University of Deusto: Deusto Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Navzdory současné situaci vyvolané COVID-19 je přijímací tým Deusto Business School k dispozici, aby zodpověděl jakékoli dotazy týkající se našich magisterských programů e-mailem, Skype nebo telefonicky.

DEUSTO BUSINESS SCHOOL: CENTRUM-STÁTNÍ INSTITUCE

Deusto Business School je první obchodní školou ve Španělsku s více než sto letou historií jako globální referencí pro dobře zaokrouhlenou obchodní výchovu. Je průkopníkem školení vedoucích pracovníků ve svých dvou lokalitách:

  • La Comercial, která je součástí kampusu Bilbao od roku 1916.
  • ESTE, vytvořený v roce 1956 v areálu San Sebastián.

Deusto Business School se vyznačuje soudržností se staletou tradicí a prestiží a současně zahrnuje hlavní trendy, které v současné době mění svět podnikání.

DBS vám nabízí učitele vytvořené lektory University of Deusto a vedoucími podniků s bohatými zkušenostmi. Naše rozmanitá, moderní a interaktivní metodologie se zaměřuje na rozvoj schopností prostřednictvím spolupráce a inovací.

Jako absolvent DBS se prostřednictvím Deusto Business Alumni připojíte k renomované a rostoucí profesionální síti více než 15 000 bývalých studentů.

Prostřednictvím našich programů si naši studenti rozvíjejí různé manažerské dovednosti a schopnosti podle hodnot udržitelnosti, odpovědnosti a profesní etiky.

S našimi studentskými asociacemi budete mít příležitost rozvíjet své znalosti a další schopnosti v oblasti investic, financí a poradenství.

Naše míra zaměstnanosti je 95% *. Absolventi Deusto Business School pracují v mnoha různých funkčních oblastech v soukromém i veřejném sektoru: bankovní služby, finance, investice, marketing, poradenství, správa.

Máme silný vztah mezi obchodem a univerzitou. Budete tak moci pomáhat při různých konferencích pořádaných profesionály z významných společností.

Deusto se řadí mezi 200 nejlepších univerzit na světě v oblasti podnikání a ekonomiky a 1. místo v baskickém univerzitním systému podle žebříčku Světové vysoké školy Times v roce 2018. Deusto byl také vyznamenán 1. místem v žebříčku University-Company Nadace Everis díky přizpůsobení potřebám organizací v soukromém sektoru.

INTERNATIONALIZATION

Deusto Business School udržuje důležité dohody a strategické spojenectví s některými z nejlepších obchodních škol a univerzit na světě, s programy učenými společně nebo intenzivními moduly vedenými v renomovaných centrech v zahraničí. Kromě toho každý rok Deusto vítá mezinárodní studenty z celého světa.

ZAŘÍZENÍ A OKOLÍ

Bilbao Campus

Univerzita Deusto v Bilbau má vynikající polohu v srdci Bilbaa, naproti muzeu Guggenheim na pravém břehu řeky Nervion. La Comercial, historická budova s moderními rekonstrukcemi, sídlí v Deusto Business School. Knihovna univerzity se nachází právě přes řeku Nervion a nabízí rozsáhlé individuální i skupinové studijní prostory. Na akademické půdě studenti najdou také několik restaurací a kaváren, nedávno zrekonstruované fitness a wellness centrum „DeustoFit“ a řadu společných prostor.

Bilbao je prosperující kosmopolitní město otevřené pro Evropu, které získalo titul Nejlepší evropské město 2018. Od 90. let, kdy bylo otevřeno Guggenheimovo muzeum jako hlavní budova, prošlo rozsáhlou obnovou životního prostředí a měst. Po mnoha letech průmyslového centra jsou nyní symboly nového města obchod, volný čas a kultura. Nedaleké pobřežní oblasti jsou ideální pro vodní sporty, jako je surfování, windsurfing, potápění a plachtění. Blízká horská pásma nabízejí turistické výlety v různých úrovních zážitků.

1

106095_CampusBilbao.jpg

Areál San Sebastián

San Sebastián byl vybrán Evropským hlavním městem kultury v roce 2016. Mezinárodní filmový festival San Sebastián je jedním z nejvýznamnějších v Evropě a „Jazzaldia“ a „Musical Fortnight“ (jazzové a klasické hudební festivaly) patří mezi nejdůležitější kulturní události, aniž by zapomněl na hlavní tradiční svátky města, známé jako „Tamborrada“. Stará čtvrť San Sebastián je jedním z nejlepších míst, kde můžete ochutnat místní kuchyni, od slavných "pintxos" po nejlepší autorovy restaurace. Areál San Sebastián z University of Deusto, který se nachází na Paseo de Mundaiz na březích řeky Urumea a v oblasti obklopující park Cristina-Enea, tvoří univerzitní komplex o rozloze 32 000 m 2 , přímo v centru města.

3

4

Proč studovat Master na DBS?

  • Všechny programy Deusto Business School jsou oficiální programy .
  • Všechny programy zahrnují požadavek na stáž .
  • Pokud nemáte ekonomiku nebo obchodní titul , některé programy Deusto Business School Master jsou ideálním způsobem, jak dát vám leg-up do profesionálního světa podnikání.
  • Pokud již máte titul v oboru řízení podniku, specializované magisterské studium na DBS je dokonalým doplňkem, který vám pomůže začít profesionální kariéru v konkrétní oblasti podnikání.

Oddělení kariérních služeb

Všem účastníkům jsou nabízeny tyto služby: pomoc s řízením nabídek stáží, firemních prezentací, seminářů s cílem vybavit účastníky nástroji ke zlepšení jejich vyhlídek na zaměstnání, osobním profesním poradenstvím atd.

Deusto Business Alumni

Deusto Business Alumni je síť složená z více než 15 000 odborníků, kteří zastávají významné pozice ve všech odvětvích ve Španělsku, v celé Evropě i v zámoří.

Ubytování

Univerzita Deusto nabízí službu, která studentům pomáhá při hledání ubytování v Bilbau i v San Sebastiánu. Nabízí se celá řada možností, včetně ubytování v soukromí, ubytování v domácnosti atd.

Areál Bilbao:

www.ac Accomodationbilbao.deusto.es

Areál San Sebastián:

www.accommodationsansebastian.deusto.es

Mezinárodní vztahy

Toto oddělení řídí různé internaitonální programy a všechny aspekty související s mezinárodními studenty na University of Deusto.

Další informace: international.deusto.es

Život v kampusu

Deusto Business School věří, že univerzitní život přesahuje třídu. DeustoCampus nabízí mimo jiné následující aktivity: sport, divadlo, psaní workshopů, debatní klub, sociální a kooperativní dobrovolnictví, náboženské skupiny a solidarita.

www.campusdeusto.es

Místa

Bilbao

Deusto Business School.

Adresa, 1. řádek
Bilbao Campus

Hermanos Aguirre, 2

48014 Bilbao, Baskicko, Španělsko
Telefonní číslo
+34 944 139 441

San Sebastián

Adresa, 1. řádek
San Sebastian Campus
Mundaiz, 50

20012 San Sebastián, Baskicko, Španělsko
Telefonní číslo
+34 944 139 441

Madrid

Adresa, 1. řádek
Madrid Headquarters
Castelló, 76

28006 Madrid, Madridské společenství, Španělsko
Telefonní číslo
+34 944 139 441

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium