Bau Design College of Barcelona

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

PREZENTACE

Bau je centrum, které poskytuje vysokoškolské vzdělání v oblasti designu. Nachází se v Barcelona, Jeden z předních měst v oblasti designu, BAU se nachází v průmyslové oblasti více než 6000 m2 vybavené specifickými místnostech sloužících k výuce a víceúčelových prostorů určených na podporu výzkumu, vytváření a inovace.

Výcvik nabízen v Bau zhmotňuje na univerzitě stupňů grafice, audiovizuálních, interiér a módní design, stejně jako Magisterském a doktorském, To nabízí také další předměty jako například Diplom v designu 'Bau Nit' (Bau večer), ve specializace Grafický design a interiérového designu, a Letní univerzita, Kromě široké škály kurzů, monografických kurzů a workshopů.

historie

Bau, design College of Barcelona, ​​byla založena v roce 1989, Z podnětu skupiny profesionálních designérů se silnou vzdělávací a učitelské povolání, jako moderní, inovativní a multi-disciplinární vysoké úrovni centra studií v designu, který by doplňoval modely z více tradičních výcvikových středisek existujících v té době v Barceloně.

V roce 2003, Bau zavazuje k přesunu na 22 @ okresu, nyní inovacích a designu čtvrti města, kde se obnoví a rekonstruují nádherný průmyslová oblast více než 6.000 m2.

Rok 2009 byl významným mezníkem v historii našeho centra: v rámci Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání (EHEA), BAU se stal centrem připojený k univerzitě Vic (UVic). Jedná se tak stala průkopnickou centrem v poskytování vysokoškolská studia pro bakalářský titul v oboru designu.

Kvalita přípravy na Bau, který je hodnocen katalánské univerzity agenturou pro zajišťování kvality (akvárium Catalunya), garantuje naši současnost i naši budoucnost.

Pedagogická systém

Účelem Bau a jejích učitelů je vyškolit současné, dotazování, kreativní, otevřené smýšlející designéry, kteří jsou schopni pochopit sociální, kulturní a ekonomické změny, a jsou odhodlány k udržitelnému rozvoji, reagovat na měnící se potřeby společnosti.

Model školení Bau přináší solidní humanistické, kulturní, umělecké, technické a metodologické školení, které se vyznačuje up-to-date výuky, připojeného do reálného světa práce od kultury hlediska projektu. Bau záruky Malé třídy na podporu komplexní školení, týmovou práci a osobní výuky, a je opatrný hlídat výzkumné činnosti učitelů i studentů jako základ pro posílení tvůrčí schopnosti a inovace.

Výuka Bau tým uplatňuje inovativní, kvalitní výukové praktiky na základě použitelnosti učení prostřednictvím rozvoje projektů, a učí studenty pracovat pečlivě a systematicky dosáhnout profesionalizace tvůrčího procesu.

Bau se zaměřuje na podporu mnohojazyčnost pro profesionální účely, a zejména zvládnutí anglického jazyka, jako základní jazyk pro konkurenceschopnost na trhu práce v oblasti designu, jakož i pro výkon povolání, a přispět k mezinárodní pověst svých studentů.

Místa

Barcelona

Adresa, 1. řádek
Escuela Superior De Diseño Barcelona
c/ Pujades, 118

08005 Barcelona, Katalánsko, Španělsko