Fundesem Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola v National Top 10

"Pokud jste 50 let úspěšně žil, můžete dosáhnout 50leté známky."

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

Počátky společnosti Fundesem se datují do roku 1965, kdy byla škola vytvořena tak, aby uspokojila poptávku po nové generaci odborníků. Od té doby jsme obhajovali hodnotu úsilí a poptávku po dokonalosti jako klíčové body k dosažení hmatatelných výsledků.

Poté, co jsme připravili více než 63 000 odborníků na manažerské pozice, spolu s naší neustálou schopností inovovat a zlepšovat, jsme se umístili do top 10 na národním seznamu obchodních škol.

Nezvratné povolání společnosti

Naše obchodní škola - FBS - je součástí neziskové nadace, která zahrnuje více než 260 podniků, které pracují na odměňování osvědčených postupů při vytváření pracovních míst.

Partnerujeme s tréninkem v oblasti zaměstnanosti a vytvářením sítí, abychom každoročně zlepšili vyhlídky zaměstnávání více než 1 200 účastníků těchto akcí.

Organizujeme a sponzorujeme také různé sportovní aktivity, jako je například závod žen a závodní basketbalová škola Fundesem, která nabízí bezplatnou přípravu a účast na družinách v sociálně znevýhodněných oblastech našeho města.

Velmi oddaný sportu a dětem

Místa

Alicante

Adresa, 1. řádek
FBS Business School
Deportistas Hermanos Torres, 17, 03016 Alicante

Alicante, Valencijské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium