Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

Škola se specializovala na lídra elektronického obchodování se studenty vyškolenými jako odborníci na elektronický obchod a digitální marketing. S více než 190 profesory, kteří vyškolili více než 1100 studentů v oblasti elektronického obchodování a digitálního marketingu.

Jsme první škola elektronického obchodování narozená ve Španělsku

V roce 2010 se Fabián López (@ Faloco) a Gerardo Salvador (@gerardsalva) sešli na setkání, na kterém hovořili o obtížích na trhu práce, aby mohli najmout dobrého manažera elektronického obchodování, který by dohlížel na strategii digitálního marketingu. společnosti a zlepšit výsledky prodeje. Během této konverzace oba dospěli k závěru, že ačkoli probíhalo dobré školení v oblasti komunikace se sociálními sítěmi, žádný z nich se nezaměřoval na elektronický obchod. To umožnilo vytvoření školy Ecommaster School, která začala v roce 2011 jako Master v oboru elektronického obchodování a digitálního marketingu v Elche.

Dnes se vyučuje osobně v Elche a Madridu a online ve více než 20 zemích.

Jednou z rozdílných hodnot je sázet na profesory od společností, které poskytují praktické znalosti do třídy, místo toho, aby tak činily z akademického světa málo spojeného s obchodní realitou.

Jaký byl původní nápad?

Původní myšlenkou bylo vytvoření učebních osnov a pedagogických pracovníků, které by umožnily bližší školení v malé skupině maximálně 20 lidí a ve kterých učitelé pomohou studentovi zlepšit výsledky své společnosti na internetu, nebo rozvíjet ve třídě podnikatelský nápad od nuly, který začne získávat tržby ještě před koncem Mistra.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

metodologie

Od svého založení v roce 2011 vyvinula společnost Ecommaster.es vlastní metodiku, která zaručuje nejen přenos znalostí, ale také získání základních podnikatelských dovedností pro všechny typy společností, projektů nebo profesionálních prostředí.

Všechny aktivity kurikula Ecommaster jsou zaměřeny na tento účel a jak učitelské třídy, tak doplňkový materiál, který je k dispozici na naší platformě, mají vysoce praktický obsah, který se snaží co nejvíce přiblížit profesionální svět akademiků.

V doplňkovém materiálu Mistra tedy najdete hojné případy úspěchu (a neúspěchů), vyprávěné první osobou svými protagonisty, tutoriály nástrojů zaměřených na každodenní praxi a samozřejmě příklady strategií, technik a nástrojů, které jsou prezentovány ve třídách tváří v tvář nebo ve videokonferencích.

Akademické ředitelství a vedoucí studia

Jsou členy týmu Ecommaster, který pozorně sleduje vývoj magisterských aktivit. Tým tří lidí, které jsou k dispozici studentům, kteří strukturu práce provádějí každý týden, koordinuje kalendáře a posiluje vztah mezi učiteli a studenty. Kromě toho jsou schopni řešit technické otázky a radit, jak nejlépe posílit talent studentů při zahájení jakéhokoli projektu nebo jejich kariéry.

Dočasní učitelé

Typový profil Ecommaster učitele je profil profesionála s dlouholetými zkušenostmi ve světě elektronického obchodu nebo digitálního marketingu, buď vývojem vlastních projektů nebo prací pro velké hráče, jako jsou Amazon, eBay, PayPal, Inditex, PC Components ... a také pro začínající podniky, které vedly technologickou část novin více než jednou.

Jsou to vynikající profesionálové, kteří hájí svou práci ve stále náročnějším sektoru a navíc si udržují naživu svou touhu přidat hodnotu a znalosti novým propagacím studentů. S rušnými agendami v mnoha případech je někdy výsadou nechat je učit na Ecommaster a je to práce, kterou rádi děláme v ústředí studie, potvrzující data dva měsíce předem pro klid každého z nás. V loňském roce jsme museli odložit pouze dvě třídy ve stejném týdnu ... jednu kvůli chřipce a druhou, protože učitel měl být otcem.

