IE Law School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

IE Foundation je nezisková organizace, která pracuje na posílení dopadu IE prostřednictvím aplikace vlastních zdrojů a spolupráce se strategickými partnery. Nadace, založená v roce 1997, aktivně prosazuje hodnoty institucí v oblasti podnikání, rozmanitosti, inkluzivity a inovací již více než dvacet let, se zvláštním důrazem na humanitní obory jako základní aspekt našeho přístupu k vysokoškolskému vzdělávání. Naše akce a cíle lze rozdělit do čtyř hlavních oblastí:

  • Poskytování zdrojů a vytváření interních a kolaborativních iniciativ, které zlepšují kvalitu vzdělávání v IE.
  • Podpora projektů aplikovaného výzkumu s vysokým sociálním a vzdělávacím dopadem, které přidávají hodnotu akademické komunitě a společnosti jako celku.
  • Financování stipendijních programů pro talentované jedince.
  • Podpora kultury sociálního povědomí a angažovanosti komunity podporou iniciativ sociální akce, které podporují rozmanitost a komunikaci mezi kulturami.

To vše je možné díky stálé podpoře studentů, rodin, absolventů, zaměstnanců a partnerů. Jejich velkorysost je hnací silou úspěchu nadace IE. S podporou této neuvěřitelné komunity neúnavně pracujeme na dosahování našich cílů, zlepšování našich činností, prosazování našich hodnot a rozšiřování vzdělávacích a profesních příležitostí, které jsou dostupné všem.113565_people-woman-coffee-meeting.jpgSpuštění Stock Photos / Pexels

Právnická fakulta

IE Law School poskytuje špičkové, inovativní, globálně orientované a multidisciplinární právní vzdělávání, které přerušuje tradiční překážky, které utvářejí právní profesionály zítřka.

Škola těží z intenzivního zaměření na technologii z hlediska obsahu a metod výuky podporuje podnikatelské myšlení studentů k transformaci praxe práva a vytváří relevantní znalosti o oblastech souvisejících s podnikáním, aby se vytvořila hodnota.

V IE není žádná omluva, aby se do toho nezapojili

Přemýšleli jste někdy o tom, že jste se stáhli do svého vnitřního herce tím, že jste se zúčastnili diskuse TEDx, přímo na kampusu? Co takhle vyzkoušet potápění v Alicante? Chcete hrát jednu ze svých vlastních písní v Talent Show? Nezáleží na tom, co vás zajímá, naše 80-plus studentské kluby a organizace jste pokryli. V IE nikdy není nudný moment!

Obrovská historie pýchy a ducha univerzity se v průběhu desetiletí promítala do celoevropských akcí a programů. Připojte se, bavte se a buďte součástí událostí a tradic IE. Vzpomínáme si na minulost a kde jsme přišli z důvodů nás jako komunity a instituce a kde jsme dnes. Přijměte historii této velké univerzity a zúčastněte se našich tradičních akcí po celý rok. Stále hledáme nové nápady a nové studenty. Přineste své přátele spolu a zapojte se do zábavy při udržování těchto bohatých tradic naživu na akademické půdě.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
C/ María de Molina, 11 28006
Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Segovia

Adresa, 1. řádek
C/ Cardenal Zúñiga, 12 40003
Segovia, Kastilie a León, Španělsko