Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Seznamte se s School of Design v Barceloně

Školíme odborníky, aby se obrátili na motoru změny, která jim umožňuje proměnu životního prostředí a vytváření nových míst, rozvoji kreativity a inovací.

Proč studovat v ESdesign?

Vyšší odborná škola designu Barcelona (ESdesign) je instituce vytvořená s cílem reagovat na potřeby výcviku designových profesionálů, kteří jsou schopni předvídat trendy, analyzovat situace a nově vznikající sociální potřeby tím, že poskytuje nejvíce inovativní řešení ,

vyhlídka

Být školní Online International referenční design, nabízí nejlepší kvalitu v čele designu a on-line školení.

poslání

Vyškolit odborníky, a proměnili je změna engine, který jim umožňuje proměnu životního prostředí a vytváření nových prostor, rozvíjí kreativitu, inovace, podnikání a kvalitu designu.

naše hodnoty

Barcelona

Cradle design, značka Barcelona je světový lídr v oblasti designu a inovací, podpory internacionalizace a přilákat talenty a investice. To se stalo jedním z motorů hospodářství založeného na znalostech a inovacích.

Metodika 100% on-line a flexibilní

Tento vzdělávací návrh je výsledkem kombinace práce studentů obou praktické i teoretické úrovni, založené na sociální učení a aktivního zapojení studentů s jejich názory a předchozí zkušenosti na různých předmětech.

Učební plány jsou navrženy tak, aby studentům rozvíjet své dovednosti, znalosti a schopnosti každého specifického programu.

Učební praxe schopné reagovat na tomto měnícím se světě a požadavky trhu a běžné záležitosti z hlediska inovací a neustálého zlepšování.

My přizpůsobit obsah téměř v reálném čase

Všechno, co se stane, má vliv na směr, kterým se věci pohybovat. Prakticky žádný čas nebo ji zveřejnit v knize. Vše, co ovlivňuje všechno, takže obsah dnešního dne bude nepochybně lišit od těch, které během jednoho roku.

z první ruky zkušenosti

Učitelé různých modulů jsou hlavními aktéry změn, a nejsou pouhými diváky. Část, která rozšíří hranice, hledat nové způsoby a budování vztahů mezi značkami a spotřebiteli soustavně a trvanlivé v průběhu času.

Vyučující 100% aktivních

Nejen že nám dává význam obsahu modulů, ale také nám umožňuje žít a sdílet s nimi brzdy a možnosti se neustále objevují na trhu.

rozmanitost hodnoty a internacionalizace

Ve světě, jako je tvořivost, mají různé názory na stejné téma je nejen nutná, ale i obohacující. Sdílíme zkušenosti s lidmi z různých zemí, kultur a realit, které posílí jako vždy výsledky.

Žít s pocitem závratí

Něco, co by se měli naučit žít ze dne na den. měnící prostředí, nové technologie, sociální revoluce; nic není trvalé a vy budete muset naučit pracovat tímto způsobem.

profesní poradenství

Všechny programy mají mezi svými cíli ke zlepšení profesní postavení těch, kteří již pracují, a podpořit zaměstnatelnost svých studentů. Propagovat tento aspekt, kromě pedagogického týmu, který pomůže průvodce studentům v současné realitě na trhu práce, což je materiál, který jim umožňuje vytvořit digitální portfolio, které jim pomohou se vytvoří pozici.

Podporovat soukromé podnikání a poskytnout dovednosti pro řízení podniku

procesu navrhování a komunikace s firmami z hlediska řízení, koncepční a praktické úrovni je třeba řešit. Vzhledem k tomu, kontakt s firmou ukončit výrobek na trh, student prostřednictvím různých fázích projektu, bude řídit právní nuance a ekonomické podmínky. Být dobře informovaný z kroků projektu budou studenti mají schopnost řídit svůj čas a zdroje.

inspirace

Svoboda bude věnována studentům najít svou identitu ve světě designu. Naučíme vás podívat se na životní prostředí odlišně, analyzovat, najít inspiraci kdekoli (kdekoliv, ale pravděpodobně ve stejném světě designu). Motivovat, aby ses podíval na svět umění, v přírodě, v těch každodenních gest ... získat inspiraci a nové nápady.