Učení se tím, že dělá

Digitální marketing je neustále se měnící disciplína, ve které se neustále objevují nové trendy, které přinášejí nové koncepty a revizi strategií. To vyžaduje, aby jeho odborníci dokázali spravovat velké množství informací a kritický smysl oddělit módy od skutečných narušení, která se objevují v tak dynamickém sektoru.

Za tímto účelem, kromě již velmi praktického obsahu, navrhujeme našim studentům realizaci obchodního projektu, ve kterém budou přímo aplikovat to, co se naučí ve třídách.

Osnovy Ecommaster zahrnují magisterský závěrečný projekt sestávající z obchodního plánu složeného z následujících dokumentů: Studie trhu nebo analýza konkurence, Marketingový plán, Analýza platformy elektronického obchodování a Studie ekonomické proveditelnosti.

Ecommaster je platný pro stávající společnosti i pro smyšlené projekty a je ideálním prostředím k urychlení těchto projektů. Obvykle se jedná o podniky se skutečnou fakturací, jsou převáděny za vyšší hodnotu než je mistrovské vyučování nebo v nejhorším případě velmi dobrý prezentační dopis, který doprovází studijní plány studentů.

Převrácená učebna

Je to jedna z nejnovějších vzdělávacích inovací, která zasahuje do učeben po celém světě. Stručně řečeno, spočívá v obrácení tradičního způsobu učení tak, že student předem studuje teoretický obsah a vyhrazuje třídnímu času konzultaci s učitelem o konkrétních otázkách souvisejících s jejich vzdělávacími potřebami.

Je to nejlepší způsob, jak přizpůsobit naše kurzy potřebám, které mohou mít různé profesní profily. Ve společnosti Ecommaster jsme ji implementovali do většiny kurzů, které jsou součástí programu Ecommaster PRO, a kousek po kousku začleňujeme podrobnosti o této metodice do zbývajících mistrů.

Návštěvy v terénu, komunita absolventů a síťové aktivity

Od chvíle, kdy jsou přijati do programu Ecommaster, jsou naši studenti zváni k účasti v komunitě absolventů, soukromé skupině, ve které kontaktují všechny učitele a studenty z jiných vydání. Informace jsou sdíleny, jsou doporučováni odborníci a jsou nalezeny obchodní příležitosti.

Kromě toho jsou v průběhu kalendářních dnů organizovány návštěvy v zařízeních on-line obchodů a marketingových agentur v Madridu a Alicante, kde opět může být realita profesionálního světa známa z první ruky a kde je snadný přístup k náborovým iniciativám talentu, který nakonec vykrystalizuje v praxi, stipendiu a smlouvě.

Stejně tak jsou naši studenti přítomni na akcích, konferencích a prezentacích, které organizujeme na celém území státu, často jsou jejich prvním krokem k přijetí do zaměstnání jako profesoři jinými obchodními školami.

Programy se vyučují na:
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Ecommaster.es

Master Digital Marketing a elektronický obchod tváří v tvář v Alicante je navržen z praktického hlediska, naše kurikulum je jedním z našich odlišných bodů. ... [+]

Master Digital Marketing a elektronický obchod tváří v tvář v Alicante je navržen z praktického hlediska , naše kurikulum je jedním z našich odlišných bodů.

Školení v oblasti elektronického obchodu a digitálního marketingu je nezbytné pro efektivní správu internetového prodeje. Ve společnosti Ecommaster máme klíče, abychom se stali autentickým manažerem elektronického obchodu, a naučíme vás všechny nezbytné strategie k úspěchu online . Současnost a budoucnost podnikání je na internetu. Specializujte se!

Studujeme potřeby, které máme, a stále máme učitele a ekommerciaty v našem každodenním životě. Přizpůsobili jsme ji po 8 vydáních magisterského titulu v oboru elektronického obchodování v Alicante , 5 osobních vydáních v Madridu a 13 vydáních v režimu online.... [-]

Španělsko Elche
Listopad 2019
španělština
Denní studium
6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Calle Juan de la Cierva,43
03203 Elche, Valencijské společenství, Španělsko