ESDi - Design School

Úvod

Read the Official Description

school

O ESDi

V roce 1989 se několik administrativních organizací, společností a podnikatelských sdružení shromáždila s cílem posílit katalánský průmysl profesionalizací designu. Výsledkem tohoto úsilí byla Vysoká škola designu ESDi , která byla vytvořena za účelem výcviku konkurenceschopných a kvalifikovaných absolventů designu.

Od té doby byla škola konsolidována jako průkopník v oblasti vzdělávání, zahrnující její oficiální vysokoškolský titul v oboru designu, sérii magisterských a postgraduálních studijních programů a inovativní studium, jako je bakalář v inteligentním designu a bakalář v oboru digitální humanitní vědy .

Škola, která se nachází v Sabadell (Barcelona, ​​Španělsko), má více než 14.000 m2 zařízení vybavených nejmodernějšími technologiemi, jako jsou naše samoobslužné laboratoře aditiva, virtuální realita (ve spolupráci s HP) a digitalizace designových a výrobních procesů.

Žebříčky

 • ESDi vyšší škola designu, č. 1 mezi Design školy v Katalánsku dva roky v řadě v U-hodnocení nadace BBVA 2016-2017
 • Univerzita Ramona Llulla, č. 6 v U-Rankingu nadace BBVA 2017
 • Ramon Llull univerzita, Nº 125 v sociálních vědách a řízení QS World University hodnocení podle předmětu 2017
 • Univerzita Ramona Llulla, 100 nejlepších absolventů globální univerzity pro zaměstnatelnost v roce 2017
 • Univerzita Ramona Llulla, top 151-200 v managementu globálního žebříčku šanghajského žebříčku akademických subjektů 2017
 • Univerzita Ramona Llulla, č. 6 španělského státu v CYD Rankingu španělských univerzit 2017

school

Ocenění získaná našimi studenty

 • Ane Castro a Núria Costa (módní návrhář), vítězové inovačního projektu společnosti Samsung EGO pro jejich sbírku CONECT3D, která jim umožnila ukázat své výtvory v módním týdnu Mercedes-Benz Madrid
 • Ane Castro a Núria Costa (módní návrhář), vítězové 080 Den investice 2018 katalánské rallye 080 Barcelona Fashion a platforma Seed
 • Gerard Arderius (grafický design), vítěz Golden Laus (Španělsko) 2018 z ADG-FAD pro závěrečný projekt "El soso catalán que hace reir"
 • Mireia Mesalles (produktový design), vítěz Zlaté ADI Medal (Španělsko) 2018 z ADI-FAD pro její závěrečný projekt "Minial"
 • Alba Alaminos (návrh interiéru), vítěz 3. ceny v soutěži CODIC Awards (Španělsko) v roce 2018 v Collegii Oficiální designéry pro interiéry a Decoradors de Catalunya pro svůj finální studijní projekt "Skyline Flight School"
 • Roger Fonts (grafický design), vítěz Bronze Laus (Španělsko) 2018 společnosti ADG-FAD pro závěrečný studijní projekt "Original Apparel Kids"

school

9 důvodů ke studiu v ESDi

 1. Oficiální titul a možnost získat diplom s dvojnásobným vzděláním: Úřední hodnost v oboru Design Design v inteligentním designu. Jsme také jediným centrem španělského státu, který vyučuje 6 projektových disciplín.
 2. Průkopníci v studiích s inteligentním designem a v oblasti digitálních humanitních věd.
 3. Široká mezinárodní síť. Jsme přítomni ve více než 20 zemích.
 4. Více než 14.000 m2 zařízení v historické budově se nachází v centru města Sabadell.
 5. Workshopy a laboratoře vybavené avantgardní technologií. Vedle workshopů, laboratoří, video a fotografických sad, otevřených prostorů a technologických učeben máme tři samoobslužné laboratoře a jednu pomocnou laboratoř (aditivní výrobu a 3D tisk, virtuální realitu a holografickou virtualizaci ve spolupráci s HP a digitalizaci textilní design a výrobní procesy).
 6. Vysoká zaměstnatelnost a rychlé zavedení na trhu práce: 95,5% našich absolventů dokáže najít práci v průběhu jednoho roku od ukončení studia.
 7. Dluhopis univerzity-podnikání, s projekty a spolupráce s významnými značkami a institucemi: Mango, TV3, Seat, Yerse, Ajuntament de Sabadell, eMobike a Harley-Davidson. Výzkum a inovace v učebnách i mimo ně.
 8. Kompetentní a motivovaní pracovníci spojeni s průmyslem a jeho podniky. Studenti a absolventi s projekty, které jsou uznávány na nejvýznamnějších veletrzích, výstavách a soutěžích v tomto odvětví.
 9. Stipendia a granty. Nikdo s povoláním a řízením by neměl být vyloučen z vzdělávacího systému.

school

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • španělština

Zobrazit magisterské programy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master In Design UI / UX (návrh Rozhraní A Uživatelská Zkušenost)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Španělsko Barcelona

V rámci stále více mobilní a uživatelsky orientované společnosti, naše UI / UX magisterské vzdělání vyškolených profesionálů, kteří jsou kvalifikovaní v designu a v systémové analýze pro různá zařízení, která v současné době existují. [+]

V rámci stále více mobilní a uživatelsky zaměřené společnosti, naše UI / UX Master's degre trénuje profesionály, kteří jsou kvalifikovaní v designu a v systémové analýze pro různá zařízení, která v současné době existují.

Během akademického roku získá student koncepční, teoretické a projektové znalosti, které mu umožní rozvíjet úkoly týkající se tvořivosti, prototypování, struktury informací, návrhu rozhraní, návrhu přizpůsobeného zařízení a analýzy. Naše magisterské studium spolupracuje s firmami jako Everis, Please, Atrápalo, ByHours, Experience_LAB a Community a usnadňuje realizaci stáží ve firmách a organizacích spojených s interaktivním digitálním designem.... [-]


Master In Management V Oboru Módy A Designu (s MANGO)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Španělsko Barcelona

Ve světě módy má zásadní význam multidisciplinární vzdělávání, aby bylo možné identifikovat potřeby uživatelů a možnosti trhu. Z tohoto důvodu se náš manažer, který se vyvíjí ruku v ruce s módní nadnárodní společností MANGO, kombinuje tvorbu a inovace s nástroji, jako je marketing, komunikace a technologie, přičemž vždy zvažuje také právní, obchodní a finanční aspekty tohoto odvětví. [+]

Ve světě módy má zásadní význam multidisciplinární vzdělávání, aby bylo možné identifikovat potřeby uživatelů a možnosti trhu. Z tohoto důvodu se náš manažer , který se vyvíjí ruku v ruce s módní nadnárodní společností MANGO, kombinuje tvorbu a inovace s nástroji, jako je marketing, komunikace a technologie, přičemž vždy zvažuje také právní, obchodní a finanční aspekty tohoto odvětví.

S délkou jednoho akademického roku nabízí náš mistr možnost absolvovat stáže v národních i mezinárodních společnostech spojených se světem módy a designu.

Název: Mistr v řízení módy a průmyslu designuKredity: 60 ECTSDoba trvání: 1 akademický rok... [-]

Videos

ESDi international design

JO ESTUDIO A L’ESDi

Contact
Adresa destinace
ESDi (Campus)
Marquès de Comillas 81-83

Barcelona, Catalonia, 08202 ES
Adresa destinace
Extension classroom in Barcelona
Paseo de Gracia, 114 second floor

Barcelona, Catalonia, 08008 ES