EAE Business School International

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

EAE je mezinárodní vysokoškolská instituce pro vzdělávání. S 50 lety zkušeností v obchodní škole se EAE podílí na školení více než 65 000 režisérů a profesionálů. Každý rok účastníci z více než 72 zemí rozvíjejí své dovednosti na EAE a vybavují je tak, aby plnili úlohy zodpovědnosti v podnikatelském a institucionálním světě.

Činnost EAE probíhá na třech školních areálech: 2 v Barceloně, programy pro společnou kvalifikaci s Universitat Politècnica de Catalunya a titul Business Administration; a Madridský kampus, kde probíhají programy vysokoškolského vzdělávání ve spolupráci s Universidad Camilo José Cela. Integrace EAE v rámci výcvikové divize Grupo Planeta dala další podporu vzdělávacímu projektu instituce. Spojení a podpora společnosti Grupo Planeta, světového lídra v generování obsahu a publikování v oblasti managementu, posílila solidní zkušenosti EAE a dává nám privilegované postavení mezi španělskými a mezinárodními obchodními školami.106806_4.jpg

EAE Business School je v současné době klasifikována jako druhá nejlepší obchodní škola ve Španělsku v roce 2014 MERCO Ranking. Toho bylo dosaženo díky pevnou vírou v náš projekt: snaha o akademickou excelenci se stala vedoucím centrem kvality řízení. Díky tomu, že jsme v tomto směru pevně stanoveny, jsme plně odhodláni obchodnímu světu a rozvoji budoucích vůdců. Naši vedoucí pracovníci proto musí mít úroveň kvality a dovedností v oblasti řízení podniku, která jim uděluje pravomoc, která musí účinně řídit instituci.

Tento cíl nás vedl k tomu, že jsme stále náročnější na sebe. Výsledkem je, že vysoké standardy kvality aplikované EAE umožnily instituci stát se první obchodní španělskou školou, která získala mezinárodní certifikaci kvality ISO 9001, která podporuje a zaručuje vysokou akademickou úroveň našich programů. Také jsme získali akreditaci AEEDE, potvrzení, které odráží uznání a akademický ráz nejlepších španělských obchodních škol. EAE je také součástí prestižních národních a mezinárodních organizací, jako je AACSB International (Asociace pro pokročilé kolejové školy podnikání), EFMD (Evropská nadace pro rozvoj řízení), CLADEA (Consejo Latinoamericano de Escuelas de Administración), ForQ celoživotní učení), EBEN (European Business Ethics Network) a evropské sítě MBA.

Stručně řečeno, na EAE Business School jsme pevně odhodláni vyškolení vedoucích pracovníků v budoucnu s jasným lidským přístupem a mezinárodní vizí.106823_5.jpg

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Campus Barcelona
C/ Aragó, 55

C/ Tarragona, 110

08015 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Madrid

Adresa, 1. řádek
Campus Madrid
C/ Joaquín Costa, 41

28002 Madrid, Madridské společenství, Španělsko