EALDE Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

úvod

School of Administration, Leadership, Management and Entrepreneurship (EALDE) je přední online obchodní škola ve španělsky mluvícím světě. Má více než 10 let zkušeností, ve kterých se účastnil školení více než 5 000 manažerů a profesionálů.

Magisterské a postgraduální EALDE Business School využívají inovativní metodologii a využívají potenciál eLearningu k poskytování výuky na vysoké úrovni. Výuka je zaměřena na kolaborativní učení a řešení praktických případů vztahujících se k reálnému životu. Všechny jeho online programy vyvrcholily osobním týdnem dobrovolného koučování ve Španělsku.

EALDE Business School vám pomůže udělat krok ve vaší kariéře s odlišnými tituly, vyučovanými odbornými profesory, působícími v prestižních společnostech. Má magisterské a postgraduální kurzy zaměřené na vedoucí pracovníky, profesionály a podnikatele v oblastech, jako je řízení rizik, řízení projektů, marketing, kybernetická bezpečnost, finance a řízení podniků.

Tým EALDE Business School pracuje ze svého sídla ve Španělsku a nabízí jedinečný akademický zážitek. To umožňuje učinit studium slučitelným s pracovním a profesním životem studenta.

Profil studenta

EALDE Business School má velkou mezinárodní projekci, zejména v zemích Latinské Ameriky. Každý rok jsou s touto obchodní školou školeni odborníci z 20 různých zemí, aby převzali odpovědnost za vrcholové řízení společností a organizací.

EALDE Business School jsou zaměřeny na:

- Mezinárodní auditoři

-Finanční analytici

- Civilní a průmysloví inženýři

- Pojišťovací manažeři

-Právníci

- Vývojáři softwaru

- Projektoví manažeři

-Informační a kybernetičtí bezpečnostní úředníci

- Podnikatelé, kteří mají zájem o elektronické obchodování

-Pracovníci v logistice a dodavatelském řetězci

- Poradci v odvětví ropy a zemního plynu

Akreditace:

San Antonio katolická univerzita v Murcii (UCAM).

AEEN: Španělská asociace obchodních škol.

BALES: Obchodní sdružení latinskoamerických studií.

ICDE: Mezinárodní rada pro otevřené a distanční vzdělávání.

PMI: Sponzorování španělské kapitoly.

Hodnoty:

"Naším cílem je vyškolit vůdce organizací budoucnosti," řekl Enrique Farrás, ředitel EALDE Business School .

Na EALDE Business School chápeme společnost jako organizaci tvořenou lidmi se společným cílem. Manažer musí učinit rozhodnutí, aby o nich přemýšlel, protože věděl, že jakákoli akce, i když malá, je proces, který má dopad na ostatní. Etika a vedení, profesní rozvoj a důvěra jsou hodnoty, které naše programy předávají studentům.

Máme v úmyslu poskytnout dovednosti a schopnosti, které studentovi zaručí dosažení obchodního úspěchu při zachování etické a sociální odpovědnosti v organizaci.

Místa

Madridské společenství

Adresa, 1. řádek
C/ del Golfo de Salónica, 27
28033 Madridské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium