Přečtěte si oficiální popis

Škola v National Top 10

"Pokud jste 50 let úspěšně žil, můžete dosáhnout 50leté známky."

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

Počátky společnosti Fundesem se datují do roku 1965, kdy byla škola vytvořena tak, aby uspokojila poptávku po nové generaci odborníků. Od té doby jsme obhajovali hodnotu úsilí a poptávku po dokonalosti jako klíčové body k dosažení hmatatelných výsledků.

Poté, co jsme připravili více než 63 000 odborníků na manažerské pozice, spolu s naší neustálou schopností inovovat a zlepšovat, jsme se umístili do top 10 na národním seznamu obchodních škol.

Nezvratné povolání společnosti

Naše obchodní škola - FBS - je součástí neziskové nadace, která zahrnuje více než 260 podniků, které pracují na odměňování osvědčených postupů při vytváření pracovních míst.

Partnerujeme s tréninkem v oblasti zaměstnanosti a vytvářením sítí, abychom každoročně zlepšili vyhlídky zaměstnávání více než 1 200 účastníků těchto akcí.

Organizujeme a sponzorujeme také různé sportovní aktivity, jako je například závod žen a závodní basketbalová škola Fundesem, která nabízí bezplatnou přípravu a účast na družinách v sociálně znevýhodněných oblastech našeho města.

Velmi oddaný sportu a dětem

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Fundesem Business School

Master of Business Tax Advice (MAFE) poskytuje technické znalosti a dovednosti nezbytné pro výkon povolání podnikatelského právníka nebo daňového poradce. ... [+]

Kvalifikace založená na požadavcích, přísnosti a praxi

Master of Business Tax Advice (MAFE) poskytuje technické znalosti a dovednosti nezbytné pro výkon povolání podnikatelského právníka nebo daňového poradce.

Po absolvování magisterského studia bude student plně vyškolen k rozvoji své profesionální práce při poskytování poradenství velkým a středním podnikům, specializovaným firmám v oblasti podnikání a daní nebo v poradenských nebo auditorských společnostech.

MAFE je moderní a aktualizovaný mistr ve všem souvisejícím s novými fiskálními výzvami, které jsou řešeny například v digitálním světě.

metodologie

Metodika výuky právnické fakulty reaguje na potřebu poskytovat praktickou výuku a aplikuje se na studenty, kteří hledají magisterský titul v rigorózním právu, náročný a přizpůsobený realitě společnosti nebo soudu.... [-]

Španělsko Alicante
Říjen 2019
španělština
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fundesem Business School

Magistr v marketingové a digitální komunikační strategii (MMDI) je jedním z prvních mistrů této speciality, která byla ve Španělsku. Více než 600 studentů prošlo učebnami ... [+]

Jeden z nejprestižnějších mistrů ve Španělsku

Mistr v marketingu a strategie digitální komunikace (MMDI) je jednou z prvních Masters v této specializaci, která byla ve Španělsku. Prostřednictvím našich tříd prošlo více než 600 studentů, kteří nyní zaujímají pozice ve firmách.

Co dělá z fonduesem MMDI odlišné od jiných podobných programů, je následující:

Neustálé aktualizace osnov a fakultního kláštera. Tento Mistr, více než kterýkoli jiný, vyžaduje, aby byl v neustálém kontaktu s realitou společností.Velmi vysoká zaměstnatelnost. Téměř 100% studentů MMDI hledá práci po ukončení studia. Existují propagační akce, u kterých bylo dosaženo 100% zaměstnatelnosti po přijetí tohoto předního programu na trhu.Vysoká úroveň předmětů. Rozdíl mezi mistrem a kurzem je právě možnost, že je možné hlouběji analyzovat jednotlivé nástroje a předměty.Neustálé školení Ve společnosti Fundesem si uvědomujeme, že se tato oblast znalostí neustále vyvíjí, a proto absolventům MMDI poskytujeme neustálé školení (které říkáme postmaster), abychom aktualizovali a recyklovali nové trendy, které vznikají v této disciplíně. Tyto třídy jsou zdarma pro studenty MMDI.Mnoho činností mimo učebnu. To umožňuje lepší pochopení předmětů.A vizi společnosti jako celku. Co dělá studenti MMDI Fundesem nejen odborníky v digitálním prostředí, ale jsou schopni vidět společnost jako celek.... [-]
Španělsko Alicante
Říjen 2019
španělština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fundesem Business School

Mistr v právní praxi pro právníky (MJA) připravuje a trénuje, aby se stal profesionálním odborníkem v právnické profesi. S pomocí odborných expertů a metodiky případu jso ... [+]

Magisterský titul určený pro právníky, kteří chtějí být nejlepšími právníky. Stačí jen znalosti v zákonech.

Mistr v právní praxi pro právníky (MJA) připravuje a trénuje, aby se stal profesionálním odborníkem v právnické profesi. S pomocí odborných expertů a metodiky případu jsou získány znalosti, dovednosti a schopnosti potřebné pro výkon advokátní praxe.

Magisterský titul se skládá z profesorů, kteří mají rozsáhlé zkušenosti v praxi profese a jsou součástí nejlepších firem a advokátních kanceláří.

Výcvik je zaměřen zejména na nové členy nebo ty, kteří budou za chvíli kolegiátní. Kromě toho, znalosti a techniky pro výkon povolání, umožňuje rozvíjet potřebné odborné dovednosti a vysoce žádané velkými firmami v právní oblasti.... [-]

Španělsko Alicante
Říjen 2019
španělština
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Experiencia FBS Episodio 1_Primer día de clase, buen viaje a todos

Open Day en Fundesem - InformaciónTV | FBS