proto je Master of Fashion Management a produktového managementu založen na dvou hlavních oblastech: na jedné straně reflexe a získání znalostí v oblastech strategie, marketingu a produkce, což studentovi poskytuje rozsáhlé znalosti o stupních které se pohybují od vytvoření produktu až po uvedení do provozu; a na druhé straně získání dovedností a praktické vize o dobrém řízení produktu v módní společnosti, ať již vlastní nebo zahraniční, velké nebo malé.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Obchodní řízení a strategie pro módní výrobky, od vývoje až po výrobu a distribuci. ... [+]

TENTO KURZ JE ZAPNUTÝ V ANGLICKÉM JAZYKU

Vzhledem ke zběsilé rychlosti, s jakou jsou dnes módní výrobky uváděny na trh a jsou konfrontovány se spotřebiteli, kteří jsou stále náročnější, je prvořadé, aby výrobky směřovaly ke konečnému spotřebiteli přesně tak, jak byly prezentovány, bez vad, za vhodnou cenu a ve výši stanovenou dobu.

Na druhé straně faktory jako konsolidace nových technologií, reálný čas, rozvoj nových trhů a decentralizace výroby nutí textilní odvětví neustále hledat řešení a zlepšení, s nimiž mohou inovovat a uspět.

Počínaje tímto předpokladem byl mistr vytvořen za účelem školení profesionálů v oblasti vývoje, správy a distribuce módního výrobku v jeho nejširším smyslu az mezinárodního hlediska.... [-]

Španělsko Madrid
Leden 2020
Angličtina,Spanish (Spain)
Denní studium
11 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Digital Fabrication umožnil skok z průmyslové výroby, která je těžko přístupná k cenově dostupné a dostupné osobní výrobě, která umožňuje rychlé prototypování ve vývoji p ... [+]

Soubor kurzuTyp kurzu: MasterJazyk angličtinaŠkola: DesignIED Kredity: 60Doba trvání: 9 měsícůRozvrh: Odpoledne Kontaktní hodiny: 19:00 až 22: 30h (2 dny v týdnu) Online lekce: 16:00 až 20: 00h (Fr) | 10:00 až 14: 00h (So) Intenzivní workshop na bázi docházky: 1 víkend / měsícDocházka: smíšenáKvalifikace: Soukromý kurz studenti obdrží certifikát. Ti, kteří mají dvojnásobnou kvalifikaci s Fab Academy, obdrží také Fab Diploma vydaný Fab Foundation.Zaměřeno na: projektanty, architekty, inženýry, podnikatele, umělce atd. Každý, kdo je spojen s oblastí designu.Přijímací řízení: CV / motivační dopis Portfolio (ne více než 3MB) / webová stránka Osobní pohovor, pokud to koordinátor výuky považuje za vhodný... [-]
Španělsko Madrid
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Staňte se manažerem nebo podnikatelem v oblasti módy školením prostřednictvím zkušeností renomovaných profesionálů firem v oboru a se zvláštním důrazem na luxus. ... [+]

JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Mistr řízení a řízení módních firem trénuje všechny, kteří chtějí trénovat jako manažery nebo podnikatele v módním odvětví prostřednictvím zkušeností renomovaných profesionálů firem v oboru jak v oblasti luxusu, tak v maloobchodě.

V sektoru, který je tak konkurenceschopný jako móda, potřebujete specifické znalosti o strategickém řízení, produktovém řízení, marketingu a komunikaci, financích ... což bude naprosto nezbytné pro to, aby společnost uspěla a postoupila na trhu s výsledky a požadovaný úspěch.

Za tímto účelem Master of Management a Management módních firem shromažďuje všechny tyto aspekty tak významné a také zdůrazňuje nové on-line obchodní formáty a možnosti nabízené digitálním světem, koncepty jako aktuální jako udržitelnost nebo identifikace trendů , mimo jiné.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
španělština,Spanish (Spain)
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Intenzivní Mistr v Brand Management Brand si klade za cíl oslovit značku ve všech jeho aspektech. Od narození značky, jeho DNA, jeho základy, prostřednictvím komunikačníc ... [+]

Tento program je ve španělštině Učil

El Intenzivní Master of Brand Management Jejím cílem je řešit značku ve všech jeho aspektech. Od narození značky, jeho DNA, jeho základy, prostřednictvím komunikačních strategií, vytváření zpráv, kampaně a obsah dosáhnout různá místa kontaktu se spotřebitelem prostřednictvím konvenčních digitálních médií zážitky a podobně.

