ESEI International Business School Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Foto s laskavým svolením ESEI International Business School Barcelona

INOVACE V OBCHODNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Učení se v reálném čase

ESEI poskytuje mezinárodní obchodní vzdělávání, které splňuje požadavky globálních podniků. Od svého založení v roce 1989 jsme byli motivováni nadšením za poskytování obchodních programů, které poskytují příslušné dovednosti a odbornou přípravu, aby zlepšily kariérní vyhlídky našich studentů a připravily je na úspěch v mezinárodním pracovním prostředí.

MEZINÁRODNÍ UZNÁVÁNÍ ZA VÝKONNOST

Britské a španělské akreditace

ESEI je uznávanou mezinárodní institucí vysokoškolského vzdělávání ve Španělsku. Bakalářské programy ESEI jsou oficiální kvalifikace udělované špičkovými britskými univerzitami. Magisterské programy ESEI jsou soukromé tituly udělované přímo ESEI a Universidad Catalica de Murcia (UCAM) - jednou z nejprestižnějších univerzitních institucí v Evropě, s vynikající reputací v oblasti podnikového vzdělávání.

ESEI BARCELONA CAMPUS - BEST CITY pro mezinárodní studenty

Top 5 evropských rozbočovačů pro start-up

ESEI se nachází v Barceloně ve Španělsku, mezinárodním obchodním a inovačním uzlu. Události, jako je například Světový mobilní kongres, který každoročně přitahuje více než 100 000 lidí, činí město jedním z nejlepších síťových míst v Evropě. Naši potenciální absolventi mají příležitost spojit se s podnikateli a investory a vytvářet celoživotní kontakty se spolužáky, učiteli a fakultami.

MEZINÁRODNÍ FAKULTY A EXPERT V PODNIKÁNÍ

Učení se od zkušených odborníků

ESEI mezinárodní fakultní výzkum, inspirovat a produkovat znalosti relevantní pro potřeby našich studentů. Navrhují kolektivní přístup ke komplexním problémům a zároveň rozvíjejí individuální talent akademicky a profesionálně. Fakulta ESEI je z celého světa a poskytuje studentům ESEI skutečně perspektivu globálního podnikání.

Foto s laskavým svolením ESEI International Business School Barcelona

Koučování za dokonalost

Naše fakulta je aktivní profesionálně: jsou to generální ředitelé, majitelé podniků, podnikatelé, marketingoví manažeři nebo jiní zaměstnanci na vyšších úrovních společností. ESEI je odrazovým můstkem pro naše studenty do kariéry, kterou chtějí, a naše fakulty jsou ti, kteří jim mohou pomoci se tam dostat!

Foto s laskavým svolením ESEI International Business School Barcelona

PRAKTICKÁ OBCHODNÍ METODIKA

Projektové učení (PBL)

Na ESEI je naší nejvyšší prioritou poskytnout našim studentům nejlepší možné zkušenosti s učením. Projektové učení spojuje studenty se skutečným světem. Studentům je dána samostatnost, flexibilita a odpovědnost za společnou práci na projektech, což může být případová studie, písemná zpráva, video, aktivita na hraní rolí, webové stránky atd. Role našich učitelů je v zásadě role facilitátora . Vytvářejí briefingy projektů a dohlížejí na pokrok, který týmy dosahují týden po týdnu, s pravidelnými check-in body - stejně jako na pracovišti.

Foto s laskavým svolením ESEI International Business School Barcelona

STUDENTOVÉ CENTRÁLNÍ UČENÍ

Personalizovaná pozornost v rámci skupin malých tříd

Studenti ESEI těží z personalizovaného mentoringu a poradenství našich mezinárodních profesionálů v oblasti řízení vzdělávání. Velikost třídy je malá, aby povzbudila a vytvořila kulturu péče a posílení talentu studentské komunity ESEI.

Foto s laskavým svolením ESEI International Business School Barcelona

VIBRANTNÍ STUDENTOVÝ ŽIVOT

Rozmanité společenství 150 studentů z více než 40 zemí

ESEI nabízí skutečně globální zkušenost s mezinárodními studenty z různých prostředí. Studentská komunita ESEI je tvořena mladými kariérovými osobnostmi, kteří jsou vášniví v podnikání. Na pozadí slavných architektonických staveb, nádherných písečných pláží, úžasného středomořského podnebí, vzrušujícího nočního života, fantastické kuchyně a mnoha kulturních a sportovních aktivit zaručuje studentům nezapomenutelný zážitek v rozumném rozpočtu.

Foto s laskavým svolením ESEI International Business School Barcelona

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

ESEI spojuje talent s obchodem

ESEI nabízí jedinečnou příležitost získat profesionální zkušenosti v Barceloně. Studenti ESEI jsou schopni absolvovat stáže a získat mezinárodní odborné zkušenosti s národními a mezinárodními společnostmi se sídlem v Barceloně.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Carrer de Montevideo, 31
08034 Barcelona, Katalánsko, Španělsko