Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) se zaměřuje na dálku a přítomnost vzdělání.

Fundación Universitaria Iberoamericana (Ibero-American University Foundation - FUNIBER) používá jako svůj rámec dva světy univerzity a školení.


FUNIBER má za cíl vysílat a sdílet znalosti s španělský iberoamerických lidí. Od svého založení v roce 1997 v Barceloně, ve Španělsku, FUNIBER nepřetržitě roste, aby se stal akademická a profesionální síť přes dvacet pět zemí.

FUNIBER je vědecký a univerzitní vyšetřovací instituce, která spojuje profesionální univerzity a instituce, které nabízejí globální výchovy, které respektuje místní identitu. FUNIBER má tři základní operativní osy jsou následující:

- Podporovat vznik inter-univerzitní programy (programy mezi univerzitami). FUNIBER podporuje programy, které umožňují přístup k dvojitým názvem akademických hodností. Tyto studie jsou určeny pro Masters, ale tam jsou post-studijní programy integrované mezi nimi. Na jedné straně, diplomy, specializací a doškolování, mimo jiné, které má kratší dobu trvání. Na straně druhé třídě na bázi studie pro doktorát.


- Podporovat rozvoj a činnost mezinárodních projektů spolupráce. FUNIBER podporuje spolupráci a hospodářský rozvoj, což je důvod, proč to funguje v oblasti vzdělávání a podílí se na činnostech spolupráce a rozvoje s řadou institucí, kteří pracují na projektech rozvoje a / nebo mezinárodní spolupráce.


- Řešení zakázkového vzdělávání a znalostního managementu pro firmy a instituce. Na jedné straně, FUNIBER vyvíjí a pracuje s podniky, korporace a podnikatelských skupin v poradní funkci orientované na výrobu zakázkových vzdělávacích programů. Na druhé straně, FUNIBER poskytuje konzultace v procesech řízení znalostí, což přispívá inovací a řešení, které jdou z modelů řízení na strategické znalosti, aby systémy založené na TIC znalostí corporative portály.

Rostoucí a globální přítomnost FUNIBER je kvůli učební model, který podporuje spolupráci a spolupráci mezi národy obohatit tvorbu lidí. Tento model je výsledkem více než osm let zkušeností FUNIBER výuky absolvent vzdálenost semi-zúčastní i bez účasti na virtuální projekty mezinárodní spolupráce a tvorby s podniky. To zaručuje model, který dodávat efektivní výsledky ve vztahu k učitelské investici předpokládané proti návratu tvorby znalostí a osobního a organizačního učení. To vše proto, že FUNIBER své výchovné modelu zaručuje vysokou kvalitu globální formace.

Místa

Barcelona

FUNIBER

Adresa, 1. řádek
FUNIBER Barcelona
Paseo García Faria 29

08005 Barcelona, Katalánsko, Španělsko
Telefonní číslo
+34 902 11 47 99