Blízkost a pokračující podpora

Student se bude cítit doprovází po celou dobu, a to jak učitelé k vyřešení otázek, které vznikají v modulech, jako je ředitel programu, který zajistí její kvalitu. Budou mít také postavu Správce programů, aby provedla komplexní monitoring, aby plně využily programů.

technologie

Každý program zahrnuje specializovaný software, který bude poskytovat studenty s dovednostmi a schopnostmi, které potřebují jak pro programové postupy a jejich pracovní prostředí. Sázíme rozvíjející softwarové nástroje pro přípravu je pro budoucnost.

double degree

Samozřejmě na School of Design v Barceloně a samotným názvem Mezinárodní univerzity Valencie, který je připočítán jako odborníci v dané odbornosti studoval.

Metodika 100% on-line a flexibilní

Magisterská studia ESdesign vystupují jako 100% on-line a plně flexibilní, kromě toho, že jasnou mezinárodní povolání. Tento metodický přístup je založen na konstruktivistické učení jako model a společné práce s učením výuky pomocí real - time videokonference a komunikačních prostorech opožděné.

V ESdesign mají vzdělávací zkušenost na míru požadavkům trhu a současné společnosti, protože programy byly navrženy skupina odborníků v oblasti designu s vědomím, současné i budoucí potřeby ochrany životního prostředí, a to konkrétně podniky a organizace.

Níže shrnujeme výhody studuje u nás:

Připojení kdykoli a kdekoli

Virtuální kampus je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Přináší vám všechny zdroje, které potřebujete ke sledování objektů: manuály, specializovaný software, články, postupy, prototypy a modely, videa a sociální sítě.

V Kromě toho budete mít přístup k těmto materiálům a zdrojům, kdy chcete a kdekoli budete chtít: díky Blackboard technologii, která zahrnuje naše virtuální kampus, můžete se připojit z jakéhokoli zařízení, odstranění geografických a časová omezení ve svém učení.

personalizovaný monitoring

Každý jedinec má dvě základní údaje ke zlepšení a obohacení nejvíce z vašeho učení zkušenosti: programový ředitel a profesor, který bude poskytovat všechny pokyny k činnosti průběžného hodnocení a přijímat opravy a komentáře. A můžete jít do svého učitele splnit všechny své akademické otázky.

Budete mít také postavu Správce programů, který bude zajišťovat řádný rozvoj každé z edic programu. Kromě toho bude program Správce vás doprovázejí, poskytovat podporu a řešit své pochybnosti obecně, takže můžete pokračovat ve své kvality vzdělání.

Široká škála činností v praxi

Kromě bankovek a výukových materiálů, které vám umožní virtuální kampus, všichni mistři mají celou řadu aktivit pro vás jít a afiances provádění obsah získané v průběhu programu.

  • výzkum
  • pojmová mapa
  • brainstorming
  • developerský projekt
  • Case analýza
  • design myšlení
  • prototypy
  • prezentace
Dvě osy doplňkové posuzování
  • Průběžné hodnocení. Hlavně na základě pravidelných dodacích postupů v celém průběhu.
  • Závěrečné hodnocení. Představení závěrečného projektu, který bude kontrolovat hladinu získávání znalostí a dovedností stanovených v programu.
specializovaný software

Posílení praktickou výuku ESdesign, my poskytujeme našim studentům s specializovaného softwaru. Tento nástroj vám umožní vytvořit praxi, a podle aktuálních potřeb, kompetence programu.

Učení vyvíjely v průběhu Master váš budoucí vývoj bude usnadněno jak specifického softwaru poskytnutého školy jako každý jiný, s podobnými vlastnostmi, které existuje na trhu.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Programy