IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v naší obchodní škole, IEBS

IEBS, School of Business Innovation a podnikání, narozený během světové krize s cílem poskytnout skutečnou alternativu k tradičnímu modelu výuky alternativu. Díky podpoře různých institucí navrhnout nový vzdělávací model založený na pevných hodnotách, které jsou více zodpovědné lidi nasměrovat projekty s podnikatelským duchem z inovace, etiky a udržitelnosti.

Inovativní koncept Business School Školíme profesionální vůdce schopné inovací a podnikání, lidé, kteří přidanou hodnotu pro jejich společnosti, zaměstnanců a společnosti obecně, a to prostřednictvím nového způsobu podnikání.

o nás

V IEBS rozhodnout pro formaci, ve kterém:

Využití nových technologií a inovací v oblasti vzdělávání jsou základem tréninku. Využití případových studií a simulací jsou páteří vzdělávání, připravuje studenty čelit skutečný svět. Formální vzdělávání během výuky v kombinaci s neformální učení Internet učení, jak se učit a povzbuzovat učení založeného na spolupráci. nejnovější trendy a inovace v každé oblasti vědění jsou začleněny. Naši učitelé se stal vaším vzorem, vedení a pomáhá studenta po celou dobu a stát se aktivní součástí tréninkového procesu studenta. Student zúčastnit, vyjádřit své názory a naučí analyzovat a dělat vlastní rozhodnutí.

Poslání a vize

Chceme být jiný School of Business, která se zaměřuje na vzdělávání založené na inovace a podnikání Naším posláním je vyškolit budoucí podnikatele, podnikatele a firemní manažery pro vedení změny a transformace v jejich organizacích prostřednictvím inovace, Podnikání , etika a udržitelnost.

V naší vize chceme být jiný School of Business, která se zaměřuje na vzdělávání vychází z inovací a podnikání. Naším cílem je zprostředkovat studentům schopnost inovovat a zavazují podporovat své projekty od začátku do konce.

naše hodnoty

Inovací, podnikání, etiku a udržitelnost

IEBS sedí na čtyřech pilířích, které jsme přesvědčeni, že by měl být oporou vedení společnosti v nadcházejících desetiletích:

Inovace: Zavázali jsme se odborníků a inovativní firmy, které přinášejí větší přínos pro společnost. Podnikání: podpora podnikatelů a inovace jsou součástí našeho zakládajícího poslání. Proto všichni studenti programů magisterských a podnikatelé mohou zúčastnit areálu, kde jsou poskytovány podpory a financování nejlepším projektům. Etika: jsme odhodláni světa, v němž tradiční hodnoty důvěry, poctivosti a vzájemného prospěchu zotavit. Udržitelnost: věříme v dlouhodobou podnikání, které poskytují výhodu společnosti, zaměstnanců a společnosti, stejně jako bytí udržitelná s životním prostředím.

Společenská odpovědnost

IEBS jednat v souladu s našimi zásadami a hodnotami a vztahují se na řízení Business School.

IEBS sleduje myšlenku trvale udržitelného rozvoje nahrazením používání papíru o elektronickém formátu začleněním "E-Reader" nebo eBook. Studenti si mohou stahovat obsah přímo do zařízení. IEBS nabízí plnou stipendií spolupráce ve svých magisterských programů za účelem podpory podnikání a inovací, zejména v rozvojových zemích Latinské Ameriky. IEBS přiděluje část svých zisků na spolupráci a rozvoj vzdělávání v rozvojových zemích.

Místa