S tímto stupněm, studenti získají řešit problémy značky ze všech úhlů pohledu, bez ohledu na jejich budoucí kariéry v rámci strategie, kreativity a komunikace.

CÍLE: Intenzivní Master of Brand Management, která byla založena s cílem vytvořit úspěšných profesionálů v současné situaci a budoucí vývoj v těchto odvětvích.... [-]

Španělsko Madrid
Únor 2020
Spanish (Spain)
Denní studium
10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Motion Graphics Design je ukončen s produkcí navijáku, ve kterém studenti sestavují veškerou práci, kterou vykonali během kurzu, čímž se věrně odrážejí jejich d ... [+]

Pohybový design vyžaduje soubor různých technických znalostí, které mohou navrhovat, rozvíjet a úspěšně dokončit každý projekt.

V tomto mistrovi se naučíte dělat osvětlení, pohybovat se kamerou, animovat, upravovat a dělat postprodukční práci, abyste mohli začít projekt od začátku až do konce. Připravte se na to, abyste oživili to, co máte ve vás, a začněte svou kariéru ve vzrušujícím světě designu pohybu.

Cíle

Pohybový design vyžaduje soubor různých technických znalostí, které mohou navrhovat, rozvíjet a úspěšně dokončit každý projekt.

V tomto mistrovi se naučíte dělat osvětlení, pohybovat se kamerou, animovat, upravovat a dělat postprodukční práci, abyste mohli začít projekt od začátku až do konce. Připravte se na to, abyste oživili to, co máte ve vás, a začněte svou kariéru ve vzrušujícím světě designu pohybu.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
Spanish (Spain)
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Design textilií a povrchů učí studenty o tvůrčích aspektech své práce, pomáhá jim vyjádřit své myšlenky na základě souboru estetických kritérií, stejně jako na ... [+]

TENTO PROGRAM JE UDĚLEN V ŠPANĚLSKU

Master of Textiles and Surfaces Design nabízí specifický výcvik v modelovém designu tiskovin, které se vztahují na celou řadu oblastí: textil a výrobky (tapety, keramika, domácí potřeby atd.) A vyškolejí odborníky, aby vyvíjeli návrhy pro konkrétní povrchy, což jim umožňuje přijímat rozhodnutí o technikách a výrobních procesech na základě jejich možností a účelů, učení se o průmyslových, poloprovozních a manuálních procesech používaných v každém z nich s jejich specifickým lexikonem a technickými zvláštnostmi.

Los alumnos del Máster de Diseño Textil y de Superficies del IED Madrid se prezentuje v prosinci v Den podnikání od IED Madrid na Vimeo.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
Spanish (Spain)
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Interior Design definuje a rozvíjí základní koncepty designu interiéru, aby se pochopit vztah mezi uživatelem a prostorem kolem něj nebo ní, prostor, který se v ... [+]

Tento program je probíhají ve španělštině

The Master of Interior Design definuje a rozvíjí základní pojmy interiérového designu, aby se pochopit vztah mezi uživatelem a prostorem kolem něj nebo ní, prostor, který se vyvinul spolu s novými trendy a životní styl.

Experimentování prostřednictvím našich pěti smyslů je nezbytnou součástí magisterského přístupu, který se ponoří do konceptů, jako jsou: objem, materiály, světla, průhledné fólie a prostorové cesty a rytmu, jako prvky, které vytvářejí pocity a zážitky, vytváří pevný základ pro inovativní řešení.

Mistr v Interior Design navrhuje výzkumný proces, který zhmotňuje do projektů na různé druhy prostorů, půjčovat jim otevřený přístup, experimentovat s řadou prostorů: rezidenční, komerční, výstavy, víceúčelový, efemérní, atd., Na nabídku Studenti komplexní pohled na jejich budoucí profesní činnosti.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2020
Spanish (Spain)
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Adresa, 1. řádek
C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Madridské společenství, Španělsko
Website
Telefonní číslo
+34 914 48 04 44