University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University College of Hotel Management a kuchařské umění StPOL

Od svého založení měl StPOL vždy velmi jasnou představu: ideálním prostředím pro hotelové vzdělávání je univerzitní hotelová škola, která je průkopníkem tohoto trendu v Evropě. Proto byl v roce 1966 vytvořen školicí program, který vytvořila hotelová škola s restaurací, ve které studenti univerzitní pohostinnosti mohli okamžitě vykonávat svou praxi s reálnými zákazníky pod dohledem a přímým hodnocením odborných pedagogických pracovníků.

Jeden z našich mottoů byl takto rozvinutý: "učení se děláním", pravděpodobně ten, který nejlépe shrnuje filozofii a koncept hotelové školy, kde nic není považováno za samozřejmé, dokud nebude praktikováno tolikrát, kolik je třeba v reálném pracovním prostředí a potvrzeno kritériem odborníka.

EUHT StPOL byla také první škola ve Španělsku, která vytvořila program a specifickou metodologii výcviku teoretické praxe v řízení pohostinství v době, kdy školicí plány ve Španělsku sotva rozlišily pohostinnost v turistické oblasti.

Tak jako teď to bylo v popředí, a to nejen v podobě, ale i v základně a mnoha generacích manažerů a manažerů hotelů, kuchařů s hvězdami Michelin, sommeliéry, vedoucími služeb atd., Kteří mají Hotel- Escuela de Sant Pol de Mar v jejich učebních osnovách, což EUHT StPOL umožňuje i nadále inovovat a otevírat nové cesty v oblasti "školení".

Mise
Cílem EUHT StPOL je vyškolení budoucích vedoucích oddělení a generálních manažerů hotelových a restauračních zařízení z vynikající kvality bez ohledu na jejich polohu. Vize společnosti EUP StPOL je i nadále průkopnickou školou v Evropě a benchmarkem v odvětví s integrovaným kvalitním výcvikovým modelem ve kterém teorie, praxe a výzkum se vzájemně doplňují prostřednictvím vzorce Hotel-School:


"Řekl mu a zapomněl;
viděl to a věřil;
on to udělal a pochopil "

Konfucius, 554-479 př.

Strategické působení EUHT StPOL je založeno na identifikačních hodnotách, pokynech akce a charakteristických přesvědčeních. Série hodnot totožnosti zahrnuje zejména kvalitu služby, osobní pozornost prostřednictvím doučování a metodologii výuky, která motivuje studenty ke zvyšování jejich osobních schopností.

Díky rozsáhlým znalostem a zkušenostem v tomto odvětví byla EUHT StPOL vyčleněna jako referenční hodnota pro studenty, profesionály a firmy již více než 45 let. To všechno by nebylo možné, kdyby škola nebyla přísně věrná svým principům pokračující investice do výzkumu, analýzy a studie případů a nových tendencí zaměřených na specializační programy, které se nejlépe přizpůsobí svým studentům a požadavkům trhu .Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Carretera N-II s/n Km 664
Sant Pol de Mar

08395 Barcelona, Katalánsko, Španělsko