University of Deusto: Deusto Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

DEUSTO BUSINESS SCHOOL: CENTRUM-STÁTNÍ INSTITUCE

Deusto Business School je 1. obchodní škola ve Španělsku. Kromě toho je jedinou obchodní školou ve Španělsku, která existuje po celá staletí. Je průkopníkem školení vedoucích pracovníků v podnikání ve dvou lokalitách:

  • La Comercial, který je od roku 1916 v kampusu Bilbao.
  • ESTE, vytvořený v roce 1956 v areálu San Sebastián.

Deusto Business School se vyznačuje soudržností se staletou tradicí a prestižem a zároveň dokáže přijmout hlavní trendy, které v současné době mění svět podnikání.

Nabízíme vám pedagogický personál tvořený lektory University of Deusto a vedoucími podniků s bohatými zkušenostmi. Naše rozmanitá, moderní a interaktivní metodologie se zaměřuje na rozvoj schopností prostřednictvím týmové práce.

Prostřednictvím Deusto Business Alumni se připojíte k renomované profesionální síti více než 15 000 bývalých studentů.

S naším programem budete rozvíjet různé manažerské dovednosti a schopnosti podle hodnot udržitelnosti, odpovědnosti a profesní etiky.

S našimi studentskými asociacemi budete mít příležitost rozvíjet své znalosti a další schopnosti v oblasti investic, financí a poradenství.

Naše míra zaměstnanosti je 95% *. Budete moci pracovat v různých oblastech: bankovní služby, finance, investice, marketing, poradenství, správa ... A ve více organizacích: průmyslové společnosti, velký spotřebitel, banky, veřejná správa, konzulátoři, ONG ...

Máme silný vztah mezi obchodem a univerzitou. Budete tak moci pomáhat při různých konferencích pořádaných profesionály z významných společností.

Podle žebříčku světové vysoké školy Times Higher Education v roce 2018 se Deusto řadí mezi 200 nejlepších univerzit na světě v oboru podnikání a ekonomiky, 4. španělskou univerzitu a 1. místo v baskickém univerzitním systému.

1. místo v žebříčku univerzitních společností v Nadaci Everis kvůli přizpůsobení potřebám společnosti.

INTERNATIONALIZATION

Deusto Business School udržuje důležité dohody a strategické aliance s některými z nejlepších obchodních škol a univerzit na světě s programy vyučovanými společně nebo intenzivně v moduly prováděnými v renomovaných střediscích v zahraničí.

INFRASTRUKTURA A OKOLÍ

Bilbao Campus

Bilbao je prosperující kosmopolitní město otevřené pro Evropu, oceněné jako nejlepší evropské město 2018. Od 90. let, kdy bylo Guggenheimovo muzeum jako jeho hlavní budova, prošlo rozsáhlou obnovou životního prostředí a měst. Po mnoha letech průmyslového centra jsou nyní symboly nového města obchod, volný čas a kultura. Nedaleké pobřežní oblasti jsou ideální pro vodní sporty, jako je surfování, windsurfing, potápění a plachtění. Univerzita Deusto v Bilbau má vynikající polohu v srdci Bilbaa, naproti muzeu Guggenheim na pravém břehu řeky Nervion. 1

106095_CampusBilbao.jpg

San Sebastian Campus

San Sebastian byl vybrán Evropským hlavním městem kultury pro rok 2016. Mezinárodní filmový festival San Sebastián je jedním z nejvýznamnějších v Evropě. "Jazzaldia" nebo jazzový festival a "Musical Fortnight" (jazzové a klasické hudební festivaly, v tomto pořadí) jsou některé z jeho nejdůležitějších kulturních akcí, aniž by zapomněly na hlavní tradiční svátky města, známé jako "Tamborrada". Stará čtvrť San Sebastián je jedním z nejlepších míst, kde můžete ochutnat místní kuchyni, od slavných "pintxos" po ty nejlepší restaurační restaurace. Areál San Sebastián z University of Deusto, který se nachází na Paseo od Mundaiz na březích řeky Urumea a v oblasti obklopující park Cristina-Enea, tvoří univerzitní komplex o rozloze 32 000 m2, přímo v centru města.

3 4

Proč studovat Master na DBS?

  • Všechny programy Deusto Business School jsou oficiální programy .
  • Všechny programy zahrnují stáž .
  • Pokud nemáte ekonomiku nebo obchodní titul , některé programy Deusto Business School Master jsou ideálním způsobem, jak dát vám leg-up do profesionálního světa podnikání.
  • Pokud již máte titul v oboru řízení podniku, specializované magisterské studium na DBS je dokonalým doplňkem, který vám pomůže začít profesionální kariéru v konkrétní oblasti podnikání.

Oddělení kariérních služeb:

Všem účastníkům jsou nabízeny tyto služby: pomoc s řízením nabídek stáží, firemních prezentací, seminářů s cílem vybavit účastníky nástroji pro zlepšení jejich pracovních vyhlídek, osobním profesním poradenstvím atd.

Deusto Business Alumni:

Jedná se o síť složenou z více než 15 000 odborníků, kteří zastávají významné pozice ve všech odvětvích ve Španělsku i v zámoří.

Ubytování

University of Deusto nabízí službu, jejímž cílem je pomoci vám najít ubytování, které hledáte, a zajistit, aby pobyt u nás byl co nejpohodlnější a nejpříjemnější.

Areál Bilbao:

www.ac Accomodationbilbao.deusto.es

Areál San Sebastián:

www.accommodationsansebastian.deusto.es

Mezinárodní vztahy

Toto oddělení řídí různé internaitonální programy a všechny aspekty související s mezinárodními studenty na University of Deusto.

Další informace: www.internaitonal.deusto.es

Život v kampusu

Deusto Business School věří, že univeristický život přesahuje třídu. Deusto Campus nabízí následující aktivity, abychom jmenovali alespoň některé: sport, divadlo, psaní workshopů, debatní klub, společenské a kooperativní dobrovolnictví, náboženské skupiny a solidaritu ...

www.campusdeusto.es

Místa

Bilbao

Deusto Business School.

Adresa, 1. řádek
Bilbao Campus

Hermanos Aguirre, 2

48014 Bilbao, Baskicko, Španělsko
Telefonní číslo
+34 944 139 441

San Sebastián

Adresa, 1. řádek
San Sebastian Campus
Mundaiz, 50

20012 San Sebastián, Baskicko, Španělsko
Telefonní číslo
+34 944 139 441

Madrid

Adresa, 1. řádek
Madrid Headquarters
Castelló, 76

28006 Madrid, Madridské společenství, Španělsko
Telefonní číslo
+34 944 139 441