ESCO Escuela Superior de Comunicación y Marketing de Granada

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jsme prestižní evropská univerzita s mezinárodním povoláním připojená k University of Wales Trinity Saint David. ESCO je první a jediná vysoká škola specializovaná na vysokoškolské studium v oboru komunikace, marketingu a digitálního obsahu ve Španělsku na základě modelu obchodních škol. Vyučuje všechny stupně vysokoškolského vysokoškolského vzdělávání a postgraduální vzdělávání.

Ve společnosti ESCO nabízíme velmi praktický trénink, a to jak ve třídě, tak prostřednictvím aktivního učení, a ve více než 250 společnostech, se kterými má instituce řadu dohod, takže studenti mohou své znalosti uvést do praxe. Všichni naši studenti absolvují stáže z prvního kurzu.

Svět marketingu, komunikace a videoher jsou sektory s nejvyššími pracovními profily souvisejícími s ICT vytvořenými v posledních letech díky rozvoji internetu. Digitální transformace firem je příležitostí pro nové obchodníky, novináře, publicisty, audiovizuální komunikátory a návrháře videoher. Vstupte do kariéry budoucnosti, kde se více rozrostlo o nové profesní profily, které firmy požadují.

Místa

Granada

Adresa, 1. řádek
Calle San Antón, 73
18005 Granada, Andalusie, Španělsko