EDAP - Escuela de Dirección y Administración de Proyectos

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Díky partnerství mezi EDAP a Katolické univerzity San Antonio Murcia (Španělsko), jsme vyvinuli komplexní absolvent vysoké školy program, v němž experti z různých zemí.

Při navrhování tohoto programu absolventa Katolické univerzitě v Murcii, že je poskytnut plně modulární strukturu, která umožňuje studentům, aby dělat to dobře a to buď zcela, nebo nezávisle každý z kurzů nebo dílčích modulů, usnadňování tak, aby každý student může získat přístup k úrovně vzdělání vyžadovaného za všech okolností.

ucamEn programu absolventa EDAP-UCAM nabízíme multidisciplinární školení, které kombinuje real-time virtuální semináře (maximální dostupnosti), kde učitelé prezentují obsah různých materiálů, vyztužená aktivitami na lince (maximální flexibilitu). Tyto webové semináře umožňují plnou interaktivitu v reálném čase mezi všemi účastníky a odkudkoli přístup k internetu (PD, smartphony, tablety ..). Nabízíme Vám veškeré výhody školení v učebně, aniž by inconvenietes cestování a dodatečných nákladů.

Po celou dobu kurzu, studenti mají přístup k on-line kampusu, kde můžete posílit znalosti získané v průběhu webinářů na různých doplňkových materiálů a dělat různé cviky a dotazníků navržených učitelů.

Místa

Murcia

Adresa, 1. řádek
Avda. Teniente Montesinos, 8 Torre A - 4ª Planta
30100 Murcia
España

30100 Murcia, Region Murcia, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: