ESCP Business School - Madrid Campus

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost ESCP Business School, založená v roce 1819, vytvořila generace vůdců a podnikatelů. Díky šesti městským kampusům v Berlíně, Londýně, Madridu, Paříži, Turíně a Varšavě jí skutečně evropská identita ESCP umožňuje nabídnout jedinečný multikulturní styl vzdělávání v oblasti podnikání a globální pohled na otázky mezinárodní správy. ESCP každoročně přivítá přes 6 000 studentů a 5 000 vedoucích pracovníků z více než 120 různých zemí a poskytne jim komplexní nabídku manažerských kurzů a specializovaných programů (bakalářské, magisterské, MBA, PhD a manažerské vzdělávání). ESCP Europe je součástí pouze 1% obchodních škol na světě, které vlastní akreditaci: AACSB a EQUIS). www.escp.eu - Sledujte nás na Twitteru @ESCP_bs

128668_rsz_brooke-cagle-uduc5hjx2ew-unsplash.jpg

Cosmopolitan, sofistikovaný, rušný, energický, zářivý

ESCP Business School - Madrid

Náš cíl: zvýšit zaměstnatelnost. S mnoha dalšími společnostmi spolupracujeme se špičkovými společnostmi jako jsou Deloitte, EY, PwC, Ferrovial a Accenture. Jsme odhodláni nabídnout našim studentům ty nejlepší stáže a naše partnerské společnosti jsou nejtalentovanější stážisté.

Areál se nachází v klidném prostředí, pár metrů od národního parku Monte de El Pardo. Madridský kampus je ideálním místem pro studenty, kteří se zaměřují na studium a profesní rozvoj.

Hlavní budova je obklopena zahradou o rozloze 6000 m2, která zahrnuje krásný háj a travnatou louku. K dispozici jsou komfortní víceúčelové pokoje, knihovna, počítačové místnosti, kavárna a parkoviště.

V areálu je intenzivní každodenní život, protože jsou zde denní kurzy, informační schůzky a konference, návštěvy národních a mezinárodních společností, setkání studentských skupin, fóra a mnoho dalších aktivit.

Z náměstí Puerta del Sol a Plaza Mayor na náměstí Plaza de España, Malasaña, Chueca a fotbalového stadionu Bernabeu to není jen naprostá velikost města.

Je to postoj madrileño - láska k socializaci, kulturní erupce a teplo jejích lidí. Každý roh, který vás otočí, odhalí něco, co vás překvapí a potěší.

Mezinárodní prostředí

Madrid je domovem některých z nejlepších obchodních škol na světě.

Hlavní město nabízí rozmanité a mezinárodní společenství, které nabízí možnost studovat společně se studenty z celého světa. To je také jeden z nejdostupnějších měst pro studenty v Evropě.

Spusťte svou kariéru

Španělský kapitál, známý jako centrum průmyslu a inovací, je jedním z předních finančních center v Evropě.

Madrid nabízí studentům skvělé příležitosti k navázání profesionálních kontaktů a získání příslušných zkušeností. V ESCP se snažíme držet krok s měnícími se požadavky a trendy ekonomiky, zavádět nové technologie a inovace, abychom vyhověli potřebám studentů i budoucích zaměstnavatelů.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
ESCP Europe
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Londýn

Adresa, 1. řádek
Londýn, Anglie, Spojené království

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited