DMAD Escuela De Diseño De Interiores Y Arquitectura

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

DMAD je Studijní a škola interiérového designu a architektury se nachází v Madridu (Španělsko) nabízí inovativní tréninkového plánu, kurzů a Masters School of Design DMAD jsou založeny na učení od skutečných případů a jsou akreditovány Univerzita Nebrija v Madridu a eCampus University v Itálii.

Tímto způsobem student školy kromě získání potřebného teoretického vzdělání spolupracuje na projektech, které ho naučí čelit výzvám, kterým bude čelit při výkonu své profese interiérových designérů.

V Dmad, škola a interiérové studio v Madridu máme širokou škálu kurzů a mistrů, které pokrývají různé oblasti: terénní úpravy, úpravy oken, řízení a image značky, nábytek, dekorace, interiérový styl, protokol a organizaci akcí, infographics ...

Před prací

Chcete-li se stát designérem, musíte zvládnout mnoho aspektů, jako je například získání spojení s klientem, abyste poznali jejich chuť, potřeby a cíle; získat představu a rozvíjet ji; představit náčrty buď ručně nebo pomocí počítačem podporovaného návrhu; a dokončit projekt s ohledem na lhůty a rozpočet.

Dmadova vzdělávací metoda je založena na „učení se obchodu“. S podporou teoretických lekcí se učení získává ze skutečných projektů. To je možné díky metodě před zahájením práce nebo první práci, ve které každý student uvádí své znalosti do praxe, rozšiřuje a posiluje je.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Dmad - Madrid
Paseo de la Habana nº 151
Madrid, España.

28036 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

León

Adresa, 1. řádek
Dmad - León
Calle Camino de Santiago nº 26
Ponferrada (León), España.

León, Kastilie a León, Španělsko