ENEB

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ENEB je obchodní škola specializující se na magisterské a postgraduální vzdělávání ve vysokém výkonu založené na metodách distanční pedagogiky. ENEB vyučuje několik mezinárodních referenčních programů ve Španělsku a Latinské Americe, které tvoří pozice na vysoké úrovni ve španělsky mluvící komunitě.

Proč ENEB ?

Akademická dokonalost

ENEB je obchodní škola specializující se na magisterské a postgraduální vzdělávání ve vysokém výkonu založené na metodách distanční pedagogiky. ENEB vyučuje několik mezinárodních referenčních programů ve Španělsku a Latinské Americe, které tvoří pozice na vysoké úrovni ve španělsky mluvící komunitě.

ENEB se sídlem v Barceloně, třetím nejlepším obchodním městě v Evropě, po Londýně a Paříži a druhým evropským městem, které se podle zprávy EVROPSKÉHO MĚSTA MONITOR, kterou provádí poradenská společnost Cushman a Wakefield, nejlépe prosazuje jako obchodní centrum.

Prostřednictvím virtuálního kampusu a naší metody 7/24 budete neustále doprovázeni a informováni týmem lektorů, aby vaše učení bylo úplné a aby bylo možné vyřešit všechny pochybnosti nebo otázky, které mohou vzniknout během studia. Poskytujeme flexibilní hodiny, které kombinují vaše studium s vaší osobní a profesní činností, studijní systém zcela přizpůsobený vašim potřebám. Metodiku studie si můžete přečíst zde.

Všechny magisterské, postgraduální a pokročilé kurzy, které vyučuje ENEB jsou akreditovány univerzitou Isabel I, která byla projektována v rámci Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání, a to udělováním kreditů ECTS (European Credit Transfer System) ve všech vzdělávacích programech školy, což zaručuje homogenitu a kvalitu studií.

Evropská obchodní škola v Barceloně, oceněná kvalitou a excelencí, byla oceněna, spolu s EAE a IMF Business School, se značkou kvality kvality La Laby 2018 jako nejlepší obchodní školy oceňované svými studenty. Kromě toho získala certifikát excelence EFQM s nejvyšším skóre a je centrem spojeným s University of Isabel I. ENEB je registrována Ministerstvem průmyslu a spolupracuje s Barcelonským univerzitním centrem.

Noviny El País nedávno zveřejnily seznam nejlepších obchodních škol ve Španělsku, které hodnotí jejich kvalitu. ENEB zaujímá první pozici, která ji ENEB hodnocením 4,7 z 5, čímž uznává svou prestiž a kvalitu jako vedoucí obchodní školu v tomto sektoru. Kromě toho je také umístěn ve finančním deníku Financial Magazine jako druhá nejlepší distanční obchodní škola ve Španělsku, stejně jako v žebříčku nejlepších mezinárodních obchodních škol v klubu MBA a třetí nejlepší online MBA ve Španělsku podle MBA portálu.

Mezinárodní charakter

ENEB je globální a mezinárodní obchodní škola, zaměřená na školení vedoucích pracovníků a odborníků v oblasti obchodu, která nabízí možnost studia ve španělštině a portugalštině. Díky široké paletě magisterských a postgraduálních programů poskytuje Evropská obchodní škola v Barceloně nástroje pro správu a potřebné dovednosti pro úspěšné řízení jakéhokoliv oddělení řízení ve firmách. Podle Financial Times "vlastnit EMBA nebo MBA má přímý vliv na kariéru a platový postup." Pro usnadnění postupů mohou všichni studenti, kteří nejsou členy EU, požádat o službu apostiille ve všech administrativních dokumentech vydaných školou.

113519_pexels-photo-1249158.jpegrawpixel.com / Pexels

Trojitá titrace

V ENEB se nezaměřujeme pouze na teoretické vzdělávání v oblasti obchodních znalostí, ale ve všech našich magisterských programech také zahrnujeme specializační kurz koučování a NLP (Neurolinguistic Programming), takže můžete a budete schopni tyto znalosti aplikovat při řízení a řízení týmů s Za účelem dosažení profesionálního úspěchu v každé společnosti.

Všechny naše vzdělávací programy jsou doplněny programem Business English, volitelným a bezplatným kurzem angličtiny na úrovni vyjednávání, který vám umožní pracovat v mezinárodním pracovním prostředí. Díky dohodě ENEB a Trinity College London budou všichni studenti, kteří úspěšně dokončili program Business English, schopni pokračovat ve vzdělávání ve škole a rozhodnout se pro oficiální certifikaci ISE II.

Po dokončení studia našich magisterských studijních programů obdržíte trojnásobný titul vydaný společností ENEB schválený a certifikovaný univerzitou Isabel I:

  • Titul magisterského studia
  • Diplom specializace v koučování a NLP
  • Certifikát programu Business English

Pro usnadnění administrativních postupů mohou všichni studenti, kteří nejsou členy EU, požádat o službu apostille ve všech administrativních dokumentech vydaných školou, jakmile dokončí své vzdělávací programy a zaplatí odpovídající poplatky.

Jediný proces legalizace - tzv. Apostille - spočívá v umístění apostillu nebo anotace na samotný správní dokument, který potvrdí pravost dokumentů vydaných v jiné zemi Evropskou obchodní školou v Barceloně. Signatářské země XII úmluvy Haagské konference o mezinárodním právu soukromém ze dne 5. října 1961 proto uznávají pravost dokumentů, které byly vydány v jiných zemích a nese apostilu. Proces apostille zde můžete zkontrolovat.

Dárkové Tablet

V ENEB všichni naši studenti nejmodernější technologické zdroje, aby mohli své studium provádět co nejefektivněji. Proto, když se zaregistrujete v některém z našich magisterských programů, dostanete bezplatný tablet ke studiu bez omezení as naprostou volností.

Všechna naše studia, která se věnují životnímu prostředí, se vyučují v digitálním formátu. Náš studijní model vám umožní stahovat veškerý obsah našich vzdělávacích programů a vizualizovat je na tabletu nebo jiném zařízení, které studuje pohodlně odkudkoliv na světě.

Výměna pracovních míst

ENEB je uznáván nejprestižnějšími společnostmi v různých odvětvích. Jeho vzdělávání, přizpůsobené současné realitě pracovního světa, umožňuje studentovi dokonale se rozvíjet v každé společnosti a může rozvíjet slibnou profesní kariéru. Aby to bylo možné, škola má dohodu s významnými obchodními společnostmi a bankou práce, kde můžete dostávat týdenní pracovní nabídky.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
C/ Llull 321-329
08019 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium