EADA Business School Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Eada - Escuela de Alta Dirección y Administración

Financial Times Aktuální žebříček: 84 Naše instituce je založena na hodnotách úsilí, odhodlání a dobře vykonanou práci. Naším posláním je přispívat ke spravedlivějšímu, vyváženější a udržitelné společnosti. Společnost byla založena v roce 1957, Eada byl jedním z prvních španělských institucí poskytovat školení programy, které specificky zaměřené na obchodní svět.

Vždy jsme byli známí pro naše přísné akademické a praktickým přístupem, zaměřené na aplikaci poznatků do skutečného dne na den firmy světa. Naše vzdělávací metodologie podporovat "learning by doing". Za více než 50 let Eada byl v první linii manažera školení a firemní vzdělávacích programů pro podnikatelskou sféru. Naši dlouholetí vztahy s více než 350 přidruženými společnostmi tvoří páteř našeho tréninku a má v úmyslu reagovat na potřeby firemního světa tím, že nutí účastníky na naše programy, aby se na aktivní roli v jejich vlastní profesní rozvoj. Více než 120.000 účastníků z více než 40 zemí svěřil jejich školení pro nás, což samo o sobě dokazuje, že Eada je jeden z Evropy je nejvíce inovativní a prestižních obchodních škol. Eada je otevřený, množné číslo a rozmanité instituce. Doufáme, že budeme moci spolupracovat s vámi, abychom pochopili a řešit své vzdělávací potřeby.

Poslání

Jsme nezávislá, nezisková instituce, která byla založena v Barceloně (Španělsko) v roce 1957. Věříme, že v organizacích a firmách s lidskými hodnotami. Věnujeme se vzdělávání a rozvoje lidí a k podpoře profesní dokonalosti. Prostřednictvím výzkumu a vzdělávání hodláme vyškolit manažery firem a organizací, které jsou ekonomicky efektivní, sociálně odpovědné a šetrné k životnímu prostředí. Naším záměrem je, aby i nadále v průběhu času, aby bylo možno nést vliv na společnost. Řídíme sami efektivně. Potřebujeme, aby se zisk přes naší činnosti s cílem zajistit kvalitní a životaschopnou budoucnost pro naši instituci.

  • Věříme, že dobří manažeři mají emoční inteligence, schopnost řešit problémy a vůdčích schopností. Z tohoto důvodu, účastníkům, kteří se účastní v unikátním programu Professional Development (PDP) v EADA's obytné školicím středisku. PDP obsahuje plán osobního a profesního růstu a účastníci rozvíjet měkké dovednosti potřebné k úspěchu v obchodním světě (kulturní rozmanitost, prezentační dovednosti, Negociation techniky, vedení a integrace)

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
EADA
C/ Aragó 204 - 08011

CP 08011 Barcelona, Katalánsko, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace