ESCO E-Universitas

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč ESCO E-Universitas ?

121401_PorqueESCOeu.jpg

6 důvodů, proč s námi trénovat:

  1. Učíte se v odborné škole aplikované neurovědy.
  2. Online kurzy, ale s úplným a trvalým spojením s vaším osobním učitelem a učiteli.
  3. Studujete vlastním tempem, bez závazků z rozvrhu nebo místa.
  4. Učíte se dynamicky a příjemně. Nezapomenutelný zážitek!
  5. Sdílíte s kolegy z celého světa.
  6. Máte nejlepší učitele.

Aplikovaní neurovědní specialisté

1. španělsky mluvící škola se specializací na neurovědy se přihlásila do organizací.

Vyučujeme magisterské a kurzové kurzy z oblasti marketingu, managementu, komunikace a lidských zdrojů z pohledu aplikované neurovědy .

Existuje řada absolventů, kteří v současné době vykonávají svou práci s většími znalostmi a přesností v rozhodování v těchto oborech. Jejich jedinečná a nezapomenutelná studijní zkušenost jim umožnila v důležitém profesionálním skoku v jejich kariéře . Svědčí o tom jeho svědectví a četné zásahy během jeho kariéry po získání titulu.

Neurověda se v posledních letech rychle vyvinula z technologie a současně se stále častěji používá v organizacích v oblasti řízení, vedení a komunikace.

Studium mozkového prostředí, zavedení aplikované neurovědy v organizacích a mezi manažery a zaměstnanci, je již nezbytností a jasným pohodlím .

Máme vynikající tým učitelů z několika zemí, specialistů na aplikovanou neurovědu, což nám umožňuje pokročit v praktických znalostech v reálných aplikačních prostředích , tato proměnná je jednou z nejvíce oceňovaných našimi studenty.

Online, ale velmi blízko k vám

Být vždy velmi blízko vám je náš punc. To je důvod, proč máte osobní kouč, který stimuluje vaše studium a sleduje s vámi vývoj vašeho učení nepřetržitě a okamžitě, za vše, co potřebujete. Váš caoch je vždy k dispozici prostřednictvím e-mailu, telefonu, Skype a Whatsapp.

Učitelé jsou tedy vždy k dispozici a zodpoví vaše dotazy za méně než 48 hodin .

Woman working by a windowAndrew Neel / Unsplash

Vlak vlastním tempem

Aby byla vaše práce, jiné studie nebo váš rodinný a společenský život kompatibilní se 100% online školením, které vám umožní úplnou flexibilitu rozvrhu a místa .

Pro větší flexibilitu stále máte třídy naživo, ale jsou zaznamenávány, takže je můžete vidět tolikrát, kolikrát chcete.

Akademická excelence, která udělá prestiž vašemu studiu

Naši učitelé jsou uznávaní odborníci s rozsáhlými učitelskými a profesními zkušenostmi , které nejen zprostředkovávají základy a teorii, ale hlavně případy, zkušenosti a „know-how“.

Zkušenosti

Přidáváme více než 20 let poskytováním kvalitního školení tváří v tvář i online.

O kvalitě absolvovaného školení může svědčit více než 10 000 studentů.

Naši studenti pocházejí z Argentiny, Bolívie, Kolumbie, Kostariky, Chile, Dominikána, Španělska, Ekvádoru, Hondurasu, Mexika, Nikaragua atd.

Učte se zábavným, dynamickým a praktickým způsobem

Neustálá dynamizace, fóra, debaty a nejlepší multimediální nástroje vám umožní studovat s zábavnou, dynamickou a praktickou metodou studia .

Rozvíjejte svou síť kontaktů

Naše online školení je navrženo tak, abyste měli trvalý kontakt se studenty a profesionály z jakéhokoli místa na světě , abyste získali znalosti a rozšířili svůj profesní horizont.

Máme také dohody o spolupráci, které se každý den prodlužují, se společnostmi a profesionály z různých španělsky mluvících zemí.

Studujte, co současný trh práce nejvíce vyžaduje

Návrhy na školení jsou produktem skutečných potřeb trhu, ale zase představují jedinečný přístup, který přináší přidanou odbornou hodnotu .

Místa

Granada

Adresa, 1. řádek
Calle San Antón nº73
18005 Granada, Andalusie, Španělsko

Programy

Tato škola dále nabízí: