Euroaula Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

La School of Tourism EUROAULA Je to instituce, která byla založena v roce 1987 a specializuje na školení cestovního ruchu. Od roku 1997, EUROAULA je připojen k Universitat de Girona, Výuka titul v oboru cestovního ruchu, double degree v mezinárodním cestovním ruchu a hotelového managementu, Masters a postgraduální. Z tohoto důvodu studie univerzita cestovního ruchu jsou zcela oficiální a uznána.

Podobně Euroaula je centrum zjistit na základě D'Ensenyament Department of Generalitat de CatalunyaPředat vyšším odborným vzděláním s kvalifikace úředně schválena DOGC ENS / 2116/2002 / ze dne 8. července.

Jsme vzdělávací instituce specializující se na cestovní ruch povolání pedagogická inovace, v EUROAULA cvičíme budoucí profesionály odvětví cestovního ruchu s využitím teoretických poznatků a konkrétních případových studiích. náš velký pedagogickou praxi kvalifikuje nás jako vůdce v odborném vzdělávání, zpřístupnění našim studentům nástroje k získání znalostí nezbytných pro vzdělávání a osobního rozvoje, který je připravuje na konkurenčním trhu práce a neustále se měnící.

Kromě toho jsou součástí Association Européenne des Escoles d'Hotellerie et de Tourisme, Mezinárodní organizace, která si klade za cíl podporovat hotelů a cestovního ruchu škol v Evropě.

La UNE-EN ISO 9001 je mezinárodní norma, která specifikuje požadavky na systém managementu kvality vzdělávání na Vysoké škole cestovního ruchu Euroaula. Hlavním cílem je neustálé zlepšování kvality výuky plánovat naše vzdělávací programy.

Proto naše programy jsou certifikovány od roku 2007 a úspěšně se každoročně překonat hodnocení, provádí Bureau Veritas.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
EUROAULA
Carrer d'Aragó, 208 - 210

08011 Barcelona, Katalánsko, Španělsko