Escuela Europea de Salud

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Evropská škola ZDRAVÍ Podnikatelským a inovativním INSTITUCE

Všechny postgraduální programy nabízené jsou přizpůsobeny požadavkům trhu a to jak veřejné National Health System soukromý a školit naše studenty pro praktické použití nejnovější pokroky v různých specialit, školení odborníků s vysokou úrovní kvalifikace různé technické a manažerské pozice, které nabízí firmám a institucím, které doplňují výukové prostory s komplexní a osobní přípravu na hledání zaměstnání a profesního rozvoje.

Centrum je zaměřen výhradně na absolvovat školení odborníků, kteří usilují o dokonalost. Široká škála programů, jejichž cílem je uspokojit profesionální a současné i budoucí požadavky trhu. Metodika přizpůsobené potřebám profesionálů, kde každý osobní situace je na rozdíl od jiných. Fakulta nejvyšší vědecko-technické a potvrzené prestiže s prokázanou úrovní pedagogickou praxi. Vysoký stupeň kvality a poptávky v daných programech, spolu s neobyčejně praktické poradenských programů, většina si vysloužili uznání příslušných odvětvích, přičemž schválil prestiž Evropské školy zdravotnictví studenty předchozích akcích , který v průmyslu připojil se vedoucí společností. Kniha materiál ve formátu pdf a vedle notebooku nebo iPad Mini výběru. Na základě průběžného hodnocení studenta lektorů s vysokým stupněm specializace vzdělávací systém. Záruka zveřejňování prací zvládnout, po zveřejnění smlouvy podle autorského zákona a upravena tak, aby vědecké metody a standardy Vancouveru. S tím, autor / s bude mít knihu s ISBN Ministerstvem školství, kultury a tělovýchovy pro RCA skupiny editoru nebo ve formátu časopisu ISSN.

INSTITUCIONÁLNÍ OPATŘENÍ Evropská škola zdravotnictví má podporu a spolupráci různých institucí, profesních asociací a sdružení, začleňována do vědecké rady, zajistit kvalitu poskytovaného vzdělání a spolupracovat při provádění různých kurzů nabízených.

PŘÍPRAVA NA pro hledání práce Studenti z Evropské školy zdravotnictví obdržel od oblasti personálního marketingu, který je vyučován ve všech studijních programů, pevné a komplexní školení pro splnění stále složitější procesy personalisty, kteří následují firem a institucí národní a mezinárodní. Zaměstnanci a rozvoj managementu. V rámci vzdělávací filozofie Evropské školy zdraví zaujímá významné místo adresování školení z celostního pohledu, pracovní posílení manažerské dovednosti studentů, aby je přemýšlet jako profesionálové, přičemž zájmové oblasti jako významná jako vyjednávání, komunikační dovednosti, atd

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Centro Empresarial El Coloso
28013 Madrid, Madridské společenství, Španělsko