Harbour.Space University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Harbour.Space University

Vítejte v Harbour.Space, nejmodernější evropské univerzitě se zaměřením na technologie , podnikání a design, aby společně vytvořili vůdce budoucnosti.

Rychlý růst v oblasti inovací, komunikace a technologií vyvolává tichou revoluci ve vzdělávání a mnoho tradičních univerzit se snaží udržet krok. Na Harbour.Space usilujeme o předefinování studijních zkušeností nabízením aktivního vzdělávání založeného na zkušenostech , vedeného některými předními světovými špičkami v oboru.

Nabízíme progresivní nadační, bakalářské a magisterské programy , kde se problémy ve skutečném světě dostávají do centra pozornosti ve třídě, nikoli do učebnic. Náš akademický rok je rozdělen do 15 intenzivních třítýdenních modulů a působí jako akcelerátor pro podnikatele, inovační laboratoř pro kreativy a praktické školení pro milovníky technologií. Studenti se vyzývají, aby přijali mezinárodní a interdisciplinární myšlení a připravili je, aby nejen splňovali, ale také aby překračovali požadavky odborné pracovní síly.

Filozofie

Harbour.Space je univerzita pro inovativní, smýšlející o budoucnost a hladovějící . Naše filosofie je založena na třech základních pilířích - propojení s průmyslem, moderní a agilní vzdělávací model a síť výjimečných inovátorů a podnikatelů, kteří jsou připraveni společně vytvářet podniky budoucnosti.

Jsme výrobci a průkopníky našich oborů a máme špičkové vedoucí pracovníky v oboru jako osobní učitelé a mentoři našich studentů. Myslíme si velké, riskujeme a narušujeme průmyslová odvětví tím, že si představujeme způsob, jakým se učíme, spojujeme a podnikáme. Personalizovaný, praktický přístup je jádrem naší interaktivní filozofie učení. To vytváří vzdělávací zkušenost, která přesahuje zkušenost tradičních vzdělávacích institutů a připravuje studenty na pracovní místa budoucnosti. Spoluprací s inovativními mezinárodními odborníky, úspěšnými podnikateli, předními vědci a tvůrci tvůrčích změn z celého světa jsme schopni rozvíjet naše moderní kreativní a technické programy na základě zítřejších potřeb průmyslu.

Díky kampusům v Barceloně a Bangkoku usilujeme o podporu a urychlení talentů, podporovaných nejznámějšími a nejúspěšnějšími lidmi v technologickém a designovém průmyslu. Podívejte se na naše promoční video níže a podívejte se, jak naši studenti popisují svůj zážitek z Harbour.Space.

Nejlepší důvody ke studiu na Harbour.Space

 • Kreativní a technologické disciplíny budoucnosti: 10 jedinečných programů zaměřených na design, technologii a podnikání, které zajišťují smysluplné a kreativně uspokojující špičkové profesionální budoucnosti.

 • Špičkoví lídři v oboru jako profesoři: 75+ průkopnických profesionálů z celého světa, kteří vás mentorují, řídí a připravují na budoucí pracovní pozice.

 • Interdisciplinární učení: 15 intenzivních 3-týdenních modulů, z nichž 5 je volitelných, což vám umožní prozkoumat nové disciplíny a vyvinout holistický soubor dovedností.

 • Personalizovaný přístup: 100+ kurzů, z nichž si můžete vybrat a vybudovat jedinečný vzdělávací zážitek v souladu s vašimi osobními a profesními cíli.

 • Praktické zkušenosti: Spolupracujte s interdisciplinárními týmy na rozvoji vašeho Capstone, multidisciplinárního osobního podnikání / projektu založeného na inovativním řešení skutečného problému. Více informací o projektech Capstone najdete zde.

Kdo by měl požádat

Všichni, kteří mají rádi technologii a design, se mohou přihlásit: jsme globální akademická instituce pro každé národnostní, genderové a kulturní zázemí.

Všechny přihlášky se podávají online a ctižádostiví studenti jsou vítáni k podávání žádostí kdykoli v roce. Žádosti se nejlépe podávají dříve než později, protože jak náš proces podávání žádostí, tak i potenciální žádosti o vízum vyžadují určitý čas.

Pokud jste odhodláni vyvíjet a realizovat velké nápady v designu a technologii, které budou mít pozitivní dopad na svět, může být váš Harbour.Space vaším akademickým domovem.

Akademickí partneři

 • UTCC
 • Technická univerzita v Mnichově
 • X-laboratoře Tsinghua
 • Inria
 • Vysoká škola ekonomická
 • Institut fyziky a technologie v Moskvě

Institut Hasso Plattner

Harbour.Space in Numbers

Někdy je snazší nechat čísla mluvit sama za sebe. Zde uvádíme několik rychlých statistik:

 • V současné době pracuje 95% našich absolventů

 • 83% z nich si našlo práci během prvních 3 měsíců od ukončení studia

 • 53% našich absolventů skutečně našlo práci před ukončením studia

 • 80% našich absolventů je spokojeno se svou současnou pozicí

Chceš vidět víc? ou najdete všechna potřebná čísla a také jejich příběh v naší zprávě Zaměstnatelnost . Podívejte se na celou zprávu zde.

Místa

Barcelona

Harbour.Space University

Adresa, 1. řádek
Carrer de Rosa Sensat 9
08005 Barcelona, Katalánsko, Španělsko
Telefonní číslo
+34 674 29 14 22

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium