EU Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

EU Business School

EU Business School (EU), založená v roce 1973, je mezinárodní, profesionálně akreditovaná, vysoce postavená obchodní škola s univerzitami v Barceloně, Ženevě, Montreux a Mnichově. Poskytujeme malé, dynamické kurzy v angličtině, s nejlepším z obou amerických akademických osnov. Náš pragmatický přístup k obchodnímu vzdělávání připravuje studenty na kariéru v dnešním rychle se rozvíjejícím a globalizovaném světě podnikání.

138233_emailbanner_15july3.png

EU nabízí nadační, bakalářské, magisterské, MBA a doktorské programy, a to jak na akademické půdě, tak i online s podnikovou správou, komunikací, řízením cestovního ruchu, mezinárodními vztahy, řízením sportu, řízením digitálních médií, mezinárodním obchodem, marketingem, financemi, řízením podniků a lidských zdrojů, mezi ostatními.

  • EU Online MBA se umístila na prvním místě v online žebříčku CEO Magazine
  • Výpis jako top 20 obchodní školy časopisem China Economic Review
  • Šestá nejlepší obchodní škola pro studentky podle časopisu Capital
  • Ředitel časopisu CEO se umístil na špičkové úrovni pro globální a evropské programy MBA
  • Na pátém místě v QS MBA Guide Return on Investment Report pro zvýšení platů v Evropě

Prostřednictvím naší globální sítě akademických partnerů mohou studenti získávat státem uznávané tituly na univerzitách EU s univerzitou v Roehamptonu v Londýně, University of Derby ve Velké Británii a Universidad Católica de Murcia (UCAM) ve Španělsku. Partnerství s Pace University v New Yorku, University of California v Riverside, Fisher College v Bostonu a Shinawatra University v Bangkoku nabízejí studentům možnost získat druhou kvalifikaci při studiu v různých a obohacujících prostředích. Programy skupiny EU jsou akreditovány Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP) a Mezinárodním shromážděním pro vysokoškolské vzdělávání v oblasti podnikání (IACBE), uznané Radou pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání (CHEA). Také pořádáme Mezinárodní akreditaci kvality (IQA), kterou uděluje Středoevropská asociace pro rozvoj managementu (CEEMAN). Skupina EU je také akreditována společností EduQua, první švýcarskou značkou kvality zaměřenou na další vzdělávání dospělých.

Školní areály EU se nacházejí na pobřeží Středozemního moře, mezi švýcarskými Alpami a v ekonomickém hlavním městě Německa, které nabízejí studentům možnost žít ve čtyřech odlišných a obohacujících prostředích. Studenti mohou přenést mezi areály a prozkoumat rozmanitost Barcelony, Ženevy, Montreux a Mnichova. To představuje velkou omluvu, abyste se naučili jazyk a setkali se s řadou lidí a zároveň zažili nové obchodní příležitosti. Kromě toho se studenti mohou mimo jiné účastnit výměn našich partnerských institucí v USA, Číně, Velké Británii, Španělsku, Thajsku, Malajsii, Tchaj-wanu, Mexiku, Brazílii, Kazachstánu, Kanadě a Rusku.

116213_Capture4.PNG

Místa

Barcelona

EU Business School

Telefonní číslo
+34 932 01 81 71

Ženeva

EU Business School

Adresa, 1. řádek
Rue Kléberg 6
1201 Ženeva, Ženeva, Švýcarsko
Telefonní číslo
+41 22 779 26 71

Montreux

EU Business School

Adresa, 1. řádek
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 Montreux, Vaud, Švýcarsko
Telefonní číslo
+41 21 964 84 64

Mnichov

EU Business School

Adresa, 1. řádek
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 Mnichov, Bavorsko, Německo
Telefonní číslo
+49 89 55029595

Švýcarsko online

Adresa, 1. řádek
Švýcarsko online, Švýcarsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium