Přečtěte si oficiální popis

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) se zaměřuje na dálku a přítomnost vzdělání.

Fundación Universitaria Iberoamericana (Ibero-American University Foundation - FUNIBER) používá jako svůj rámec dva světy univerzity a školení.


FUNIBER má za cíl vysílat a sdílet znalosti s španělský iberoamerických lidí. Od svého založení v roce 1997 v Barceloně, ve Španělsku, FUNIBER nepřetržitě roste, aby se stal akademická a profesionální síť přes dvacet pět zemí.

FUNIBER je vědecký a univerzitní vyšetřovací instituce, která spojuje profesionální univerzity a instituce, které nabízejí globální výchovy, které respektuje místní identitu. FUNIBER má tři základní operativní osy jsou následující:

- Podporovat vznik inter-univerzitní programy (programy mezi univerzitami). FUNIBER podporuje programy, které umožňují přístup k dvojitým názvem akademických hodností. Tyto studie jsou určeny pro Masters, ale tam jsou post-studijní programy integrované mezi nimi. Na jedné straně, diplomy, specializací a doškolování, mimo jiné, které má kratší dobu trvání. Na straně druhé třídě na bázi studie pro doktorát.


- Podporovat rozvoj a činnost mezinárodních projektů spolupráce. FUNIBER podporuje spolupráci a hospodářský rozvoj, což je důvod, proč to funguje v oblasti vzdělávání a podílí se na činnostech spolupráce a rozvoje s řadou institucí, kteří pracují na projektech rozvoje a / nebo mezinárodní spolupráce.


- Řešení zakázkového vzdělávání a znalostního managementu pro firmy a instituce. Na jedné straně, FUNIBER vyvíjí a pracuje s podniky, korporace a podnikatelských skupin v poradní funkci orientované na výrobu zakázkových vzdělávacích programů. Na druhé straně, FUNIBER poskytuje konzultace v procesech řízení znalostí, což přispívá inovací a řešení, které jdou z modelů řízení na strategické znalosti, aby systémy založené na TIC znalostí corporative portály.

Rostoucí a globální přítomnost FUNIBER je kvůli učební model, který podporuje spolupráci a spolupráci mezi národy obohatit tvorbu lidí. Tento model je výsledkem více než osm let zkušeností FUNIBER výuky absolvent vzdálenost semi-zúčastní i bez účasti na virtuální projekty mezinárodní spolupráce a tvorby s podniky. To zaručuje model, který dodávat efektivní výsledky ve vztahu k učitelské investici předpokládané proti návratu tvorby znalostí a osobního a organizačního učení. To vše proto, že FUNIBER své výchovné modelu zaručuje vysokou kvalitu globální formace.

Programy se vyučují na:
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Protože toto, je mistr v projektu vývoj architektury a plánování, pořádané v rámci inovačního vzdělávacího systému pro oblast, protože nejen pokračuje ... ... [+]

Mistr architektury a městských projektů

&nbsp

Oblasti projektu nyní zaujali roli v odborném rozvoji manažerů z nejrůznějších profesí, pro všechny zúčastněné, s odlišnou roli ve vývoji a realizaci projektu. V oblasti architektury a urbanismu jako celku není pochyb o tom, že další rozvoj a realizaci historicky má od samého početí, takže je třeba vytvořit program, který splňuje aktuální požadavky odborné, specializující se na urbanistické a architektonické projekty.

&nbsp

Protože toto, je mistr v projektu vývoj architektury a plánování, pořádané v rámci inovačního vzdělávacího systému pro oblast, protože nejen paralelní tři klasické oblastí světa projektů, jako jsou: design, vedení a správa ale dělá to křížem s pěti příslušné tematické oblasti: ... [-]

Španělsko Barcelona
Září 2019
Kombinované
21 - 2 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Je to tady, kde Mistr bezpečnosti a ochrany zdraví se stává ideálním nástrojem pro rozvoj vzdělávání v oblasti bezpečnosti ... ... [+]

Mistr v bezpečnosti a ochrany zdraví

&nbsp

Bezpochyby každý pracovní činnosti znamená riziko pro pracovníky. Tato skutečnost vytvořila novou obchodní potřeby, které vyžaduje dodržování zvláštních povinností stanovených stále přísnějších ze strany zaměstnavatelů. Tyto povinnosti jsou založeny na souboru pravidel a předpisů, které se odchylují od těla na nejvyšší úrovni a postupně začlenění jednotlivých zemích, postupně zvykat na místní úrovni.

&nbsp

Pokud je to spolu s neustále se rozšiřující společenské poptávky, která vyžaduje regulaci a sledování bezpečnosti a ochrany zdraví, chápeme zájmy organizací, bez ohledu na jejich velikost, jak dosáhnout zabezpečení a správu ochrany zdraví při práci jim umožňuje kontrolovat rizika a jsou v souladu se zákonem. ... [-]

Španělsko Barcelona
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Magisterského programu fyzické aktivity: Školení a Sports Management je určena pro všechny profesionály, kteří se snaží prohloubit své znalosti a praxe ... ... [+]

Mistr fyzické aktivity a sport vzdělávání vedoucích pracovníků

&nbsp

Fyzická aktivita je důležitým faktorem pro udržení kvality života a zdraví lidí v různých fázích života. Navíc, pokud si uvědomíme, že může sloužit i prevenci a léčbu nemocí spojených s nečinností.

Pro pohybové aktivity je velmi užitečným nástrojem, je třeba vzít v úvahu, velký deficit ve specifické odborné přípravě pro sportovní trenéři a sportovní management, dosáhnout hmatatelných změně trenérů, instituce a zařízení, které poskytují tuto služeb, a tím dosáhnout kýžené stavu zdraví a pohody tím, odborník v oboru.

... [-]
Španělsko Barcelona
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
6 - 24 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině

¿Por qué estudiar en FUNIBER?

Opiniones sobre esperiencia FUNIBER:

Opiniones de alumnos FUNIBER-Colombia:

FUNIBER
Adresa, 1. řádek
FUNIBER Barcelona Paseo García Faria 29
08005 Barcelona, Catalonia, Španělsko
Website
Telefonní číslo
+34 902 11 47 99