EU Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

EU Business School

EU Business School (EU), založená v roce 1973, je mezinárodní, profesionálně akreditovaná, vysoce postavená obchodní škola s kampusy v Barceloně, Ženevě, Montreux a Mnichově. Poskytujeme malé, dynamické kurzy v angličtině, s nejlepšími ze severoamerických i evropských akademických osnov. Náš pragmatický přístup k obchodnímu vzdělávání připravuje studenty na kariéru v dnešním rychle se rozvíjejícím a globalizovaném obchodním světě.

116204_Capture2.PNG

EU nabízí nadace, bakalářské, magisterské, MBA a doktorské programy, a to jak na akademické půdě, tak online, se správou podniků, komunikací, cestovním ruchem, mezinárodními vztahy, sportovním managementem, správou digitálních médií, mezinárodním obchodem, marketingem, financemi, podnikáním a řízení lidských zdrojů, mezi ostatními.

  • EU Online MBA se umístila na prvním místě v globálním žebříčku online časopisu CEO Magazine
  • Uveden jako top 20 obchodní škola časopisem China Economic Review
  • Šestá nejlepší obchodní škola pro studentky podle časopisu Capital
  • CEO Magazine se zařadil do nejvyšší úrovně pro globální a evropské MBA programy
  • Páté místo v QS MBA Guide Return on Investment Report pro zvýšení mezd v Evropě

Prostřednictvím naší globální sítě akademických partnerů mohou studenti získávat státem uznávané tituly na univerzitách EU s University of Roehampton v Londýně, University of Derby ve Velké Británii a Universidad Católica de Murcia (UCAM) ve Španělsku. Partnerství s Pace University v New Yorku, Kalifornskou univerzitou v Riverside, Fisher College v Bostonu a Shinawatra University v Bangkoku nabízejí studentům šanci získat druhou kvalifikaci při studiu v rozmanitých a obohacujících prostředích. Programy skupiny EU jsou akreditovány Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP) a Mezinárodním shromážděním pro vysokoškolské obchodní vzdělávání (IACBE), uznaným Radou pro vysokoškolskou akreditaci (CHEA). Jsme také držiteli mezinárodní akreditace kvality (IQA) udělené Asociací středoevropského a východoevropského managementu (CEEMAN). Skupina EU je také akreditována společností EduQua, první švýcarskou značkou kvality zaměřenou na další vzdělávání dospělých.

Areály EU se nacházejí na pobřeží Středozemního moře , mezi švýcarskými Alpami a v ekonomickém hlavním městě Německa, což studentům nabízí příležitost žít ve čtyřech odlišných a obohacujících prostředích. Studenti se mohou pohybovat mezi kampusy a zkoumat rozmanitost Barcelony, Ženevy, Montreux a Mnichova. To poskytuje skvělou omluvu, že se učíte jazyk a setkáváte se s řadou lidí, zatímco zažíváte nové obchodní příležitosti. Kromě toho se studenti mohou mimo jiné účastnit výměn našich partnerských institucí v USA, Číně, Velké Británii, Španělsku, Thajsku, Malajsii, Tchaj-wanu, Mexiku, Brazílii, Kazachstánu, Kanadě a Rusku.

116213_Capture4.PNG

Místa

Barcelona

EU Business School

Telefonní číslo
+34 932 01 81 71

Ženeva

EU Business School

Adresa, 1. řádek
Rue Kléberg 6
1201 Ženeva, Ženeva, Švýcarsko
Telefonní číslo
+41 22 779 26 71

Montreux

EU Business School

Adresa, 1. řádek
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 Montreux, Vaud, Švýcarsko
Telefonní číslo
+41 21 964 84 64

Mnichov

EU Business School

Adresa, 1. řádek
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 Mnichov, Bavorsko, Německo
Telefonní číslo
+49 89 55029595

Švýcarsko online

Adresa, 1. řádek
Švýcarsko online, Švýcarsko