CICE La Escuela Profesional de Nuevas Tecnologías

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

KDO JSME?

ICC, jen Centre Oficiální trénink více než 20 nadnárodních společností ve Španělsku, je nyní komunita více než 60.000 studentů z více než 30 zemí, se všemi schválení od předních světových firem, které dáváme svou oficiální trénink a zaměstnanci učitelů vyškolených odborníků z nejvýznamnějších španělských výrobní společnosti.

Tento výsledek neustálého práce po více než 30 let odborné praxe jako Training School Professional se specializovat v designu a nových technologiích.

mise

Posláním Mezinárodního trestního soudu je poskytovat programy školení, které použitím nových technologií, za použití nejlepších technických a lidských zdrojů, dosažení dohod s významnými společnostmi odvětví nových technologií a zajištění obnovení povědomí profesionality učitelů a vysokou kvalitu .

vidění

Být lídrem v oblasti nových technologií, vzdělávání, školení nejlepších odborníků v oblastech tak rozmanitých, jako konstrukční a audiovizuální výrobních prostorách, Digital Imaging, vývoj aplikací a komunikace.

Hodnoty

  • Zaměření na zákazníka - Excellence v řízení - týmová práce - inovace a tvořivosti definice a výše uvedené účely, zhmotnit na jedné straně, na činnosti a chování všech lidí v organizaci ICC a další, v získávání a předávání poznatků pro společnost (její společnosti a jejích orgánů), a to prostřednictvím profesionálního vztahu zaměřené na to, aby Mezinárodní trestní soud, referenční model v oblasti znalostí, které jsou typické.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Formación en diseño y producción audiovisual
C/ Maldonado, 48

28006 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Madrid

Adresa, 1. řádek
Formación en desarrollo, comunicaciones e imagen digital
C/ Povedilla, 4

28009 Madrid, Madridské společenství, Španělsko