Escuela de Negocios Aristeo

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vaše příležitost trénovat ve Španělsku s nejlepšími profesionály

Jsme vzdělávací instituce zaměřená na management, inovace a podnikání. Jako obchodní škola máme vysoce kvalifikované profesory a specialisty na školení odborníků v různých specializacích obchodního managementu a podnikání, mezinárodního cestovního ruchu a imigrace a imigrace.

Usilovně pracujeme na podpoře našich studentů v procesu jejich přípravy a profesního rozvoje, což bude vždy naše největší touha a základní nástroj každého z nich k úspěchu v zemi plné příležitostí, jako je Španělsko.

Získejte pobyt ve Španělsku pomocí našich inovativních vzdělávacích programů. Při platbě školného zahrnujeme vízový proces.

131551_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Vlastní pracovní rada

Máme pracovní burzu spojenou se spolupracujícími společnostmi, se kterými podporujeme studenty v jejich přístupu k placeným pracovním postupům. Propagujeme vaši účast na různých akcích, které propagují profesionální vztahy, vytváření sítí a znalosti španělského trhu.

Zahrnuto vízové řízení

Všichni studenti v našich programech mají personalizované poradenství a zpracování svého víza a studijního pobytu ve spolupráci s Grupo Aristeo, právníky a odborníky na imigraci. Víza budou zpracována vládní delegací v Madridu ve Španělsku.

Profesionální orientace

Naše přihlášky mají odbornou podporu odborníků Grupo Aristeo a Aristeo Escuela de Negocios Aristeo , kteří z oblasti své působnosti budou mít přidanou hodnotu v zaměření profesního profilu studenta a posilují ty potenciální oblasti, které představují konkurenční výhodu na trhu. Práce a podnikání.

Naše programy mají mezinárodní záruky

131558_Clipboard02.jpgEscuela de Negocios Aristeo

Jako vzdělávací instituce se vděčíme za formování etických, zodpovědných a empatických lidských bytostí s prostředím; zaměřené na přidávání hodnoty a přispívání k vytváření stále spravedlivějšího a udržitelnějšího světa.

V rámci tohoto schématu jsme navázali úzkou spolupráci s mezinárodními organizacemi, které díky příbuznosti s naší filozofií přinesou našim vzdělávacím plánům velkou hodnotu.

Abychom toho dosáhli, navrhujeme systém transverzálních nebo společných modulů v Kultuře míru a lidských hodnot pro všechny naše programy a mistry; od kterého je zamýšlel dát mnohem humánnější a smysluplnější formaci, schopnou proměnit životy.

Naše vysokoškolské tituly budou mít známky následujících institucí:

Centrum UNESCO pro výcvik v oblasti lidských práv Světové občanství a kultura míru

Centrum UNESCO pro výcvik v oblasti lidských práv ve světě Občanství a Kultura míru je nezisková nevládní organizace, která usiluje o šíření a podporu ideálů UNESCO, vyjádřených prostřednictvím své ústavy.

Centrum také pracuje na vytváření povědomí o globálním občanství na mezinárodní úrovni; to znamená, že pro dosažení občanů světa je schopen budovat své životy a řídit své chování na základě dodržování lidských práv, kultury míru a univerzálních hodnot představovaných solidaritou, poctivostí, svobodou , respekt, v němž je implicitní tolerance, odpovědnost, spravedlnost a soudržnost.

Registrováno a zaregistrováno ve Španělsku jako „Delegace Střediska UNESCO pro vzdělávání v oblasti lidských práv Světové občanství a kultura míru“, Národní registr sdružení, oddíl 4, národní číslo 149.

Mezinárodní institut globálních studií pro lidský rozvoj

Je to multidisciplinární a aplikovaná výzkumná vzdělávací organizace. Nachází se ve Španělsku, v Evropské unii, s mezinárodními dohodami a vazbami, které se vztahují na celou Latinskou Ameriku a Karibik. Začleněn podle organického zákona 1/2002 ze dne 22. března a doplňujících předpisů a registrovaného na ministerstvu vnitra španělské vlády pod číslem 600253. Má právní způsobilost a plnou způsobilost k jednání, bez zisku.

Jejím posláním je podporovat udržitelný proces lidského rozvoje v regionech, kde působí. Institut pracuje v síti s významným počtem organizací občanské společnosti, univerzitních institucí a mezinárodních agentur, mimo jiné na propagaci ideálu udržitelného lidského rozvoje prostřednictvím reflexe, sociálního dialogu, studia, výzkumu a výzkumu. akademická výměna

Mezinárodní platforma pro etické obchodní řízení - New York USA

Je to nezisková organizace, nevládní, s institucionálním ředitelstvím v New Yorku, a která je tvořena významnou skupinou profesionálů z různých oborů, s rozsáhlými zkušenostmi v různých společnostech z různých oborů, obeznámenými s problémy obchodních organizací , s perspektivou mezinárodního podnikání, s vizí práv, v rámci etického výkonu.

Místa

Madridské společenství

Adresa, 1. řádek
28046 Madridské společenství, Španělsko