Escuela Universitaria ERAM

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V Eram univerzitě, můžete studovat oficiální tituly v audiovizuální a multimediální, Živé umění a naše Masters v kreativním fotografování.

Dáváme víc

University School ERAM přemýšlet o svých potřebách, můžeme postarat o to, aby se cítíte jako doma. Pracujeme na tom, aby vaše zkušenosti perfektní.

UNIVERZITA ERAM

University School ERAM je připojen k University of Girona věnovaného oblasti designu, multimédia, audiovizuální centrum, fotografování a umění předvádění.

Beyond má dobrou infrastrukturu, ERAM vyniká svými lidskými zdroji, jejich studentů, učitelů a odborníků, kteří sdílejí vášeň pro přenos znalostí, spokojenost učení neustále a především obětavost a to jak v oblasti vývoje osobní a profesionální každého člověka, zachovává velký respekt k etice a společenských hodnot.

COMA CROS KULTURNÍ Factoría

Škola se nachází v bývalé textilní továrny, „továrna Coma Cros“ v Salt (Girona). Na místě byla rekonstruována a vybavena moderní infrastruktury a veškerým potřebným vybavením pro akademické praxi, a stále si zachovává kouzlo modernistické budově z devatenáctého století.

Studuje v Girona

Nachází se v privilegované místo, zasazené mezi Středozemním mořem a horami v Pyrenejích, najdeme město Girona. Je hlavním městem provincie a je také spojen s symbolické Barcelony, jen jedna hodina pryč z tohoto autem a 38 minut vlakem. Je také velmi blízko k francouzské hranice měst, jako je Perpignan (Francie) město Girona, obklopené čtyř řek, je krásné město a centrální polohu pro mnoho kulturních akcí v průběhu celého roku. Kombinace zelených ploch, výstavba stoletých kamenů a drahých skryté zahrady, dávají zvláštní ráz starobylého města Girona.

V ulicích v Gironě sloužily jako jeviště pro Game of Thrones série. Město je známé především pro svou gastronomii, s více než třinácti restaurací s celkem 17 hvězdami Michelin, což odráží vynikající kombinaci kulinářské tradice a tvořivého ducha.

Girona, kulturní zážitek

Všechny víkendy mají různé kulturní akce nebo hudební festivaly a další akce, jako jsou performing arts, kulturní památky jsou postupně stává měřítko po celém světě.

Girona kombinuje nočního života se svými uměleckými a hudebních festivalů.

Jedním z rysů těchto akcí je její rozmanitost, který spojuje velmi odlišné styly, jako je například hudební festival Černý, Mezinárodního hudebního festivalu Castell de Peralada, na Vinomi Festival, Girona Capella, Girona jazzový festival, Mezinárodní festival Porta Ferrada, Acoustic festival, koncert nebo události Ibercamara Živé umění sezóně v Gironě.

Služby studenta

University School ERAM spojení s University of Girona nabízí všechny činnosti, služby potřebné pro rozvoj studentů, a to jak akademicky a osobně. Jako je například, specializující se na sportovní servis, moderní naučit hlavní jazyky světa, specializované služby pro mezinárodní studenty a mnoha dalších jazycích.

Místa

Sůl

Adresa, 1. řádek
Factoria Cultural Coma Cros
C/ St. Antoni, 1

17190 Sůl, Katalánsko, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium