EU Business School

Úvod

Read the Official Description

Business School EU

Založena v roce 1973, Business School EU (EU) je mezinárodní, profesionálně akreditované, vysoce postavený obchodní škola se školními areály v Barcelona, ​​Geneva, Montreux a Mnichově. Zajišťujeme malé, dynamické třídy v angličtině, s tím nejlepším z obou severoamerické a evropské akademické osnov. Náš pragmatický přístup ke vzdělání obchodu připravuje studenty na kariéru v dnešním rychle se rozvíjejícím a globalizovaném obchodním světě.

EU poskytuje základ, bakalářské, magisterské, MBA a doktorské programy, a to jak na akademické půdě a online obchodní administrativa, komunikace, řízení cestovního ruchu, mezinárodních vztahů, vedení sport, správu digitálních médií, mezinárodní obchod, marketing, finance, podnikání a řízení lidských zdrojů, mezi ostatními.

Online MBA EU zařadil nejvyšší v on-line globálním žebříčku CEO Magazine Uveden jako vrchní 20 obchodní školy časopisem China Economic Review Šestý-nejlepší obchodní škola studentkám podle časopisu Capital Zařadil v horní vrstvě na světových a evropských programů MBA podle časopisu CEO Zařadil na páté místo v QS MBA Guide návratnost investic zprávě o platu pozvednutí v Evropě

Prostřednictvím naší globální sítě akademických partnerů, mohou studenti získat státem uznávané tituly v areálech EU s University of Roehampton v Londýně, University of Derby ve Velké Británii a Universidad Católica de Murcia (UCAM) ve Španělsku. Partnerství s Pace University v New Yorku, University of California v Riverside, Fisher College v Bostonu a Shinawatra univerzitě v Bangkoku nabízí studentům možnost získat druhou kvalifikaci při studiu v různých prostředích a obohacující.

Programy Skupina EU jsou akreditovány Radou pro akreditaci pro obchodní školy a programy (ACBSP) a Mezinárodní shromáždění Collegiate Business Education (IACBE), uznávaná Radou pro akreditaci vysokých škol (Chea). Také pořádáme mezinárodní akreditaci kvality (IQA) vydaný Sdružením střední a východní Evropy rozvoj managementu (CEEMAN). Skupina EU je také akreditováno EduQua, první švýcarské kvality štítku zaměřeno na dospělou dalšího vzdělávání.

kampusy EU jsou umístěny na pobřeží Středozemního moře, mezi švýcarských Alp, a v ekonomickém hlavním městě Německa, který nabízí studentům možnost žít ve čtyřech odlišných prostředích a obohacující. Studenti mohou přenášet mezi areály a prozkoumat rozmanitost Barcelona, ​​Ženeva, Montreux a Mnichově. To poskytuje skvělou záminku k naučit cizí jazyk a splnit celou řadu lidí, a zároveň dochází nových obchodních příležitostí orientované. Kromě toho se mohou studenti účastnit se výměny na našich partnerských institucí v USA, Číně, Velké Británii, Španělsku, Thajsku, Malajsii, na Tchaj-wanu, Mexiko, Brazílie, Kazachstánu, Kanadě a Rusku, mezi ostatními.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět Global MBAs » Vidět BBAs » Vidět MBA - OnlineStudies » Vidět Rok založení » Vidět BBA programy » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět DBA » Vidět Bakalář » Vidět MBA - MBAStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Mezinárodním Managementu

Campus forma Denní studium 1 rok January 2018 Španělsko Barcelona Švýcarsko Ženeva Montreux Německo Mnichov + 5 více

MSc International Management je určen pro studenty s méně než dva roky praxe. Jednoroční program dává studentům příležitost seznámit se s různými principy podnikání, získat vůdčí schopnosti a rozvíjet odborné znalosti. [+]

Doba trvání: Tři podmínky

Kredity: 93 CH / 122 ECTS

Začátek termíny: Říjen, leden, březen

Umístění: Barcelona, ​​Geneva, Montreux

Výuka jazyka: Angličtina

Kariérní poradenství: EU má oddělení na každé koleji pomoci studentům najít práci ve svém oboru.

Požadavky na přijetí: Studenti musí mít bakalářský titul z akreditované vysoké škole nebo vysoké škole. Studenti musí mít také prostřední úroveň angličtiny.

Vstupné Období: Celoročně.

MSc International Management je určen pro studenty s méně než dva roky praxe. Jednoroční program dává studentům příležitost seznámit se s různými principy podnikání, získat vůdčí schopnosti a rozvíjet odborné znalosti. Studenti se připravit na budoucí kariéru řízení.... [-]


Videos

Discover EU Business School – EU International Schools in Barcelona, Munich, Geneva and Montreux

EU Orientation Week

Contact

EU Business School

Adresa, 1. řádek EU Business School c/Ganduxer 70
08021 Barcelona, Španělsko
Website http://barcelona.euruni.edu/
Telefonní číslo +34 932 01 81 71

EU Business School

Adresa, 1. řádek EU Business School Quai du Seujet 18
1201 Ženeva, Švýcarsko
Website http://geneva.euruni.edu/
Telefonní číslo +41 22 779 26 71

EU Business School

Adresa, 1. řádek EU Business School Villa Ormond - Rue du Lac 18 Clarens-Montreux
1815 Montreux, Švýcarsko
Website http://switzerland.euruni.edu/
Telefonní číslo +41 21 964 84 64

EU Business School

Adresa, 1. řádek EU Business School Theresienhöhe 28
80339 Mnichov, Bavorsko, Německo
Website http://munich.euruni.edu/
Telefonní číslo +49 89 55029595